Починалися канікули — й хлопцям та дівчатам треба було виймати з гаманців уже дві гривні, а в соціальному автотранспорті — 1грн 25 коп.
Гарячого липня виконавчий комітет міськради перейнявся учнівськими та студентськими турботами й прийняв рішення про надання їм пільг на проїзд в автобусах, що працюють у звичайному режимі руху на міських маршрутах загального користування. Тепер і влітку школярі та студенти денної форми навчання платитимуть у міських маршрутках половину вартості проїзду.