ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м.Львів, вул.Личаківська, 128
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
15.10.12 Справа№ 5015/4292/12
Суддя Кітаєва С.Б. розглянувши матеріали справи
за позовом: Приватної агрофірми ім..М.Шашкевича, с.Вузлове Радехівського району Львівської області до відповідача:Вузлівської сільської ради, с.Вузлове Радехівського району Львівської області про: Визнання права власності на нерухоме майно. визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст. ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суддя
У Х В А Л И В:
1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду на 30.10.2012 р на 14 год. 30 хв.
Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою :м. Львів, вул. Личаківська, 128, каб. 502, п»ятий поверх)
3. Сторонам - у зв»язку із запровадженням автоматизованої системи документообігу у господарському суді, з метою належної реєстрації та своєчасного передання таких матеріалів до судді, кореспонденцію до суду подати за три дні до судового засідання, з реєстрацією у канцелярії суду (1-й поверх).
4. Зобов'язати Позивача в порядку та строки , встановлені в п.3 даної ухвали :
1. відповідно до ст.20 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» надати відомості, які містяться в ЄДР ,станом на час подання позову до суду, про відповідача;
2 . надати письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає судових рішень цих органів;
3. в письмовій формі підтвердити , чи існує спір між сторонами станом на час розгляду справи.
4. надати в судове засідання для огляду оригінали документів, копії яких долучено до позовної заяви.
5. надати копії листа-звернення №9 від 26.03.2012 р позивача до відповідача про оформлення права власності та доданих до нього документів; а також копію листа-звернення від 06.07.2012 року та доказів надіслання його відповідачу;
6. при наявності - надати інші докази в підтвердження обставин, на яких ґрунтуються заявлені вимоги;
7. надати докази сплати позивачем орендної плати за договором оренди земельної ділянки від 23.01.12 р. При наявності -попередні договори оренди землі ( з додатками), які укладав позивач з відповідачем.
8. явка повноважного представника позивача в судове засідання з оригіналами всіх документів для огляду , обов»язкова.
5. Зобов»язати відповідача в порядку та строки , встановлені в п.3 даної ухвали : :
1. надати письмовий, мотивований відзив на позовну заяву;
2.надати в оригіналах для огляду та належно засвідчених копіях до справи докази в обґрунтування обставин у відзиві і ( при наявності таких) в спростування заявлених позивачем вимог;
3. надати відповідно до ст.20 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців»надати відомості, які містить ЄДР станом на час розгляду справи, про відповідача;
4. надати письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає судових рішень цих органів;
5. в письмовій формі повідомити суд про результати виконання відповідачем рішення виконавчого комітету Вузлівської сільської ради від 06.08.2012 року №53.
6. надати копії звернень позивача до відповідача про оформлення права власності на спірний об»єкт та копії документів, які долучались до цих звернень, а також відповіді відповідача на звернення позивача щодо оформлення права власності ( зокрема : від №9 від 26.03.2012 р, від 06.07.12 р , листа-звернення, за результатами розгляду якого прийнято виконавчим комітетом Вузлівської сільської ради рішення від 06.08.2012 р №53).
7. надати документи ( в розумінні ст.33,34 ГПК України) які б підтверджували знаходження спірного майна у комунальній власності, чи власності інших осіб. За відсутності таких документів -письмове пояснення щодо цього питання.
8.надати договори оренди землі ( з додатками), які укладав позивач з відповідачем.
9. явка повноважного представника відповідача в судове засідання з оригіналами документів обов»язкова.
6. Сторонам -наведений у цій ухвалі перелік доказів , що витребовуються від сторін, не є вичерпним. При цьому , сторони не обмежені в наданні додаткових доказів якими обґрунтовуються позовні вимоги або заперечення на позов.
Відповідно до ст.34 Господарського процесуального кодексу України господарський суд приймає тільки ті докази , які мають значення для справи.
Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування , не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.
Належність доказів -спроможність фактичних даних містити інформацію щодо обставин, що входять до предмета доказування, слугувати аргу ментами (посилками) у процесі встановлення об»єктивної істини.
Виходячи зі змісту ст.32 ГПК, належними слід визнавати докази, які містять відомості про факти, що входять у предмет доказування у справі, інші факти , що мають значення для правильного вирішення спору.
Водночас , суд не повинен приймати доказів, що не стосуються встановлення обставин у справі.
Відповідно до ч.1 ст.33 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Тягар доказування визначається предметом спору. Доказування полягає не лише в поданні особами доказів, а й у доведенні їх переконливості.
Повноваження представників сторін повинні бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видається юридичною особою, підписом керівника з прикладенням печатки цієї юридичної особи). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновниками -наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них), які підтверджують службовий статус представника.
Суддя Кітаєва С.Б.