Старшие юристы фдвокатского объединения Arzinger Антон Поликарпов и Наталья Иваницкая, как ведущие специалисты в сфере интеллектуальной собственности, выступили лекторами летней школы ИС-2013, организованной Всемирной организацией интеллектуальной собственности (ВОИС) в сотрудничестве с Государственной службой интеллектуальной собственности Украины и Одесской государственной академией права.
В Одессе состоялась пятая Международная летняя школа по интеллектуальной собственности
Вам это будет интересно:
Виплати, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, Міністерство доходів і зборів УкраїниВиплати, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування Виплати, які надаються в натуральній або грошовій формі за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування: Про тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України Відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( z0260-00 ), затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за № 260/4481, ураховуючи вжиття суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України практичних заходів, що гарантують виконання Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( 959-12 ) і пов'язаних з ним законів, та на підставі матеріалів приватного акціонерного товариства "Виробниче об'єднання "Бердянський кабельний завод" вих. від 18.06.2013 № 01.2-249, вх. від 25.06.2013 № 12/63908-13 НАКАЗУЮ:
| В Киеве станцию метро «Политехнический институт» закрывают на ремонтС 9 января начнется ремонт эскалатора на киевской станции метро Политехнический институт. Станцию закроют на вход. виданої Відкритому акціонерному товариству "Інтерпайп Новомосковський трубний завод", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро анулювання ліцензії з виробництва теплової енергії, виданої Відкритому акціонерному товариству "Інтерпайп Новомосковський трубний завод" Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ), "Про теплопостачання", Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ: |
Консультации по недвижимости
Адвокат по ЖКХ



