Торгівля квотами на викиди вуглецю — в занепаді. Нині тонна вуглекислого газу коштує 5 євро, а не 25-30 євро, як це потрібно, щоб підприємства були зацікавлені в екотехнологіях. Призупинення квот дозволить підняти на них ціни. Комітет Європарламенту з екології вирішив підтримати пропозицію Єврокомісії про замороження в наступні три роки дозволів на викиди вуглецю. Доповідач Європарламенту каже, що рішення є скоростиглим, але необхідним.
Маттіас Ґроте, голова Комітету з екології:
«Альтернативи системі торгівлі викидами просто немає. Всі ті, хто виступає за податок на вуглекислий газ, мають знати, що це не дуже хороша ідея, адже тоді ми б мали різні системи оподаткування в 27 країнах ЄС. І ми бачимо нині, як іде дискусія про податок на фінансові транзакції — його запроваджують лише 11 країн».
Торгівлю квотами на викиди вуглецю Євросоюз розпочав 2005 року, аби боротися із змінами клімату: екстремальними погодними умовами, таненням арктичного льоду, що їх спричиняє парниковий ефект від викидів вуглецю. Нинішня мета — скоротити ци викиди на 20 відсотків.
Юлія Міхалак, Climate Action Network Europe:
«Ми закликаємо відповідальних осіб у ЄС поставити іншу мету — скоротити викиди на принаймні 30 відсотків до 2020 року. Першим кроком може бути замороження квот, а потім й інші заходи».
Через кризу у ЄС менше забруднюють довкілля й менше купують квоти на викиди. Промисловці твердять, що замороження квот зашкодить економіці, адже в компаній може не бути грошей на дорожчі квоти.
Услуги адвоката в сфере жилищного праваЧтобы избежать негативных последствий, махинаций на рынке недвижимости, по любому вопросу, связанному с недвижимостью, обращайтесь за помощью адвоката по жилищному праву
Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ДП “Сєвєродонецька теплоелектроцентраль”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ДП "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль" Відповідно до Законів України "Про електроенергетику"( 575/97-ВР ) та "Про теплопостачання"( 2633-15 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", постанов НКРЕ від 12.10.2005 № 898( v0898227-05 ) "Про затвердження Процедури перегляду та затвердження тарифів для ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії" та від 12.10.2005 № 896( v0896227-05 ) "Про затвердження Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, ТЕС, АЕС та на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Про внесення змін до наказу МОЗ України від 04 листопада 2011 року № 755, Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 листопада 2012 р. за № 1847/22159 Про внесення змін до наказу МОЗ України від 04 листопада 2011 року № 755
Графік особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів УкраїниКабінет Міністрів України затвердив графік особистого прийому громадян членами уряду.
|