Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. Соответствующее постановление Кабинета Министров Украины №629 «О внесении изменений в приложения 4 и 5 к постановлению Кабинета Министров Украины от 25 декабря 2013 № 950» была принята 19.11.2014 года.
Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ
Вам это будет интересно:
Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурні підрозділи соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій, Міністерство соціальної політики УкраїниПро затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурні підрозділи соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), та на виконання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16.10.2012 № 1499 НАКАЗУЮ:
| Працівники Запорізької ДАІ допомогли водієві, фура якого з'їхала у кювет на трасіПотрапивши в скрутну ситуацію на дорозі водій вантажівки вже й не знав, що робити. Вантажівка, якою він керував, занесло на слизькій дорозі, автомобіль зїхав у кювет і застряг. Розгублений чоловік ... Про затвердження Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2012 р. за № 1476/21788 Про затвердження Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення |
Консультации по недвижимости
Адвокат по ЖКХ



