Днями, добровольці Управління Державтоінспекції в Рівненській області відправились у зону проведення антитерористичної операції для несення служби.
У черговий раз всім колективом проводжали своїх колег у зону бойових дій. Прийшли побажати щасливої дороги добровольцям і їх рідні.
На території управління Державтоінспекції області зібрались батьки, дружини, діти, а когось прийшли проводжати навіть цілі родини.
Підтримав бойовий дух інспекторів ДАІ і керівник Рівненської міліції Микола Щирук, побажавши хлопцям з честю виконати покладені на них обов’язки, триматися мужньо і скоріше повернутися додому живими та здоровими.
На запрошення керівництва УДАІ УМВС з напутнім словом до правоохоронців звернувся і представник церкви. Зі своєї сторони священик благословив особовий склад, окропив їх та службові автомобілі святою водою, а також подарував кожному освячений хрестик який у подальшому слугуватиме їм як оберіг.
Верховный суд РФ оставил в силе приговор осужденным по «болотному делу»Верховный суд отказался пересматривать приговор восьми осужденным в феврале 2014 года по делу о беспорядках на Болотной площади.
Про внесення змін до наказу Міністерства закордонних справ України від 05 січня 2011 року № 3, Міністерство закордонних справ УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 лютого 2013 р. за № 316/22848 Про внесення змін до наказу Міністерства закордонних справ України від 05 січня 2011 року № 3
| Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації № 105/о «Журнал реєстрації судово-психіатричних експертиз», Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗАТВЕРДЖЕНОЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 29.05.2013 № 435 Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги М. Хобзей ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 29.05.2013 № 435
Органы власти не примут документы с вирусом или несоответствующие форматуПриказом Министерства юстиции Украины от 1 ноября с. г. № 1600/5 был утвержден Порядок работы с электронными документами через систему электронного взаимодействия органов исполнительной власти ...
|