Жилищный адвокат

Про результати проведення Міжнародного математичного конкурсу МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

  1. 10.09.2013  № 1/9-619
  2. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменту (управлінню) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, інститутам післядипломної педагогічної освіти

    Про результати проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" у 2012/2013 навчальному році

    Відповідно до Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"( z0819-12 ), затвердженого наказом Міністерства від 07.05.2012 № 552 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції 24.05.2012 за № 819/21131, у 2012/2013 навчальному році Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" (далі — Конкурс) проведено у два етапи: перший (для учнів 2 — 6 класів) — 7 грудня 2012 року, другий (для учнів 2 — 11 класів) — 21 березня 2013 року на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

    У першому етапі Конкурсу взяло участь понад 245 тис., у другому — понад 574 тис. учасників.

    Надсилаємо Інформацію про результати проведення зазначених етапів Конкурсу, що додається.

    Заступник Міністра

    Б. М. Жебровський

    Додаток до листа МОН 10.09.2013  № 1/9-619

    ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" у 2012/2013 навчальному році

    7 грудня 2012 року та 21 березня 2013 року в Україні проходив Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" (надалі — Конкурс). Конкурс проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 07.05.2012 № 552( z0819-12 ) "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру", зареєстрованого в Міністерстві юстиції від 24.05.2012 за № 819/21131, спільно з Міжнародної асоціації "KANGOUROU SANS FRONTIERES" ("Кенгуру без кордонів") та під егідою ЮНЕСКО. Базовим закладом є Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

    Запропоновані завдання обох етапів конкурсу мають на меті сприяти підготовці учнів до особливої форми контролю навчальних досягнень — тестування, яке активно впроваджується у навчальний процес. Задачі різного ступеня складності створюють умови для розвитку здібностей учнів, різних видів мислення (образного, логічного, комбінаторного тощо), формування уміння читати та обробляти інформацію у графіках, таблицях, діаграмах, рисунках, навичок самостійної роботи.

    У 2012/2013 навчальному році в конкурсі взяло участь 819000 учнів, з них: 245880 у I (Всеукраїнському) етапі та 574958 — у II (Міжнародному). Заявки про участь у конкурсі надійшли від понад 6493 навчальних закладів у першому етапі та 11848 — у другому.

    У I етапі конкурс проведено у п'яти вікових групах — відповідно для учнів 2 — 6 класів.

    Розподіл загальної кількості учасників за віковими групами наведено в таблиці:

    Рівень

  3. 2 клас
  4. 3 клас
  5. 4 клас
  6. 5 клас
  7. 6 клас
  8. К-сть уч.

  9. 50434
  10. 56442
  11. 50712
  12. 46307
  13. 41985
  14. У II етапі конкурс проведено у шести вікових групах:

    • рівень "Малюк — 2" для учнів 2-х класів;

    • рівень "Малюк — 3, 4" для учнів 3 — 4-х класів;

    • рівень "Школярик" для учнів 5 — 6-х класів;

    • рівень "Кадет" для учнів 7 — 9-х класів;

    • рівень "Юніор" для учнів 10-х класів та навчальних закладів із поглибленим вивченням математики;

    • рівень "Випускник" для учнів 11-х класів та навчальних закладів із поглибленим вивченням математики.

    Розподіл загальної кількості учасників за віковими групами наведено в таблиці:

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть уч.

  15. 61826
  16. 129359
  17. 126310
  18. 130336
  19. 97243
  20. 29884
  21. Результати участі учнів у регіональному розрізі:

    Автономна Республіка Крим

    I етап

    Координатор

    Малько Валентина Митрофанівна

    Рівень

  22. 2 клас
  23. 3 клас
  24. 4 клас
  25. 5 клас
  26. 6 клас
  27. К-сть

  28. 323
  29. 396
  30. 366
  31. 307
  32. 273
  33. Загальна кількість учасників:

  34. 1665
  35. Відмінних результатів:

  36. 93
  37. Добрих результатів:

  38. 496
  39. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  40. 27
  41. II етап

    Координатор

    Малько Валентина Митрофанівна

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  42. 4647
  43. 9767
  44. 8098
  45. 5946
  46. 4776
  47. 1733
  48. Загальна кількість учасників:

  49. 34967
  50. Відмінних результатів:

  51. 2007
  52. Добрих результатів:

  53. 10935
  54. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  55. 482
  56. Найактивніші учасники конкурсу:

    I етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Гімназія № 1

  57. 396
  58. Павлова Г. В.

    Армянський НВК № 3

  59. 227
  60. Тернопольская І. І.

    Об'єднання ЗНЗ Білогорського району

  61. 460
  62. Ніфонтова І. М.

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Гімназія № 1 м. Сімферополь

  63. 219
  64. Павлова Г. В.

    ЗОШ № 2 м. Сімферополь

  65. 290
  66. Медведєва Н. І.

    НВК "Школа-ліцей" № 3 м. Сімферополь

  67. 688
  68. Ющенко Г. О.

    ЗОШ № 4

  69. 456
  70. Недоступа В. В.

    ЗОШ № 7

  71. 257
  72. Кущева М. Л.

    Гімназія № 9 м. Сімферополь

  73. 434
  74. Середкіна І. В.

    НВК "Школа-гімназія" № 10 м. Сімферополь

  75. 681
  76. Кулькова Л. М.

    Гімназія № 11 м. Сімферополь

  77. 346
  78. Малько В. М.

    НВК "Школа-сад" № 15 м. Сімферополь

  79. 201
  80. Новікова Р. А.

    НВК "Школа-ліцей" № 17 м. Сімферополь

  81. 247
  82. Асанова М. І.

    ЗОШ № 21 м. Сімферополь

  83. 219
  84. Овчаренко Т. О.

    ЗОШ № 23 м. Сімферополь

  85. 330
  86. Бодасюк О. Л.

    ЗОШ № 24 м. Сімферополь

  87. 348
  88. Заонегіна Л. О.

    НВК "Школа-гімназія" № 25 м. Сімферополь

  89. 259
  90. Солопчук О. М.

    ЗОШ № 29 м. Сімферополь

  91. 210
  92. Попкова І. В.

    ЗОШ № 30 м. Сімферополь

  93. 336
  94. Денисенко Г. В.

    ЗОШ № 33 м. Сімферополь

  95. 342
  96. Андрусяк О. В.

    НВК "Школа-гімназія" № 39 м. Сімферополь

  97. 266
  98. Черниш О. І.

    ЗОШ № 40 м. Сімферополь

  99. 382
  100. Пономарева В. Ф.

    НВК школа-ліцей "ОКЛ" м. Сімферополь

  101. 284
  102. Крюковська Е. А.

    ЗОШ № 42 м. Сімферополь

  103. 345
  104. Дудаков І. І.

    ЗОШ № 43 м. Сімферополь

  105. 211
  106. Сотникова Т. І.

    НВК "Українська школа-гімназія" м. Сімферополь

  107. 399
  108. Мончук Н. І.

    НВК "СЭЛ" м. Сімферополь

  109. 227
  110. Михайлевська Т. Г.

    НВК "Школа-ліцей" ім. 10-річчя Незалежності України м. Сімферополь

  111. 211
  112. Заболотная Г. В.

    Об'єднання ЗНЗ м. Алушта

  113. 798
  114. Аметова Л. В.

    Об'єднання ЗНЗ м. Армянськ

  115. 600
  116. Тернопольская І. І.

    Об'єднання ЗНЗ Бахчисарайського району

  117. 970
  118. Чертенкова О. І.

    Об'єднання ЗНЗ Білогорського району

  119. 326
  120. Ніфонтова І. М.

    Об'єднання ЗНЗ м. Джанкой

  121. 690
  122. Зуб Л. В.

    Об'єднання ЗНЗ Джанкойського району

  123. 1066
  124. Марків Г. М.

    Об'єднання ЗНЗ м. Євпаторія

  125. 1399
  126. Михальченко Л. М.

    Об'єднання ЗНЗ м. Керч

  127. 2173
  128. Гарбовський Я. І.

    Об'єднання ЗНЗ Красногвардійського району

  129. 1346
  130. Вакуленко Г. А.

    Об'єднання ЗНЗ Кіровського району

  131. 654
  132. Мамбетова І. М.

    Об'єднання ЗНЗ м. Красноперекопськ

  133. 540
  134. Дороніна В. Б.

    Об'єднання ЗНЗ Ленінського району

  135. 704
  136. Шевцова Е. П.

    Об'єднання ЗНЗ Первомайського району

  137. 453
  138. Бабичева І. Н.

    Об'єднання ЗНЗ Раздольненського району

  139. 805
  140. Гуменюк В. В.

    Об'єднання ЗНЗ м. Саки

  141. 508
  142. Степаненко Е. В.

    Об'єднання ЗНЗ Сакського району

  143. 897
  144. Леньова Н. П.

    Об'єднання ЗНЗ Сімферопольського району

  145. 4108
  146. Кочергін О. І.

    Об'єднання ЗНЗ м. Судак

  147. 351
  148. Пугачева С. В.

    Об'єднання ЗНЗ м. Феодосія

  149. 1794
  150. Ткебучава С. П.

    Об'єднання ЗНЗ Чорноморського району

  151. 538
  152. Рибакова Р. Н.

    Об'єднання ЗНЗ м. Ялта

  153. 1329
  154. Кройтор Н. С.

    Об'єднання ЗНЗ Нижнегорського району

  155. 989
  156. Чубік Т. К.

    м. Севастополь

    I етап

    Координатор

    Бормотова Ольга Іванівна

    Рівень

  157. 2 клас
  158. 3 клас
  159. 4 клас
  160. 5 клас
  161. 6 клас
  162. К-сть

  163. 856
  164. 1006
  165. 946
  166. 868
  167. 703
  168. Загальна кількість учасників:

  169. 4379
  170. Відмінних результатів:

  171. 149
  172. Добрих результатів:

  173. 1246
  174. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  175. 55
  176. II етап

    Координатор

    Бормотова Ольга Іванівна

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  177. 323
  178. 675
  179. 581
  180. 992
  181. 803
  182. 224
  183. Загальна кількість учасників:

  184. 3598
  185. Відмінних результатів:

  186. 169
  187. Добрих результатів:

  188. 1204
  189. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  190. 60
  191. Найактивніші учасники конкурсу:

    I етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Гімназія № 7 імені В. І. Велікого

  192. 216
  193. Юнусова Л. Е.

    Білінгвальна гімназія № 2

  194. 214
  195. Чакір Н. М.

    Спеціалізована школа I — III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 43

  196. 197
  197. Мамонтова Г. Б.

    Гімназія № 8 з російською і українською мовами навчання

  198. 183
  199. Кирилюк Л. М.

    Спеціалізована школа I — III ступенів № 58 з поглибленим вивченням суспільно-економічних дисциплін

  200. 169
  201. Степанова І. М.

    Загальноосвітня школа I — III ступенів № 54 імені Ю. О. Гагаріна

  202. 168
  203. Саєнко Н. І.

    Гімназія № 1 імені А. С. Пушкіна

  204. 162
  205. Попроцька О. А.

    Загальноосвітня школа I — III ступенів № 22 імені Н. Острякова

  206. 155
  207. Кондранова Л. Л.

    Загальноосвітня школа I — III ступенів № 6

  208. 140
  209. Торска О. С.

    Спеціалізована школа I — III ступенів № 57 з музично-хоровим напрямком навчання

  210. 127
  211. Кірюхіна Н. С.

    Гімназія № 24 м. Севастополь

  212. 123
  213. Панкєєва О. В.

    Спеціалізована школа I — III ступенів № 19 з поглибленим вивченням англійської мови

  214. 113
  215. Борозенець Н. Д.

    Гімназія № 10

  216. 111
  217. Бобрук В. О.

    Гімназія № 5 імені Лесі Українки з російською та українською мовами навчання

  218. 107
  219. Яковіна І. В.

    Ліцей № 1 м. Севастополь (Севастопольський політехнічний ліцей)

  220. 106
  221. Єльзова З. Ф.

    Загальноосвітня школа I — III ступенів № 37 з російською та українською мовами навчання

  222. 100
  223. Пітерова І. А.

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Білінгвальна гімназія № 2

  224. 322
  225. Чакір Н. М.

    Спеціалізована школа I — III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 43

  226. 245
  227. Мамонтова Г. Б.

    Вінницька область

    I етап

    Координатор

    Кривошея Ігор Михайлович

    Рівень

  228. 2 клас
  229. 3 клас
  230. 4 клас
  231. 5 клас
  232. 6 клас
  233. К-сть

  234. 1665
  235. 1819
  236. 1644
  237. 1770
  238. 1595
  239. Загальна кількість учасників:

  240. 8493
  241. Відмінних результатів:

  242. 1671
  243. Добрих результатів:

  244. 3272
  245. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  246. 283
  247. II етап

    Координатор

    Кривошея Ігор Михайлович

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  248. 1546
  249. 309
  250. 3739
  251. 4309
  252. 3059
  253. 713
  254. Загальна кількість учасників:

  255. 16775
  256. Відмінних результатів:

  257. 3108
  258. Добрих результатів:

  259. 6489
  260. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  261. 347
  262. Найактивніші учасники конкурсу:

    I етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

  263. відділ освіти Бершадської РДА м. Бершадь
  264. 635
  265. Руденко Р. В.

    Фізико-математична гімназія № 17 м. Вінниця

  266. 439
  267. Гончарук Л. В.

    Об'єднання ЗНЗ Тростянецького району

  268. 267
  269. Майданчик І. І.

    НВК "Гуманітарна гімназія № 1 ім. М. І. Пирогова" м. Вінниця

  270. 261
  271. Синіна Т. М.

    НВК "ЗОШ I — III ст. — гімназія № 6" м. Вінниця

  272. 254
  273. Яворський Г. М.

    НВК "ЗОШ № 23 — гімназія" м. Вінниця

  274. 249
  275. Гордєєва Т. М.

    ЗОШ № 1 м. Хмільник

  276. 238
  277. Понура О. М.

    ЗОШ I — III, с. Моївка, Чернівецький район

  278. 221
  279. Фещенко Л. В.

    Міський центр з інтеграції до європейського та світового освітнього простору

  280. 194
  281. Кривошея І. М.

    Загальноосвітня школа № 1 смт Муровані Курилівці

  282. 193
  283. Серветник В. Т.

    Загальноосвітня школа № 4 м. Вінниця

  284. 141
  285. Белінська Н. Д.

    Загальноосвітня школа № 1 м. Липовець

  286. 141
  287. Дажура О. І.

    ЗОШ № 22 м. Вінниця

  288. 139
  289. Мельник Т. Р.

    ЗОШ № 16 м. Вінниця

  290. 132
  291. Герасимчук А. М.

    ЗОШ № 32 м. Вінниця

  292. 127
  293. Димік О. В.

    Середня загальноосвітня школа-інтернат м. Гайсин

  294. 126
  295. Стасюк М. М.

    ЗОШ № 35 м. Вінниця

  296. 124
  297. Сердюк Т. Б.

    Загальноосвітня школа № 26 м. Вінниця

  298. 124
  299. Рябухіна Т. Г.

    ЗОШ I — III ст. № 2 м. Калинівка

  300. 116
  301. Покора Л. Г.

    ЗОШ I — III ст. смт Тиврів

  302. 100
  303. Шастун В. В.

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

  304. відділ освіти Бершадської РДА м. Бершадь
  305. 1158
  306. Руденко Р. В.

    Фізико-математична гімназія № 17 м. Вінниця

  307. 640
  308. Гончарук Л. В.

    ЗОШ № 1 м. Могилів-Подільський

  309. 447
  310. Когут В. О.

    Об'єднання навчальних закладів м. Козятин

  311. 392
  312. Мадей І. В.

    НВК "Гуманітарна гімназія № 1 ім. М. І. Пирогова" м. Вінниця

  313. 353
  314. Сипіна Т. М.

    ЗОШ № 2 м. Тульчин

  315. 308
  316. Гончар Р. П.

    Загальноосвітня школа № 1 м. Липовець

  317. 282
  318. Дажура О. І.

    НВК "ЗОШ № 23 — гімназія" м. Вінниця

  319. 275
  320. Гордєєва Т. М.

    Відділ освіти Піщанської РДА

  321. 273
  322. Жук О. С.

    Середня школа № 6 м. Вінниця

  323. 257
  324. Яворський Т. М.

    НВК: ЗОШ — гуманітарно-естет. коледж № 29 м. Вінниця

  325. 243
  326. Слободяник Л. А.

    ЗОШ № 22 м. Вінниця

  327. 228
  328. Мельник Т. Д.

    Відділ освіти Оратівської райдержадміністрації

  329. 223
  330. Дорош О. В.

    ЗОШ I — III, с. Моївка, Чернівецький район

  331. 219
  332. Фещенко Л. В.

    ЗОШ № 16 м. Вінниця

  333. 206
  334. Герасимчук А. М.

    Волинська область

    I етап

    Координатор

    Мазурик Валерій Володимирович

    Рівень

  335. 2 клас
  336. 3 клас
  337. 4 клас
  338. 5 клас
  339. 6 клас
  340. К-сть

  341. 1638
  342. 1957
  343. 1788
  344. 1623
  345. 1440
  346. Загальна кількість учасників:

  347. 8446
  348. Відмінних результатів:

  349. 1407
  350. Добрих результатів:

  351. 3177
  352. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  353. 294
  354. II етап

    Координатор

    Мазурик Валерій Володимирович

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  355. 999
  356. 2137
  357. 2594
  358. 3335
  359. 2132
  360. 438
  361. Загальна кількість учасників:

  362. 11635
  363. Відмінних результатів:

  364. 1791
  365. Добрих результатів:

  366. 4726
  367. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  368. 368
  369. Найактивніші учасники конкурсу:

    I етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Об'єднання ЗНЗ м. Луцька

  370. 2512
  371. Фролова Т. Г.

    Об'єднання ЗНЗ Ратнівського району

  372. 855
  373. Жерш В. Є.

    Об'єднання ЗНЗ Ківерцівського району

  374. 807
  375. Сорочинська І. С.

    Об'єднання ЗНЗ м. Ковеля

  376. 637
  377. Хлапук В. О.

    Об'єднання ЗНЗ Луцького району

  378. 608
  379. Завадська О. Ф.

    Об'єднання ЗНЗ м. Нововолинська

  380. 533
  381. Уманець О. Є.

    Об'єднання ЗНЗ Рожищенського району

  382. 532
  383. Мізюк С. М.

    Об'єднання ЗНЗ Маневицького району

  384. 470
  385. Лукашук В. Л.

    Об'єднання ЗНЗ Ковельського району

  386. 315
  387. Чабан Н. В.

    Об'єднання ЗНЗ Володимир-Волинського району

  388. 313
  389. Матвіюк Ю. В.

    Об'єднання ЗНЗ Старовижівського району

  390. 262
  391. Грабовець В. К.

    Об'єднання ЗНЗ м. Володимира-Волинського

  392. 201
  393. Максимчук Н. Г.

    Об'єднання ЗНЗ Турійського району

  394. 150
  395. Панасюк О. В.

    Об'єднання ЗНЗ Любешівського району

  396. 133
  397. Блеянюк В. Т.

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Об'єднання ЗНЗ м. Луцька

  398. 2513
  399. Фролова Т. Г.

    Об'єднання ЗНЗ Ратнівського району

  400. 1146
  401. Жерш В. Є.

    Об'єднання ЗНЗ м. Ковеля

  402. 764
  403. Хлапук В. О.

    Об'єднання ЗНЗ Луцького району

  404. 761
  405. Завадська О. Ф.

    Об'єднання ЗНЗ Камінь-Каширського району

  406. 696
  407. Рюміна Л. І.

    Об'єднання ЗНЗ Горохівського району

  408. 648
  409. Ничипорук Т. І.

    Об'єднання ЗНЗ Ківерцівського району

  410. 575
  411. Сорочинська І. С.

    Об'єднання ЗНЗ м. Нововолинська

  412. 562
  413. Уманець О. Є.

    Об'єднання ЗНЗ Рожищенського району

  414. 464
  415. Мізюк С. М.

    Об'єднання ЗНЗ Володимир-Волинського району

  416. 441
  417. Матвіюк Ю. В.

    Об'єднання ЗНЗ Старовижівського району

  418. 419
  419. Грабовець В. К.

    Об'єднання ЗНЗ Маневицького району

  420. 414
  421. Лукашук В. Л.

    Об'єднання ЗНЗ Любомльського району

  422. 351
  423. Хоменчук М. О.

    Об'єднання ЗНЗ Ковельського району

  424. 312
  425. Чабан Н. В.

    Об'єднання ЗНЗ Локачинського району

  426. 298
  427. Тур О. В.

    Об'єднання ЗНЗ м. Володимира-Волинського

  428. 276
  429. Максимчук Н. Г.

    Об'єднання ЗНЗ Шацького району

  430. 181
  431. Гриппа Н. О.

    Об'єднання ЗНЗ Іваничівського району

  432. 161
  433. Іщик В. В.

    Військовий ліцей з посиленою фізичною підготовкою

  434. 117
  435. Гнасюк О. Ф.

    Об'єднання ЗНЗ Любешівського району

  436. 114
  437. Блеянюк В. Т.

    Дніпропетровська область

    I етап

    Координатор

    Поляков Олег Володимирович

    Рівень

  438. 2 клас
  439. 3 клас
  440. 4 клас
  441. 5 клас
  442. 6 клас
  443. К-сть

  444. 4211
  445. 4662
  446. 4404
  447. 3800
  448. 3521
  449. Загальна кількість учасників:

  450. 20598
  451. Відмінних результатів:

  452. 2381
  453. Добрих результатів:

  454. 7826
  455. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  456. 435
  457. II етап

    Координатор

    Поляков Олег Володимирович

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  458. 3107
  459. 6475
  460. 5895
  461. 7563
  462. 6064
  463. 2144
  464. Загальна кількість учасників:

  465. 31248
  466. Відмінних результатів:

  467. 3624
  468. Добрих результатів:

  469. 12019
  470. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  471. 490
  472. Найактивніші учасники конкурсу:

    I етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Відділ освіти Васильківської райдержадміністрації

  473. 372
  474. Дараган В. І.

    Навчально-виховний комплекс № 131 м. Дніпропетровськ

  475. 204
  476. Бучко М. М.

    Спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання м. Дніпропетровськ

  477. 193
  478. Переверзєва О. В.

    ПШ № 2, с. Ювілейне Дніпропетровський р-н

  479. 186
  480. Кириченко В. І.

    Навчально-виховний комплекс № 111 м. Дніпропетровськ

  481. 181
  482. Крупій Ю. П.

    НВК № 28 м. Дніпропетровськ

  483. 177
  484. Сосницька В. А.

    ЗОШ № 103 м. Кривий Ріг

  485. 175
  486. Сілюша В. О.

    Спеціалізована школа № 67 еколого-економічного профілю м. Дніпропетровськ

  487. 175
  488. Голікова В. А.

    ЗОШ I — III ст. № 8 м. Кривий Ріг

  489. 175
  490. Білозір С. С.

    Гімназія № 91 м. Кривий Ріг

  491. 168
  492. Безсмертна С. В.

    ЗОШ № 44 м. Дніпродзержинськ

  493. 165
  494. Степанищенко Н. М.

    Відділ освіти Царичанської РДА

  495. 163
  496. Троцько Л. В.

    КЗО гімназія № 3 м. Дніпропетровськ

  497. 161
  498. Габзовська Н. С.

    Середня загальноосвітня школа № 144 м. Дніпропетровськ

  499. 158
  500. Гошкадор Н. О.

    Ліцей нових інформаційних технологій № 2 м. Дніпродзержинськ

  501. 156
  502. Крячик М. В.

    Середня загальноосвітня школа № 141 м. Дніпропетровськ

  503. 155
  504. Гриненко Т. Г.

    Гімназія № 130 м. Дніпропетровськ

  505. 154
  506. Лівітіна І. В.

    ЗОШ I — III ст. № 5 м. Павлоград

  507. 154
  508. Голуб Л. І.

    ЗОШ № 130 I — III ст. м. Кривий Ріг

  509. 152
  510. Носоновська І. В.

    ЗОШ 1 — 3 ст. № 35 м. Кривий Ріг

  511. 149
  512. Азоза І. М.

    Навчально-виховний комплекс № 57 м. Дніпропетровськ

  513. 148
  514. Компанієць О. А.

    Середня загальноосвітня школа № 1 м. Дніпропетровськ

  515. 147
  516. Ткаченко Н. В.

    Середня загальноосвітня школа № 54 м. Дніпропетровськ

  517. 146
  518. Шапошник І. А.

    Природничо-математична школа при ДНУ м. Нікополь

  519. 145
  520. Мамонова Т. А.

    Педагогічна гімназія м. Кривий Ріг

  521. 142
  522. Литвяк В. О.

    ЗОШ № 90 м. Кривий Ріг

  523. 135
  524. Говорова В. Б.

    Середня загальноосвітня школа № 31 м. Дніпропетровськ

  525. 130
  526. Моренко Л. М.

    ЗОШ № 2, м. Підгородне Дніпропетровський р-н

  527. 125
  528. Терехова Н. М.

    ЗОШ I — III ст. № 9 м. Павлоград

  529. 124
  530. Суріна Н. О.

    Середня загальноосвітня школа № 83 природничо-математичного профілю м. Дніпропетровськ

  531. 119
  532. Скобелєва В. І.

    ЗОШ № 13 м. Дніпропетровськ

  533. 118
  534. Мельник Л. П.

    Середня загальноосвітня школа № 3 ім. Островського м. Жовті Води

  535. 115
  536. Цапяк І. В.

    Спеціалізована школа № 129 фізико-математичного профілю м. Дніпропетровськ

  537. 115
  538. Рябишева В. Л.

    ЗОШ № 1 I — III ст. м. Павлоград

  539. 115
  540. Цимбал С. Г.

    НВК № 6 "Перспектива" м. Жовті Води

  541. 112
  542. Шихалієва Л. В.

    ЗОШ № 32 м. Кривий Ріг

  543. 110
  544. Дюбіакіна Т. І.

    Середня загальноосвітня школа — ДНЗ № 36 м. Дніпродзержинськ

  545. 108
  546. Богословська О. А.

    Середня загальноосвітня школа № 135 м. Дніпропетровськ

  547. 107
  548. Веселовська О. М.

    ЗОШ № 110 м. Кривий Ріг

  549. 107
  550. Бурба М. М.

    Гімназія № 95 м. Кривий Ріг

  551. 105
  552. Шахматова С. М.

    НВК "ЗОШ I — II ст. № 1 "Покровська гімназія", смт Покровське, Покровський район

  553. 105
  554. Винник Н. В.

    Середня загальноосвітня школа № 21 м. Дніпропетровськ

  555. 104
  556. Лаврух О. В.

    Навчально-виховний комплекс № 66 м. Дніпропетровськ

  557. 104
  558. Корнієнко О. Г.

    ЗОШ I — III ст. № 1 — "Покровський ліцей", смт Покровське, Покровський район

  559. 102
  560. Пошелюжная Н. Ф.

    ЗОШ № 4 м. Кривий Ріг

  561. 102
  562. Дашко В. Г.

    ЗОШ № 15 м. Кривий Ріг

  563. 102
  564. Прокопенко Н. А.

    Гуманітарно-техн. ліцей № 129 м. Кривий Ріг

  565. 100
  566. Біньковська А. М.

    НВК-ліцей № 10 м. Марганець

  567. 100
  568. Наркевич Т. А.

    Спеціалізована школа I — III ст. № 107 з поглибленим вивченням англійської мови м. Кривий Ріг

  569. 100
  570. Сівак Н. М.

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Відділ освіти м. Тернівка

  571. 570
  572. Олійник В. Т.

    Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 148 "Спеціалізована школа — дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Планета щастя" Дніпропетровської міської ради

  573. 437
  574. Петрівська З. Л.

    Комунальний заклад освіти "Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови" Дніпропетровської міської ради

  575. 413
  576. Александрова В. А.

    Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 61 "Техніко-економічний ліцей — загальноосвітній навчальний заклад I — II ступеню" Дніпропетровської міської ради

  577. 329
  578. Кирилюк О. П.

    Відділ освіти Васильківської райдержадміністрації

  579. 318
  580. Дараган В. І.

    Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 100 "загальноосвітній навчальний заклад — ліцей" Дніпропетровської міської ради

  581. 311
  582. Андрейко Н. А.

    Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 99" Дніпропетровської міської ради

  583. 308
  584. Лісоног Л. В.

    НВК № 28 м. Дніпропетровськ

  585. 302
  586. Сосницька В. А.

    Об'єднання ЗНЗ м. Вільногірськ

  587. 298
  588. Терещенко Т. А.

    ЗОШ № 13 м. Дніпропетровськ

  589. 281
  590. Мельник Л. П.

    Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 67 еколого-економічного профілю" Дніпропетровської міської ради

  591. 272
  592. Голікова В. А.

    Природничо-математична школа при ДНУ м. Нікополь

  593. 261
  594. Мамонова Т. А.

    Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 131 "загальноосвітній навчальний заклад I ступеня — гімназія" Дніпропетровської міської ради

  595. 259
  596. Бучко М. М.

    Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 111 "спеціалізована природничо-математична школа — дошкільний навчальний заклад" Дніпропетровської міської ради

  597. 253
  598. Крупій Ю. П.

    Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови" Дніпропетровської міської ради

  599. 249
  600. Шелег Г. М.

    Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 12" загальноосвітній навчальний заклад I ступеня — гімназія" Дніпропетровської міської ради

  601. 241
  602. Мокрякова О. Є.

    Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 137" Дніпропетровської міської ради

  603. 235
  604. Мартинова А. К.

    Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 57 "загальноосвітній навчальний заклад I ступеня — гімназія" Дніпропетровської міської ради

  605. 233
  606. Компанієць О. А.

    Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 54" Дніпропетровської міської ради

  607. 233
  608. Шапошник І. А.

    КЗО гімназія № 3 м. Дніпропетровськ

  609. 229
  610. Куценко Л. М.

    Гуманітарно-техн. ліцей № 129 м. Кривий Ріг

  611. 227
  612. Біньковська А. М.

    Спец. школа № 126 м. Дніпропетровськ

  613. 227
  614. Товстоног О. В.

    Педагогічна гімназія м. Кривий Ріг

  615. 223
  616. Литвяк В. О.

    Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 31" Дніпропетровської міської ради

  617. 211
  618. Моренко Л. М.

    ЗОШ I — III ст. № 6 м. Новомосковськ

  619. 208
  620. Коба О. П.

    Донецька область

    I етап

    Координатор

    Павлов Олександр Леонідович

    Рівень

  621. 2 клас
  622. 3 клас
  623. 4 клас
  624. 5 клас
  625. 6 клас
  626. К-сть

  627. 1944
  628. 2171
  629. 1928
  630. 1630
  631. 1450
  632. Загальна кількість учасників:

  633. 9123
  634. Відмінних результатів:

  635. 1066
  636. Добрих результатів:

  637. 3227
  638. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  639. 125
  640. II етап

    Координатор

    Павлов Олександр Леонідович

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  641. 6073
  642. 12486
  643. 10430
  644. 9329
  645. 7118
  646. 2511
  647. Загальна кількість учасників:

  648. 47947
  649. Відмінних результатів:

  650. 5579
  651. Добрих результатів:

  652. 17469
  653. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  654. 640
  655. Найактивніші учасники конкурсу:

    I етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Об'єднання ЗНЗ м. Торез

  656. 527
  657. Ахметзянова А. Ф.

    Об'єднання ЗНЗ м. Красноармійська

  658. 522
  659. Соболь М. Й.

    Шахтарська ЗОШ 1 — 2 ст. № 8

  660. 507
  661. Лебеденко А. О.

    Кіровський район м. Донецьк

  662. 503
  663. Глюза Л. О.

    Об'єднання ЗНЗ м. Димитров

  664. 395
  665. Серова С. О.

    Відділ освіти Авдіївської міської ради

  666. 368
  667. Фень О. Г.

    Об'єднання ЗНЗ Старобешівського району

  668. 273
  669. Пефтієва Н. О.

    Краснолиманського району Краснолиманської міської ради

  670. 245
  671. Глуханюк О. В.

    Загальноосвітня школа 1 — 3 ступенів № 20 м. Донецьк

  672. 215
  673. Нейман А. А.

    Багатопрофільний ліцей № 124 м. Донецьк

  674. 197
  675. Беленька В. В.

    Навчально-виховний комплекс № 114" м. Донецьк

  676. 142
  677. Грищенко Л. О.

    Вугледарська ЗОШ I — III ст. № 2 Мар'їн. р-н

  678. 139
  679. Пупиніна Н. М.

    Профільна гімназія № 122 м. Донецьк

  680. 124
  681. Геращенко Т. В.

    Гімназія № 72 м. Донецьк

  682. 123
  683. Бондаренко Л. В.

    Методичний кабінет відділу освіти Дзержинської міської ради

  684. 107
  685. Будкова Г. Б.

    ЗОШ № 8 м. Макіївка

  686. 107
  687. Черношвец Т. М.

    ЗОШ № 13 м. Донецьк

  688. 103
  689. Юрасова Н. В.

    Гімназія № 21 м. Донецьк

  690. 103
  691. Погорелая О. М.

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Об'єднання ЗНЗ Жовтневого району м. Маріуполь

  692. 2442
  693. Підгорна Л. М.

    Кіровський район м. Донецьк

  694. 1987
  695. Глюза О. О.

    Об'єднання ЗНЗ Іллічівського району м. Маріуполь

  696. 1724
  697. Шабля Н. Л.

    Об'єднання ЗНЗ Орджонікідзівського району м. Маріуполь

  698. 1674
  699. Татарнікова О. М.

    Об'єднання ЗНЗ Ленінського району м. Донецьк

  700. 1266
  701. Голодухіна С. О.

    Об'єднання ЗНЗ м. Красноармійська

  702. 1131
  703. Соболь М. Й.

    Об'єднання ЗНЗ Приморського району м. Маріуполь

  704. 912
  705. Гачечіладзе Е. І.

    ЗОШ № 25 м. Краматорськ

  706. 873
  707. Кіляновська І. В.

    Об'єднання ЗНЗ м. Димитров

  708. 826
  709. Серова С. О.

    Об'єднання ЗНЗ м. Харцизьк

  710. 746
  711. Ігнатенко О. Г.

    Петровський районний відділ освіти м. Донецьк

  712. 711
  713. Безпальчук С. С.

    Відділ освіти Волноваської РДА

  714. 673
  715. Охмуш І. М.

    Загальноосвітня школа № 70 м. Донецьк

  716. 625
  717. Трегуб Н. Л.

    ЗОШ № 3 м. Краматорськ

  718. 603
  719. Сєрікова Ж. В.

    Ліцей № 12 м. Донецьк

  720. 548
  721. Уколова Е. Г.

    Загальноосвітня школа № 6 м. Ясинувата

  722. 536
  723. Безугла О. А.

    Шахтарська ЗОШ 1 — 2 ст. № 8

  724. 535
  725. Лебеденко А. О.

  726. місто Торез
  727. 529
  728. Ахметзянова А. Ф.

    Об'єднання ЗНЗ на базі ЗОШ № 6 м. Краматорськ

  729. 457
  730. Гайдукова І. В.

    Загальноосвітня школа № 5 м. Сніжне

  731. 440
  732. Решетник О. А

    Методичний кабінет відділу освіти Дзержинської міської ради

  733. 430
  734. Будкова Г. Б.

    Загальноосвітня школа 1 — 3 ступенів № 20 м. Донецьк

  735. 424
  736. Нейман А. А.

    Відділ освіти м. Добропілля

  737. 418
  738. Веремьєва Н. В.

    Відділ освіти Новоазовської РДА

  739. 410
  740. Николайченко О. А.

    ЗОШ № 12 м. Слов'янськ

  741. 401
  742. Зеленова С. О.

    Об'єднання ЗНЗ Великоновосілківського району

  743. 362
  744. Кузьменко Р. П.

    Районний методичний кабінет відділу освіти Красноармійської райдержадміністрації

  745. 313
  746. Кононченко Я. В.

    ЗОШ № 53 м. Горлівка

  747. 302
  748. Мірошникова О. К.

    Об'єднання ЗНЗ Старобешівського району

  749. 294
  750. Пефтієва Н. О.

    Слов'янська ЗОШ I — III ст. № 17

  751. 286
  752. Бондаренко Т. Ф.

    Слов'янська ЗОШ I — III ст. № 11

  753. 284
  754. Керімова Т. М.

    НВК № 1 м. Донецьк

  755. 274
  756. Мезникова О. Л.

    Загальноосвітня школа 1 — 3 ступенів № 90 м. Донецьк

  757. 258
  758. Зайцева А.

    Різнопрофільний ліцей № 1 м. Харцизьк

  759. 258
  760. Кочергіна С. Ф.

    Ліцей м. Макіївка

  761. 248
  762. Подкопаєва О. Ю.

    НВК "ЗОШ № 47 — багатопроф. ліцей "Старт" м. Горлівка

  763. 215
  764. Орден Л. Б.

    Загальноосвітня школа № 58 м. Донецьк

  765. 213
  766. Елохіна І. М.

    Багатопрофільна гімназія № 150 Донецьк

  767. 209
  768. Метляєва С. В.

    НВК № 119 м. Донецьк

  769. 207
  770. Борисова Т. П.

    ЗОШ № 5 м. Слов'янськ

  771. 206
  772. Клочко Н. І.

    Закарпатська область

    I етап

    Координатор

    Петечук Василь Михайлович

    Рівень

  773. 2 клас
  774. 3 клас
  775. 4 клас
  776. 5 клас
  777. 6 клас
  778. К-сть

  779. 17
  780. 42
  781. 11
  782. 17
  783. 19
  784. Загальна кількість учасників:

  785. 106
  786. Відмінних результатів:

  787. 14
  788. Добрих результатів:

  789. 49
  790. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

    6

    II етап

    Координатор

    Петечук Василь Михайлович

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  791. 2002
  792. 4505
  793. 5416
  794. 4098
  795. 2739
  796. 725
  797. Загальна кількість учасників:

  798. 19485
  799. Відмінних результатів:

  800. 2824
  801. Добрих результатів:

  802. 7912
  803. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  804. 395
  805. Найактивніші учасники конкурсу:

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Лінгвістична гімназія м. Ужгород

  806. 325
  807. Колчар Ж. А.

    Загальноосвітня середня школа № 19 Ужгород

  808. 308
  809. Козуб Н. М.

    ЗОШ № 1 м. Берегове

  810. 234
  811. Маргітич О. М.

    СЗШ I — III ст. № 12 м. Ужгород

  812. 222
  813. Нескородяна З. М.

    СЗОШ I — III ст. № 15 Ужгород

  814. 214
  815. Поліщук В. П.

    ЗОШ № 20 м. Мукачево

  816. 209
  817. Данко Н. І.

    Житомирська область

    I етап

    Координатор

    Стужук Наталія Львівна

    Рівень

  818. 2 клас
  819. 3 клас
  820. 4 клас
  821. 5 клас
  822. 6 клас
  823. К-сть

  824. 491
  825. 607
  826. 575
  827. 563
  828. 526
  829. Загальна кількість учасників:

  830. 2762
  831. Відмінних результатів:

  832. 132
  833. Добрих результатів:

  834. 860
  835. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  836. 95
  837. II етап

    Координатор

    Стужук Наталія Львівна

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  838. 2258
  839. 5084
  840. 4925
  841. 4573
  842. 3176
  843. 864
  844. Загальна кількість учасників:

  845. 20880
  846. Відмінних результатів:

  847. 1542
  848. Добрих результатів:

  849. 7302
  850. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  851. 678
  852. Найактивніші учасники конкурсу:

    I етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Об'єднання ЗНЗ м. Житомир

  853. 679
  854. Воробей І. О.

    Об'єднання ЗНЗ Олевського району

  855. 626
  856. Ковальчук Н. В.

    Об'єднання шкіл Коростенського району

  857. 317
  858. Поплавський М. Д.

    Об'єднання шкіл Попільнянського району

  859. 197
  860. Темченко Л. М

    Об'єднання шкіл м. Коростень

  861. 155
  862. Стужук Н. Л.

    Об'єднання ЗНЗ Баранівського району

  863. 125
  864. Хом'як І. В.

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Об'єднання ЗНЗ м. Житомир

  865. 4014
  866. Воробей І. О.

    Об'єднання шкіл Новоград-Волинського району

  867. 1405
  868. Майстренко І. В.

    Об'єднання ЗНЗ Житомирського району

  869. 1064
  870. Слінчук В. І.

    Об'єднання шкіл м. Коростень

  871. 1038
  872. Стужук Н. Л.

    Об'єднання шкіл м. Новоград-Волинського

  873. 975
  874. Римарчук С. В.

    Об'єднання ЗНЗ Ружинського району

  875. 886
  876. Федорчук Г. М.

    Об'єднання шкіл Ємільчинського району

  877. 884
  878. Романуха В. Б.

    Об'єднання ЗНЗ Малинського району

  879. 849
  880. Бурак Л. А.

    Об'єднання шкіл Попільнянського району

  881. 726
  882. Темченко Л. М

    Об'єднання ЗНЗ Любарського району

  883. 714
  884. Вигнич Л. С.

    Об'єднання ЗНЗ Радомишльського району

  885. 696
  886. Самчук Г. І.

    Об'єднання шкіл м. Коростишів

  887. 693
  888. Ніконенко О. М.

    Об'єднання ЗНЗ Овруцького району

  889. 683
  890. Христинич І. В.

    Об'єднання шкіл Черняхівського району

  891. 643
  892. Баталова В. О.

    Об'єднання ЗНЗ Володар-Волинського району

  893. 610
  894. Зайнчуківська В. І.

    Об'єднання шкіл Бердичівського району

  895. 604
  896. Стукало Т. В.

    Об'єднання шкіл Андрушівського району

  897. 564
  898. Атаманюк І. І.

    Об'єднання ЗНЗ Чуднівського району

  899. 518
  900. Ніколаєва Т. Є.

    Об'єднання ЗНЗ Романівського району

  901. 473
  902. Шевчук Л. Ст.

    Об'єднання шкіл Коростенського району

  903. 415
  904. Поплавський М. Д.

    Об'єднання ЗНЗ Баранівського району

  905. 410
  906. Хом'як І. В.

    Об'єднання ЗНЗ Олевського району

  907. 396
  908. Ковальчук Н. В.

    Об'єднання ЗНЗ Лугинського району

  909. 318
  910. Антонюк Н. В.

    Об'єднання шкіл Брусилівського району

  911. 285
  912. Кіщенко Ю. Гр.

    Об'єднання ЗНЗ Червоноармейського району

  913. 261
  914. Кавун Н. Я.

    Об'єднання ЗНЗ м. Бердичів

  915. 244
  916. Слівінська С. Ф.

    Об'єднання шкіл Народицький район

  917. 221
  918. Гусева В. Йос.

    Запорізька область

    I етап

    Координатор

    Кириченко Галина Федорівна

    Рівень

  919. 2 клас
  920. 3 клас
  921. 4 клас
  922. 5 клас
  923. 6 клас
  924. К-сть

  925. 3790
  926. 3958
  927. 3331
  928. 2887
  929. 2652
  930. Загальна кількість учасників:

  931. 16618
  932. Відмінних результатів:

  933. 1414
  934. Добрих результатів:

  935. 6067
  936. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  937. 378
  938. II етап

    Координатор

    Кириченко Галина Федорівна

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  939. 2789
  940. 5252
  941. 4924
  942. 6385
  943. 5235
  944. 1655
  945. Загальна кількість учасників:

  946. 26240
  947. Відмінних результатів:

  948. 2395
  949. Добрих результатів:

  950. 9439
  951. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  952. 562
  953. Найактивніші учасники конкурсу:

    I етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Об'єднання шкіл, Ленінський район

  954. 1675
  955. Дядько Л. І.

    Об'єднання шкіл, м. Мелітополь

  956. 1565
  957. Трифанічева О. М.

    Об'єднання шкіл, Хортицький район

  958. 1546
  959. Кувайцева С. А.

    Об'єднання шкіл, Орджонікідзевський район

  960. 1468
  961. Кириченко Г. Ф.

    Об'єднання шкіл, м. Бердянськ

  962. 1078
  963. Іщенко І. Є.

    Об'єднання шкіл, Шевченківський район

  964. 1000
  965. Кравченко Л. І.

    Об'єднання ЗНЗ міського підпорядкування м. Запоріжжя

  966. 903
  967. Горобець І. В.

    Об'єднання шкіл, Жовтневий район

  968. 813
  969. Тріпак Г. С.

    Об'єднання шкіл, м. Енергодар

  970. 600
  971. Ройко О. В.

    Об'єднання шкіл, Запорізький район

  972. 544
  973. Гльоза Н. О.

    Об'єднання шкіл, Вільнянський район

  974. 525
  975. Собакарь А. О.

    Об'єднання шкіл, Пологівський район

  976. 504
  977. Шерстюк В. І.

    Об'єднання шкіл, Якимівський район

  978. 462
  979. Мелешко В. А.

    Об'єднання шкіл, Приазовський район

  980. 403
  981. Воробйова Г. С.

    Об'єднання шкіл, К.-Дніпровський район

  982. 368
  983. Петренко І. В.

    Об'єднання шкіл, Бердянський район

  984. 354
  985. Бородкіна О. М.

    Об'єднання шкіл, Гуляйпільський район

  986. 341
  987. Сіріньок А. А.

    Об'єднання шкіл, Черніговський район

  988. 340
  989. Бехтер Т. В.

    Об'єднання шкіл, Куйбишевський район

  990. 332
  991. Рябініна Т. Д.

    Об'єднання шкіл, Токмакський район

  992. 329
  993. Фокша С. Є.

    Об'єднання шкіл, Приморський район

  994. 299
  995. Ніколенко М. Г.

    Об'єднання шкіл, Веселівський район

  996. 263
  997. Мартинюк Т. І.

    Об'єднання шкіл, Михайлівський район

  998. 204
  999. Савенкова К. В.

    Об'єднання шкіл, м. Токмак

  1000. 196
  1001. Кириченко А. І.

    Обл. УОН

  1002. 147
  1003. Кириченко Г. Ф.

    Об'єднання шкіл, В.-Білозірський район

  1004. 129
  1005. Дуденко В. А.

    Об'єднання шкіл, Комунарський район

  1006. 116
  1007. Пономаренко Н. А.

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Об'єднання шкіл, Орджонікідзевський район

  1008. 2736
  1009. Кириченко Г. Ф.

    Об'єднання шкіл, Комунарський район

  1010. 2236
  1011. Пономаренко Н. А.

    Об'єднання шкіл, Хортицький район

  1012. 1949
  1013. Кувайцева С. А.

    Об'єднання шкіл, Шевченківський район

  1014. 1942
  1015. Кравченко Л. І.

    Об'єднання шкіл, Ленінський район

  1016. 1697
  1017. Дядько Л. І.

    Об'єднання шкіл, м. Мелітополь

  1018. 1415
  1019. Трифанічева О. М.

    Обл. УОН

  1020. 1271
  1021. Кириченко Г. Ф.

    Об'єднання шкіл, Василівський район

  1022. 1073
  1023. Вайло Н. С.

    Об'єднання шкіл, Заводський район

  1024. 976
  1025. Сидорова О. О.

    Об'єднання шкіл, Мелітопольський район

  1026. 971
  1027. Мельнікова С. О.

    Об'єднання шкіл, м. Бердянськ

  1028. 814
  1029. Іщенко І. Є.

    Об'єднання шкіл, К.-Дніпровський район

  1030. 752
  1031. Петренко І. В.

    Об'єднання ЗНЗ міського порядкування м. Запоріжжя

  1032. 752
  1033. Горобець І. В.

    Об'єднання шкіл, Оріхівський район

  1034. 637
  1035. Вишар А. М.

    Об'єднання шкіл, Якимівський район

  1036. 632
  1037. Мелешко В. А.

    Об'єднання шкіл, Жовтневий район

  1038. 625
  1039. Тріпак Г. С.

    Об'єднання шкіл, м. Енергодар

  1040. 614
  1041. Ройко О. В.

    Об'єднання шкіл, Вільнянський район

  1042. 592
  1043. Собакарь А. О.

    Об'єднання шкіл, м. Токмак

  1044. 452
  1045. Кириченко А. І.

    Об'єднання шкіл, Пологівський район

  1046. 442
  1047. Шерстюк В. І.

    Об'єднання шкіл, Приморський район

  1048. 405
  1049. Ніколенко М. Г.

    Об'єднання шкіл, Приазовський район

  1050. 391
  1051. Воробйова Г. С.

    Об'єднання шкіл, Запорізький район

  1052. 377
  1053. Гльоза Н. О.

    Об'єднання шкіл, Новомиколаївський район

  1054. 347
  1055. Сошина Л. С.

    Об'єднання шкіл, Черніговський район

  1056. 332
  1057. Бехтер Т. В.

    Об'єднання шкіл, Михайлівський район

  1058. 293
  1059. Савенкова К. В.

    Об'єднання шкіл, Гуляйпільський район

  1060. 292
  1061. Сіріньок А. А.

    Об'єднання шкіл, Токмакський район

  1062. 262
  1063. Фокша С. Є.

    Об'єднання шкіл, Куйбишевський район

  1064. 252
  1065. Рябініна Т. Д.

    Об'єднання шкіл, Бердянський район

  1066. 225
  1067. Бородкіна О. М.

    Івано-Франківська область

    I етап

    Координатор

    Мальована Галина Федорівна

    Рівень

  1068. 2 клас
  1069. 3 клас
  1070. 4 клас
  1071. 5 клас
  1072. 6 клас
  1073. К-сть

  1074. 1166
  1075. 1096
  1076. 1020
  1077. 947
  1078. 831
  1079. Загальна кількість учасників:

  1080. 5060
  1081. Відмінних результатів:

  1082. 350
  1083. Добрих результатів:

  1084. 1638
  1085. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  1086. 115
  1087. II етап

    Координатор

    Мальована Галина Федорівна

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  1088. 3 162
  1089. 6 176
  1090. 6 080
  1091. 5 447
  1092. 3 660
  1093. 872
  1094. Загальна кількість учасників:

  1095. 25397
  1096. Відмінних результатів:

  1097. 3558
  1098. Добрих результатів:

  1099. 9846
  1100. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  1101. 563
  1102. Найактивніші учасники конкурсу:

    I етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Івано-Франківська ЗШЛ № 23

  1103. 259
  1104. Ікалюк О. М.

    Івано-Франківська спеціалізована школа I — III ступенів № 11

  1105. 215
  1106. Матійчук С. С.

    Івано-Франківська спеціалізована школа I — III ступенів № 1

  1107. 168
  1108. Кеворкова О. Г.

    Івано-Франківська загальноосвітня школа I — III ступенів № 22

  1109. 156
  1110. Рожелюк М. П.

    Івано-Франківська загальноосвітня школа I — III ступенів № 10

  1111. 144
  1112. Стрільчик О. В.

    Івано-Франківська загальноосвітня школа I — III ступенів № 18

  1113. 134
  1114. Волинська Н. С.

    Українська гімназія № 1 Івано-Франківської міської ради

  1115. 119
  1116. Мальована Г. М.

    Калуська ЗШ I — III ступенів № 10

  1117. 119
  1118. Атаманчук Л. П.

    Отинійська ЗШ I — III ступенів Коломийського району

  1119. 106
  1120. Майстер Н. І.

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Івано-Франківська ЗШЛ № 23

  1121. 574
  1122. Ікалюк О. М.

    Івано-Франківська загальноосвітня школа I — III ступенів № 18

  1123. 371
  1124. Волинська Н. С.

    Перегінська ЗШ I — III ступенів № 1 Рожнятівського району

  1125. 364
  1126. Тринчук М. М.

    Ясенська ЗШ I — III ступенів Рожнятівського району

  1127. 350
  1128. Сидоряк Ю. Я.

    Івано-Франківська спеціалізована школа I — III ступенів № 1

  1129. 290
  1130. Кеворкова О. Г.

    Івано-Франківська спеціалізована школа I — III ступенів № 11

  1131. 268
  1132. Загаровська І. В.

    Українська гімназія № 1 Івано-Франківської міської ради

  1133. 268
  1134. Мальована Г. М.

    Фізико-технічний ліцей при ІФНТУНГ м. Івано-Франківськ

  1135. 228
  1136. Савчук О. Б.

    Івано-Франківська спеціалізована школа I — III ступенів № 5

  1137. 227
  1138. Дудій І. Й.

    Перегінська ЗШ I — III ступенів № 2 Рожнятівського району

  1139. 224
  1140. Абрам С. Ф.

    Коломийський природничо-математичний ліцей

  1141. 222
  1142. Гавука Н. І.

    Коломийська спеціалізована школа I — III ступенів № 1

  1143. 219
  1144. Косович С. Г.

    Івано-Франківська гімназія № 3

  1145. 211
  1146. Прокопів М. Є.

    м. Київ

    I етап

    Координатор

    Василенко Олена В'ячеславівна

    Рівень

  1147. 2 клас
  1148. 3 клас
  1149. 4 клас
  1150. 5 клас
  1151. 6 клас
  1152. К-сть

  1153. 250
  1154. 315
  1155. 271
  1156. 271
  1157. 246
  1158. Загальна кількість учасників:

  1159. 1353
  1160. Відмінних результатів:

  1161. 108
  1162. Добрих результатів:

  1163. 505
  1164. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  1165. 17
  1166. II етап

    Координатор

    Василенко Олена В'ячеславівна

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  1167. 2278
  1168. 4534
  1169. 4110
  1170. 3111
  1171. 1838
  1172. 513
  1173. Загальна кількість учасників:

  1174. 16384
  1175. Відмінних результатів:

  1176. 1958
  1177. Добрих результатів:

  1178. 6240
  1179. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  1180. 93
  1181. Найактивніші учасники конкурсу:

    I етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Ліцей № 100 "Поділ"

  1182. 261
  1183. Фрідман М. М.

    Гімназія № 179

  1184. 193
  1185. Яремчук Е. Г.

    Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"

  1186. 116
  1187. Ковальова В. М.

    Гімназія № 283

  1188. 114
  1189. Данилова Н. В.

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    НВК № 240 "Соціум"- ліцей "Управлінські технології"

  1190. 2190
  1191. Слободенюк І. В.

    СЗОШ № 185 ім. В. І. Вернадського

  1192. 976
  1193. Задира Л. М.

    Ліцей "Голосіївський" № 241

  1194. 704
  1195. Василенко О. В.

    Скандинавська гімназія

  1196. 701
  1197. Мельник Н. В.

    Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер"

  1198. 498
  1199. Романенко А. О.

    Ліцей "Наукова Зміна"

  1200. 462
  1201. Бєдов О. В.

    ЗОШ № 17

  1202. 426
  1203. Данилюк К. О.

    ЗОШ № 155

  1204. 418
  1205. Бойко С. М.

    Ліцей № 142

  1206. 412
  1207. Сільвестрова І. А.

    Гімназія № 59 ім. О. Бойченка

  1208. 358
  1209. Гончар О. А.

    Гімназія № 153 ім. О. С. Пушкіна

  1210. 310
  1211. Азарова Л. П.

    СШ I — III ст. з погл. вивч. предметів природ.-матем. циклу № 255

  1212. 309
  1213. Книш В. А.

    Ліцей № 100 "Поділ"

  1214. 306
  1215. Фрідман М. М.

    Ліцей міжнар. відносин № 51

  1216. 291
  1217. Азарова Л. П.

    Ліцей № 38

  1218. 290
  1219. Панкратова І. Є.

    Гімназія "Діалог"

  1220. 246
  1221. Мельник О. К.

    ЗОШ № 139

  1222. 239
  1223. Ісенко О. В.

    СЗОШ № 16

  1224. 238
  1225. Леоненко С. Д.

    Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"

  1226. 228
  1227. Ковальова В. М.

    ЗОШ № 286

  1228. 220
  1229. Чиж О. І.

    СШ № 329 "Логос" ім. Г. Гонгадзе

  1230. 216
  1231. Лисенко Н. П.

    Гімназія № 283

  1232. 215
  1233. Данилова Н. В.

    ЗОШ № 160

  1234. 209
  1235. Дзюбенко Л. Г.

    СЗОШ I — III ст. № 277

  1236. 206
  1237. Кущевська В. Г.

    Гімназія "Міленіум" № 318

  1238. 203
  1239. Вольхіна І. В.

    НВК " Домінанта"

  1240. 200
  1241. Лук'янова С. М.

    Київська область

    I етап

    Координатор

    Ліпчевський Леонід Володимирович

    Рівень

  1242. 2 клас
  1243. 3 клас
  1244. 4 клас
  1245. 5 клас
  1246. 6 клас
  1247. К-сть

  1248. 3487
  1249. 3681
  1250. 3332
  1251. 2851
  1252. 2383
  1253. Загальна кількість учасників:

  1254. 15734
  1255. Відмінних результатів:

  1256. 1412
  1257. Добрих результатів:

  1258. 5478
  1259. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  1260. 456
  1261. II етап

    Координатор

    Ліпчевський Леонід Володимирович

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  1262. 1833
  1263. 3560
  1264. 3284
  1265. 4582
  1266. 3368
  1267. 1049
  1268. Загальна кількість учасників:

  1269. 17676
  1270. Відмінних результатів:

  1271. 1840
  1272. Добрих результатів:

  1273. 6638
  1274. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  1275. 638
  1276. Найактивніші учасники конкурсу:

    I етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Об'єднання ЗНЗ м. Біла Церква

  1277. 1542
  1278. Чабаненко А. В.

    Відділ освіти Бориспільської РДА

  1279. 778
  1280. Шарапа В. Г.

    Відділ освіти Обухівської райдержадміністрації

  1281. 764
  1282. Муратова М. М.

    Об'єднання ЗНЗ м. Бориспіль

  1283. 734
  1284. Андрєєва Т. Д.

    Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації

  1285. 700
  1286. Кравченко Н. Д.

    Об'єднання ЗНЗ міста Фастова

  1287. 672
  1288. Танник Н. А.

    Відділ освіти Макарівського р-ну смт Макарів

  1289. 590
  1290. Українець Н. М.

    Відділ освіти Васильківської міської ради

  1291. 446
  1292. Рибальченко Л. В.

    Об'єднання ЗНЗ м. Обухів

  1293. 390
  1294. Грама Л. А.

    Об'єднання ЗНЗ, Бородянський район

  1295. 387
  1296. Нестерова Є. І.

    Загальноосвітня школа № 1 м. Переяслав-Хмельницький

  1297. 350
  1298. Майборода Л. М.

    Об'єднання ЗНЗ, Таращанський район

  1299. 340
  1300. Коваленко І. В.

    Заклади освіти Згурівського району смт Згурівка

  1301. 277
  1302. Бойко Л. Г.

    ЗОШ I — III ст. № 4, м. Вишневе, Києво-Святошинський район

  1303. 272
  1304. Симоненко Л. М.

    Об'єднання ЗНЗ, Яготинський район

  1305. 232
  1306. Ганжа С. І.

    Відділ освіти, Ставищенський район

  1307. 216
  1308. Христевич Т. П.

    Відділ освіти Березанської міської ради м. Березань

  1309. 210
  1310. Шамшур Л. П.

    ЗОШ № 4 м. Буча

  1311. 185
  1312. Петренко А. М.

    ЗОШ I — III ст. № 9 м. Бровари

  1313. 181
  1314. Бойко Г. П.

    НВК м. Бровари

  1315. 175
  1316. Буглак С. О.

    СЗОШ № 7 м. Бровари

  1317. 174
  1318. Новошицька Г. Ю.

    Гімназія "Інтелект" м. Вишгород

  1319. 172
  1320. Гальніз О. Ю.

    ЗОШ № 3, м. Боярка, Києво-Святошинський район

  1321. 147
  1322. Посікера І. П. Завадецька Л. Г.

    Гімназія ім. С. І. Олійника м. Бровари

  1323. 132
  1324. Головаш С. Ф.

    ЗОШ № 3, м. Вишневе, Києво-Святошинський район

  1325. 127
  1326. Євич Т. А.

    ЗОШ I — III ст. № 2, м. Вишневе, Києво-Святошинський р-н

  1327. 122
  1328. Кулакевич С. Л.

    Києво-Святошинська районна класична гімназія м. Боярка-3

  1329. 121
  1330. Ворожбит Т. Г.

    Спеціалізована школа "Сузір'я" м. Вишгород

  1331. 115
  1332. Костюк Т. Д.

    НВК, смт Велика Димерка, Броварський р-н

  1333. 114
  1334. Віткалова Н. Я.

    Об'єднання ЗНЗ м. Ржищів

  1335. 112
  1336. Самар В. В.

    ЗОШ № 1, м. Боярка, Києво-Святошинський район

  1337. 108
  1338. Тихоненко Н. В.

    ЗОШ № 2 смт Баришівка

  1339. 105
  1340. Фокін А. А.

    Спец. школа I — III ст. "Школа лінгвістики" м. Бориспіль

  1341. 102
  1342. Шокола Л. М.

    ЗОШ № 4, м. Боярка, Києво-Святошинський р-н

  1343. 101
  1344. Якимчук Н. В.

    СЗОШ № 1 м. Богуслав

  1345. 100
  1346. Гресько Н. Г.

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Об'єднання ЗНЗ м. Біла Церква

  1347. 1304
  1348. Чабаненко А. В.

    Об'єднання ЗНЗ, Васильківський район

  1349. 1300
  1350. Рибальченко Л. В.

    Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації

  1351. 844
  1352. Кравченко Н. Д.

    Об'єднання ЗНЗ м. Бориспіль

  1353. 643
  1354. Андрєєва Т. Д.

    Об'єднання ЗНЗ м. Фастів

  1355. 602
  1356. Танник Н. А.

    Об'єднання ЗНЗ, Таращанський район

  1357. 540
  1358. Коваленко І. В.

    Об'єднання ЗНЗ м. Васильків

  1359. 525
  1360. Ємельянова О. І.

    Відділ освіти Обухівської райдержадміністрації

  1361. 472
  1362. Муратова М. М.

    Об'єднання ЗНЗ, Бородянський район

  1363. 412
  1364. Нестерова Є. І.

    ЗОШ № 4 м. Славутич

  1365. 364
  1366. Дівицька О. А.

    Об'єднання ЗНЗ, Яготинський район

  1367. 268
  1368. Ганжа С. І.

    Загальноосвітня школа № 1 м. Переяслав-Хмельницький

  1369. 262
  1370. Майборода Л. М.

    Відділ освіти, Ставищенський район

  1371. 238
  1372. Христевич Т. П.

    Заклади освіти Згурівського району смт Згурівка

  1373. 220
  1374. Бойко Л. Г.

    Об'єднання ЗНЗ м. Обухів

  1375. 214
  1376. Грама Л. А.

    Кіровоградська область

    I етап

    Координатор

    Сербіна Надія Олексіївна

    Рівень

  1377. 2 клас
  1378. 3 клас
  1379. 4 клас
  1380. 5 клас
  1381. 6 клас
  1382. К-сть

  1383. 708
  1384. 903
  1385. 862
  1386. 904
  1387. 719
  1388. Загальна кількість учасників:

  1389. 4096
  1390. Відмінних результатів:

  1391. 634
  1392. Добрих результатів:

  1393. 1534
  1394. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  1395. 91
  1396. II етап

    Координатор

    Сербіна Надія Олексіївна

    Рівень

    Малюк 2

    Малюк 3, 4

    Школярик

    Кадет

    Юніор

    Випускник

    К-сть

  1397. 788
  1398. 2039
  1399. 1977
  1400. 2332
  1401. 1540
  1402. 500
  1403. Загальна кількість учасників:

  1404. 9176
  1405. Відмінних результатів:

  1406. 1173
  1407. Добрих результатів:

  1408. 3315
  1409. Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:

  1410. 161
  1411. Найактивніші учасники конкурсу:

    I етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    Відділ освіти, Гайворонський район

  1412. 493
  1413. Филипчук М. Д.

    Відділ освіти РДА, Маловисківський р-н, м. Мала Виска

  1414. 404
  1415. Подручна С. М.

    НВК "Долинська гімназія — ЗОШ I — III ст. № 3" м. Долинської

  1416. 193
  1417. Олійник Т. М.

    ЗОШ № 5 м. Бобринець

  1418. 172
  1419. Ткаченко Л. Л.

    Гімназія ім. Т. Шевченка м. Кіровоград

  1420. 154
  1421. Горова Л. Д.

    ЗОШ I — III ст. № 26 м. Кіровоград

  1422. 127
  1423. Марченко Д. А.

    ЗОШ № 31 м. Кіровоград

  1424. 123
  1425. Сімонова І. Ю.

    ЗОШ № 6 м. Кіровоград

  1426. 118
  1427. Петрова Н. Г.

    НВК "Знам'янська ЗШ I — III ст. № 2 — ліцей"

  1428. 110
  1429. Оріщенко В. П.

    ЗОШ № 4 м. Кіровоград

  1430. 102
  1431. Градобоєва Є. В.

    II етап

    Назва освітньої установи (осередки конкурсу) та населений пункт

    Кількість учасників

    Координатор

    НВК "ЗОШ I — III ст. № 25, ПМЛ" м. Кіровоград

  1432. 403
  1433. Сербіна Н. О.

    Відділ освіти РДА, Маловисківський р-н, м. Мала Виска

  1434. 378
  1435. Подручна С. М.

    НВО ліцей — СЗОШ № 8 — позашкільний центр м. Кіровоград

  1436. 341
  1437. Андроннікова Н. В.

    Об'єднання ЗНЗ Кіровоградського району

  1438. 309
  1439. Шутурмінська В. В.

    Відділ освіти, Гайворонський район

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.


    Вам это будет интересно:

    Вчені назвали оптимальний розпорядок дня жінки: 106 хвилин на кохання і 98 на комп’ютер

    Вчені із різних країн провели масштабне дослідження для виявлення жіночих звичок і підвели підсумок, скільки часу готові витрачати жінки на свої повсякденні заняття.

    Державна судова адміністрація України збільшила бюджетні призначення окремим судам

    З метою своєчасної оплати праці та погашення заборгованості за суддівською винагородою суддям, які працювали в судах України, розташованих на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя ...

    На Київщині працівники ДАІ виявили авто, в якому перевозили арсенал зброї

    Учора, 13 жовтня, близько 20-ї години на 77 кілометрі автодороги Київ-Харків на стаціонарному посту Березань працівники Державтоінспекції зупинили автомобіль Мерседес-Бенц-210, під керуванням ...

    Місія ОБСЄ стежитиме за мас-медіа в Україні

    Місія спостерігачів ОБСЄ особливо уважно стежитиме за ситуацією з мас-медіа в Україні. Для оцінки інформаційного простору України місія має спеціального експерта. Крім того, голова місії твердить, ...

    Консультации по недвижимости
    Адвокат по ЖКХ
    Рекомендовано !
    Киевские судебные решения

    №910/22831/14

    Судья: Васильченко Т.В.
    07.01.2015

    №757/24024/14-ц

    Судья: Цокол Л. І.
    07.01.2015
    Новости жилищных адвокатов
    Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

    Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

    На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

    На Черкащині працівники ДАІ  затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

    На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

    На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

    Об Адвокате
    Этот интернет портал - офигенный. Благодарю. Чрезвычайно необходимый и простой в пользовании портал.

    Спасибо Вам за этот огромнейший труд, который Вы делаете каждый день для нас. Умнички!!!

    Этот сайт суперовый! работал на нем довольно чуть ли не по три раза на день. Этот интернет сайт ожидает светлое будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими новыми работами почаще! Действуйте!
    Публикации о недвижимости
    О налогообложении операции с недвижимостью ...

    О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

    Что лучше агент по недвижимости или адвокат

    Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

    fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66