Жилищный адвокат

Кримському бюджету допоможе державний

  Кримському бюджету допоможе державний

  Президент доручив керівництву автономії розвивати доступне житло та інфраструктурні проекти

  У рамках робочої поїздки Віктор Янукович ознайомився у Сімферополі з роботою Кримського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (надає освіту за 40 затребуваними на ринку праці спеціальностями). Він оглянув майстерні, де готують слюсарів, токарів і електрозварювальників, навчально-виробничу оранжерею і тренажер для підготовки водолазів і матросів-рятувальників.

  У Кримському центрі професійно-технічної освіти найбільшу цікавість Президента викликав тренажер з підготовки водолазів. Фото Андрія МОСІЄНКА

  Також глава держави ознайомився з ходом будівництва Республіканського перинатального центру, який зводять на виконання його доручення. Віктор Янукович висловив упевненість, що заклад відкриється до кінця нинішнього року і навів як приклад інші шість медичних установ такого типу, які вже діють у країні.

  За його словами, важлива частина ефективної реалізації в державі реформи системи охорони здоров’я — об’єднання зусиль влади й бізнесу. «До реформування медицини активно долучаються спонсори, зокрема, забезпечуючи профільні заклади сучасним обладнанням. Ми розвиватимемо механізм державно-приватного партнерства й надалі», — сказав Президент, додавши, що пріоритетним завданням є і створення якісної системи надання швидкої медичної допомоги. А сучасні центри надання екстреної допомоги вже облаштовують у різних регіонах країни. І ще протягом наступних років потрібно посилити соціальний захист медиків, підвищити їх заробітні плати, переконаний глава держави.

  А на нараді з адміністративно-господарським активом Криму Віктор Янукович акцентував: «Національний план дій на 2013 р. буде готовий у грудні. Ми його розглянемо і затвердимо. Безумовно, відповідне місце там повинен займати Крим, який має свої специфіку і структуру економіки». Питання ж розвитку Криму розглядатимуть у Національному плані дій з урахуванням місцевої економіки, географічного положення і пріоритетних напрямків розвитку.

  На переконання Президента, керівництву півострова необхідно активніше реалізовувати й Державну цільову програму «Доступне житло», приділяти її виконанню більше уваги: «Я побачив, що Крим у цьому питанні значно відстає від інших регіонів».

  А влада зі свого боку продовжуватиме реалізацію проектів з розвитку інфраструктури автономної республіки. За словами глави держави, це об’єкти енергетики, газопостачання, чимало доріг, які слід побудувати, дорожні роз?в’язки і, звісно, об’єкти соціальної інфраструктури. На їх реалізацію залучатимуть кошти з Державного й місцевого бюджетів. «У нас уже є досвід спільного вирішення питань за участю центрального бюджету і бюджету кримського. Ми продовжимо таку практику. І в обов’язковому порядку озвучимо те, на що кримчани можуть чекати і на що розраховувати», — передає слова Президента його прес-служба.

  Також Віктор Янукович сказав, що українські банки повинні працювати в напрямку розширення кредитування вітчизняних підприємств, бо нині в Україні проблеми з кредитуванням економіки. «Наші банки поки що не вийшли на нормальний рівень кредитування, але ми в цьому році розглянемо це питання і поступово знижуватимемо кредитні ставки і створюватимемо умови для розвитку наших підприємств, використовуючи наші власні кредитні ресурси», — пояснив свою позицію глава держави.

  А окремий наголос він зробив на важливості посилення конкурентоспроможності української продукції. У цьому контексті потрібне впровадження інноваційних технологій у різних галузях вітчизняного господарства.

  До відома присутніх Президент також довів, що Україні потрібні професіоналізм і фаховий підхід до вирішення актуальних проблем держави, а не політиканство. «Не треба зараз думати про рейтинги партій і про те, як обдурити виборців. Люди вже давно зрозуміли, хто є хто в політиці в Україні. Політиканство йтиме з нашого життя. У підсумку всюди перемагатиме професіоналізм», — заявив глава держави.

  А вже відповідаючи на запитання представників засобів масової інформації щодо результатів зустрічі з Президентом Росії Володимиром Путіним, Віктор Янукович сказав про те, що в листопаді Україна та Росія повернуться до розгляду газового питання. Він також наголосив, що газова проблематика обговорюється під час усіх зустрічей з російською стороною на високому рівні.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.


  Вам это будет интересно:

  Працівникам радіо, телебачення та зв’язку

  Шановні друзі!Щиро вітаю вас із нагоди професійного свята Дня працівників радіо, телебачення та звязку.Сьогодні перед нашою державою стоять відповідальні завдання. Важливо продовжувати розвиток ...

  Про призначення С. Телешуна директором Інституту державної служби та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України, Президент України

  Розпорядження  Президента України Призначити ТЕЛЕШУНА Сергія Олександровича директором Інституту державної служби та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України.

  Прекращение договора поручительства не освобождает поручителя от исполнения обязательства, нарушенного до прекращения договора

  Вопрос последствий ликвидации должника – юридического лица для его поручителей в случае, когда должник был ликвидирован в промежутке между предъявлением кредитором требования к поручителю и принятием ...

  Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

  Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 р. за № 345, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 р. за № 890/12764 (із змінами), НАКАЗУЮ:

  Консультации по недвижимости
  Адвокат по ЖКХ
  Рекомендовано !
  Киевские судебные решения

  №910/22831/14

  Судья: Васильченко Т.В.
  07.01.2015

  №757/24024/14-ц

  Судья: Цокол Л. І.
  07.01.2015
  Новости жилищных адвокатов
  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

  Об Адвокате
  Довольно уникальный, актуальный и полностью отличающийся от существующих интернет проект! Хочется поддержать Вас материально. Как это можно сделать?

  Этот сайт здоровский! работал на нем очень часто. Этот интернет портал ждет хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими трудами чаще!

  Огромнейшее спасибо творцам этого сайта!!! Это действительно - находка! Всё просто отлично!!! Удачи!
  Публикации о недвижимости
  О налогообложении операции с недвижимостью ...

  О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

  fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66