В восьми районах Киева до 1 октября должны перерегистрировать поликлиники в неприбыльные коммунальные предприятия. Об этом сегодня журналистам сообщил председатель КГГА Александр Попов.
"Вы знаете, что у нас в результате реформирования первичной медико-санитарной помощи проведена реорганизация учреждений, которые оказывают эту помощь и сегодня поликлиника первичной медико-санитарной помощи является коммунальным бесприбыльным предприятием.
Это новая форма, которая позволяет заниматься хозрасчетной деятельностью... Сейчас идет реорганизация и учредительные документы регистрируются в органах регистрации, поэтому они уже с 1 октября будут работать как новые юридические лица. Это по всему Киеву, это даст нам возможность получить сразу от правительства ту помощь, которая уже заявлена в части предоставления соответствующей техники, компьютерной техники, оргтехники для того, что эти учреждения могли подкрепить свое материально-техническое состояние", — отметил Попов.
Источник
Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету, передбачених на здійснення заходів щодо запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин, Міністерство аграрної політики та продовольства УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 липня 2013 р. за № 1204/23736 Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету, передбачених на здійснення заходів щодо запобігання розповсюдженню збудників інфекційних хвороб тварин
ДАІ перевірить законність переобладнання пасажирського транспортуПід час нещодавно проведених цільових профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті Перевізник зима 2012 поряд з іншими порушеннями було виявлено 528 автобусів з додатково встановленими ...
| Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 і від 9 жовтня 2006 р. № 1404, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 і від 9 жовтня 2006 р. № 1404 Кабінет Міністрів України постановляє:
На Львівщині інспектори ДАІ оперативно встановили водія, який збив 17-річну дівчину та втік19 листопада до чергової частини Дрогобицького міськвідділу міліції надійшло повідомлення від медиків щойно до приймального відділення лікарні було доставлено 17-річну дівчину. Близько 23-ї ...
|