Жилищный адвокат

Про затвердження Інструкції про порядок розроблення технічних вимог, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку, Управління державної охорони УкраїниУПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 18.09.2012  № 404
 2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 жовтня 2012 р. за № 1673/21985

  Про затвердження Інструкції про порядок розроблення технічних вимог, контролю проектних і монтажних робіт з оснащення об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку

  Відповідно до статей 9, 11, 12, 14 і 15 Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" ( 160/98-ВР ), Декрету Кабінету Міністрів України від 10 травня 1993 року № 46-93( 46-93 ) "Про стандартизацію i сертифікацію", Порядку забезпечення безпеки посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона у місцях постійного та тимчасового перебування( z0700-11 ), затвердженого наказом Управління державної охорони України від 27 травня 2011 року № 210, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 червня 2011 року за № 700/19438, та з метою упорядкування питань щодо процедури підготовки технічних вимог, контролю проектних і монтажних робіт з оснащення об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Інструкцію про порядок розроблення технічних вимог, контролю проектних і монтажних робіт з оснащення об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку, що додається.

  2. З наказом ознайомити особовий склад Управління державної охорони України в частині, що стосується.

  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Начальник Управління генерал-лейтенант

  С. Л. Кулик

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Управління державної охорони України 18.09.2012 № 404

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 жовтня 2012 р. за № 1673/21985

  ІНСТРУКЦІЯ про порядок розроблення технічних вимог, контролю проектних і монтажних робіт з оснащення об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку

  I. Загальні положення

  1.1. Ця Інструкція розроблена відповідно до вимог статей 9, 12, 14 і 15 Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб"( 160/98-ВР ), Декрету Кабінету Міністрів України від 10 травня 1993 року № 46-93( 46-93 ) "Про стандартизацію i сертифікацію", Порядку забезпечення безпеки посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона у місцях постійного та тимчасового перебування( z0700-11 ), затвердженого наказом Управління державної охорони України від 27 травня 2011 року № 210, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 червня 2011 року за № 700/19438.

  1.2. Ця Інструкція визначає підстави та порядок розроблення технічних вимог, контролю проектних і монтажних робіт з оснащення об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку.

  1.3. Вимоги цієї Інструкції є обов’язковими для об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона.

  II. Порядок розроблення технічних вимог з оснащення об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку

  2.1. Розробка технічних вимог з оснащення об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, технічними засобами охорони та контролю на безпеку здійснюється Департаментом оперативно-технічних заходів (далі — ДОТЗ). Інші підрозділи Управління державної охорони України (далі — УДО України) надають ДОТЗ пропозиції для врахування в технічних вимогах.

  2.2. Розробка технічних вимог здійснюється відповідно до чинного законодавства.

  2.3. Підставою для розробки технічних вимог є обов’язкове письмове звернення юридичної особи, у користуванні якої перебуває об’єкт, щодо якого здійснюється державна охорона (далі — замовник), до УДО України. До письмового звернення замовник додає поверхові плани об’єктів, плани прилеглих споруд та території із зазначенням її меж.

  2.4. На підставі звернення замовника та обстеження об’єкта, щодо якого здійснюється державна охорона, УДО України розробляє технічні вимоги.

  2.5. Розроблені технічні вимоги надсилаються замовнику для врахування в проектній документації.

  III. Контроль проектних і монтажних робіт з оснащення об’єктів технічними засобами охорони та контролю на безпеку

  3.1. Після закінчення проектних робіт замовник надає на погодження в УДО України проектну документацію, що стосується оснащення технічними засобами охорони та контролю на безпеку.

  3.2. Під час проведення монтажних робіт з оснащення об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона, УДО України забезпечує технічний супровід виконання технічних вимог.

  IV. Спеціальні вимоги

  4.1. Установлені технічні засоби охорони та контролю на безпеку в приміщеннях, у яких передбачається обробка мовної інформації з обмеженим доступом, мають відповідати вимогам нормативних документів у сфері технічного захисту інформації.

  4.2. Відступ від проектної документації під час виконання робіт з оснащення технічними засобами охорони та контролю на безпеку об’єкта, щодо якого здійснюється державна охорона, допускається тільки за умови письмового погодження з УДО України.

  Директор Департаменту оперативно-технічних заходів Управління державної охорони України полковник

  В. В. Самсонов

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.


  Вам это будет интересно:

  Национальная школа судей завтра завершит прием документов на прохождение спецподготовки

  Высшая квалификационная комиссия судей Украины обращает внимание кандидатов на должность судьи впервые, которые были направлены в Национальную школу судей Украины для прохождения специальной ...

  Парламентарии поддержили законопроект, предполагающий обновление госаппарата

  Верховный Совет Украины принял за основу проект закона № 4322 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты относительно обновления государственного аппарата и упрощения предоставления ...

  Працівники ДАІ Рівненщини вирушили на схід для допомоги місцевим мешканцям

  Днями, добровольці Управління Державтоінспекції в Рівненській області відправились у зону проведення антитерористичної операції для несення служби.

  Высший админсуд открыл производство о легитимности назначения премьером А.Яценюка

  Высший административный суд Украины открыл производство в административном деле по иску внефракционного народного депутата Романа Стаднийчука относительно признания нелегитимным назначения премьер-министра Украины Арсения Яценюка, состава Кабинета министров Украины и образования коалиции в Верховном Совете.

  Консультации по недвижимости
  Адвокат по ЖКХ
  Рекомендовано !
  Киевские судебные решения

  №910/22831/14

  Судья: Васильченко Т.В.
  07.01.2015

  №757/24024/14-ц

  Судья: Цокол Л. І.
  07.01.2015
  Новости жилищных адвокатов
  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

  Об Адвокате
  С огромной благодарностью отзываемся о всех, кто принимал участие в создании сайта. Ваш сайт на данный момент - уникальный в своем роде. Здорово, что есть такие нужные сайты. Интернет портал многообразен в пользовании. На нем полезно проводить свободное время - просто, удобно,быстро.

  Этот интернет сайт классный! Пользовался очень чуть ли не по три раза на день. Этот портал ожидает светлое будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими трудами чаще! Дерзайте!

  Как много актуальной информации. Большущее Вам спасибо. С Вами приятно работать! Ребята - Вы умнички.
  Публикации о недвижимости
  О налогообложении операции с недвижимостью ...

  О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

  fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66