Безпека дорожнього руху під час перевезення пасажирів автомобільним транспортом — давній і постійний головний біль Державтоінспекції. Вже хоча б тому, що більшість аварій на дорогах за участю автобусів чи маршрутних таксі вирізняються великою кількістю постраждалих. Аби тримати всіх причетних до організації пасажирських перевезень, що називається, в тонусі, ДАІ намагається частіше проводити комплексні профілактичні заходи, в ході яких контроль за перевізниками зростає проти звичайного в рази.
«Запаска» є? Фото Володимира ЗАЇКИ
Відповідно зростає й число виявлених порушень. Лише протягом недавнього загальнодержавного місячника безпеки дорожнього руху «Автобус-2012» столична Державтоінспекція виявила майже три тисячі порушень правил руху тими, хто взявся перевозити людей. Серед них — перевищення встановленої швидкості руху, порушення правил зупинки та стоянки під час висадки і посадки пасажирів, відхилення від зазначеного маршруту, перевезення автобусами пасажирів понад норму тощо. І вже ні в які ворота не лізе те, що у 18 водіїв на маршрутах було зафіксовано стан алкогольного сп’яніння.
Враховуючи важливість цієї проблеми, особливо з настанням осінньо-зимового періоду, у Києві, як і по всій державі, з початку жовтня проводиться комплексне профілактичне відпрацювання пасажирського автотранспорту. На першому етапі працівники ДАІ провели у трудових колективах перевізників різні бесіди, методичні семінари та інші заходи, аби вкотре привернути увагу водіїв і технічного персоналу до проблем безпечного перевезення пасажирів, а також ще раз нагадати про відповідальність за порушення ПДР. Але самою профілактикою не обходиться: нині основні зусилля інспекторів спрямовані на виявлення грубих порушень Правил дорожнього руху водіями пасажирського автотранспорту під час перевезення людей. Окрім того, проводяться позапланові перевірки автогосподарств, зокрема й для контролю за організацією передрейсових медичних оглядів, технічним станом транспортних засобів, забезпеченням режиму праці водіїв тощо.
Про затвердження Змін до Положення про систему підготовки і перепідготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), керуючих санацією, ліквідаторів), Міністерство юстиції УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 1 жовтня 2013 р. за № 1687/24219 Про затвердження Змін до Положення про систему підготовки і перепідготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), та підвищення кваліфікації і перепідготовки арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів)
Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним зверненням Приватного малого підприємства-фірми „Максима“ щодо офіційного тлумачення положень частини першої статті 59 Конституції України, частини першої статті 44 Господарського процесуального кодексу України (справа про відшкодування витрат на юридичні послуги у господарському судочинстві), Конституційний Суд Україним. Київ 11 липня 2013 року № 6-рп/2013 Справа № 1-4/2013 Конституційний Суд України у складі суддів: Винокурова Сергія Маркіяновича — головуючого, Бауліна Юрія Васильовича, Бринцева Василя Дмитровича, Гультая Михайла Мирославовича, Запорожця Михайла Петровича, Кампа Володимира Михайловича — доповідача, Колоса Михайла Івановича, Литвинова Олександра Миколайовича, Маркуш Марії Андріївни, Пасенюка Олександра Михайловича, Сергейчука Олега Анатолійовича, Стецюка Петра Богдановича, Тупицького Олександра Миколайовича, Шаптали Наталі Костянтинівни, Шишкіна Віктора Івановича,
| «Березіль» знову збирає аншлагиОдин із найстаріших мистецьких закладів країни Харківський державний академічний український драматичний театр ім. Т. Шевченка відзначив своє 90-річчя. Святковий вечір на честь ювілею пройшов ...
Щодо застосування листа самооцінки організацій з ТО, Державна авіаційна служба УкраїниКерівникам організацій з технічного обслуговування (Part-145) З метою упорядкування процедур сертифікації організацій з технічного обслуговування (далі — ТО) за Правилами схвалення організацій з ТО (Part-145) ( z0591-10 ) (далі — Правила) на виконання положень пунктів 2.3.5 (145.B.20) та 2.3.8 (145.B.35) цих Правил даним листом надаються роз'яснення щодо застосування листа самооцінки організацій з ТО.
|