Закон про зменшення платежів у казну при купівлі-продажу автомобілів призведе до того, що для населення нові машини стануть дорожчими на 3%, а старі — дешевшими.
Так, згідно з документом, з 1 січня наступного року оформити купівлю-продаж б/в автомобіля стане набагато дешевше. Скасовано 3%-ний збір в Пенсфонд, а 1-5% мито за оформлення угоди зменшене до 17-85 грн. Зараз же мито для родичів складає 1%, для усіх інших — 5% від вартості об'єкта, передає ТСН з посиланням на «Сегодня».
Це означає, що при продажу, наприклад, «Ланоса» ціною 40 тис. грн сторони угоди економлять майже 3200 грн. А для джипа «Міцубісі» (125 тис. грн) економія складе 10 тис. грн.
З іншого боку, доведеться платити більше покупцям нових автомобілів, особливо дорогих (понад 300 тис. грн). Збір 3% від вартості залишиться тільки для авто ціною до 194 тис. грн. За дорожчий транспорт доведеться віддати ще 4-5% від його вартості.
Про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 лютого 2013 р. за № 223/22755 Про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
| Заключенный в США, приговоренный к казни, покончил с собой за три дня до казниВ США заключенный, приговоренный к смертной казни за убийство женщины, покончил с собой в тюрьме за три дня до приведения приговора в исполнение. Тело 44-летнего Билли Слэгла было найдено в одиночной ...
Про призначення позачергових виборів Єнакієвського міського голови (Єнакієвська міська рада Донецької області), Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Єнакієвського міського голови Рухадзе С. Ж. (Єнакієвська міська рада Донецької області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України ( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14, частин першої та п’ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів"( 2487-17 ) Верховна Рада України постановляє:
|