На сході країни продовжується боротьба з терористами. Українські військові, правоохоронці та Національна гвардія України з боями продовжують звільняти населені пункти. Активну участь у АТО приймають працівники Державтоінспекції.
Від самого початку операції на сході добровольці з числа працівників ДАІ несуть службу на блокпостах, допомагають переселенцям, супроводжують колони з військовою технікою та разом із військовими, іншими підрозділами міліції та Національною гвардією беруть участь у бойових операціях.
Ураховуючи досвід співробітників ДАІ, вони особисто керують вантажівками та забезпечують доставку на передову військовим продуктів харчування, медикаментів та інше.
Наразі в зоні проведення антитерористичної операції перебуває більше 400 працівників Державтоінспекції.
«Наші інспектори рішуче налаштовані та мужньо виконують поставлені перед ними завдання», — зазначив начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, який минулий тиждень провів у зоні бойових дій. — «Ми подбали, щоб наші працівники були належним чином забезпечені спорядженням, засобами індивідуального захисту, продовольчим запасом, водою».
Під час робочої поїздки очільник ДАІ проінспектував на блокпостах працівників, які з метою попередження терористичних актів і диверсій, перевіряють та оглядають транспортні засоби на предмет перевезення зброї чи вибухівки, підозрілих громадян та їх речі. За виконання завдань Анатолій Сіренко передав особовому складу нагороди, підписані Міністром внутрішніх справ України та підтримав бойовий дух правоохоронців.
Окрім того, керівник Департаменту ДАІ України побажав витримки, стійкості та завзятості. Подякував усім за їх добросовісне виконання своїх професійних обов’язків та побажав кожному з них та їх сім’ям міцного здоров’я і благополуччя.
Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго" Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 № 648-р( 648-2004-р ) "Про заходи щодо реконструкції та модернізації теплоелектростанцій та теплоелектроцентралей у період до 2020 року" (зі змінами, унесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.06.2008 № 850-р), пункту 5.2 наказу Міністерства палива та енергетики України від 24.05.2006 № 183( z0701-06 ) "Про затвердження Порядку підготовки та фінансування проектів з метою реалізації плану реконструкції та модернізації теплових електростанцій", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.06.2006 за № 701/12575, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Про передачу нерухомого майна в м. Києві, Кабінет Міністрів УкраїниПро передачу нерухомого майна в м. Києві Передати Генеральній прокуратурі України будівлю (корпус № 34) та частину будівлі (корпус № 24, осі 8-30) загальною площею 7561 кв. метр (крім підвальних приміщень лабораторій в осях 16-18/Б-Г з прибудовою першого поверху, 19-22/Б-Г з прибудовою першого поверху, 23-24/Б-Г, 24-26 з прибудовою першого поверху, 28-29/Б-Г з прибудовою першого поверху) по вул. Московській, 8, у м. Києві із сфери управління Державного космічного агентства із закріпленням їх на праві оперативного управління за Генеральною прокуратурою України.
| Державтоінспекція столиці: основи безпечної поведінки на дорозіНові знання та враження, учням спеціалізованої школи №40 принесла зустріч з інспектором відділу профілактичної роботи УДАІ міста Києва, Мариною Федосенко.
Начал свою деятельность Экспертный совет по доступу к публичной информацииСостоялось заседание Экспертного совета по вопросам доступа к публичной информации при Уполномоченном Верховного Совета Украины по правам человека. Члены Экспертного совета утвердили Регламент ...
|