Студентки Луганської державної академії культури і мистецтв представила оперу Пуччіні «Сестра Анжеліка». Це шоста постановка заслуженого діяча мистецтв України, художнього керівника оперної студії ЛДАКМ Валерія Трубіна-Леонова. Аншлаг під час прем’єри у Луганську довів, що рішення правильне.
Студенти вивчили молитви «Сестри Анжеліки»
Вам это будет интересно:
Консультации по недвижимости
![](/css/1page-img1.jpg)
Адвокат по ЖКХ
![](/css/1page-img2.jpg)