пр. № 2/759/1624/13
ун. № 2608/20374/12
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 липня 2013 рокуСвятошинський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді - Величко Т.О.
при секретарі - Ткаченко Н.В.
розглянувши клопотання представника позивача про призначення судової молекулярно-генетичної експертизи, в межах розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
В судовому засіданні представник позивача заявив клопотання, в якому просив суд призначити по справі судову молекулярно-генетичну експертизу, в межах розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що під час зареєстрованого шлюбу позивача із відповідачем у позивача народилась дитина від іншого чоловіка ОСОБА_3, при цьому такий факт визнав ОСОБА_3 та не визнав відповідач ОСОБА_2 та вважає новонароджену ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1 своєю донькою.
У відповідності до ч. 1 ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Із матеріалів цивільної справи, а саме вступної, описової та резолютивної частини рішення суду вбачається, щодо допущення описок, які підлягають виправленню.
Керуючись ст. 219 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Виправити описку у мотивувальній та описовій частині ухвали Святошинського районного суду м. Києва від 10 червня 2013 року за клопотанням представника позивача про призначення судової молекулярно-генетичної експертизи, в межах розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу де замість неправильної назви «Головному Бюро судово-медичної експертизи» зазначити правильно «Київське міське клінічне бюро судово-медичної експертизи».
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п»яти днів після з часу її проголошення, у разі відсутності осіб, протягом п»яти днів з часу отримання копії ухвали суду.
Суддя: Т.О. Величко