пр. № 2-н/759/1104/13
ун. № 759/13055/13-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 жовтня 2013 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Макаренко В.В., розглянувши матеріали цивільної справи за заявою Комунального підприємства «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва» про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги з ОСОБА_1 -
в с т а н о в и в :
Комунальне підприємство «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва» звернулося до Святошинського районного суду м. Києва із заявою про видачу судового наказу щодо стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за житлово-комунальні послуги в сумі 3313,37грн.
Ухвалою суду від 05 вересня 2013 року через невідповідність вимогам ст. 98 ЦПК України, заяву залишено без руху для усунення недоліків. Вказану ухвалу 27.09.2013 отримано заявником, докази чого містяться в матеріалах справи.
Згідно даних автоматизованої служби діловодства суду станом на 17 жовтня 2013 року, інших заяв або клопотань заявника по вказаній справі до суду не находило, вимог ухвали не виконано.
Таким чином, заявник у наданий строк недоліки не усунув.
Згідно ч. 6 ст. 98 ЦПК України до неналежно оформленої заяви застосовуються положення статті 121 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 121 ЦПК України якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 цього Кодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 98, 121, 208-210 ЦПК України,
у х в а л и в :
Заяву Комунального підприємства «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва» про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги з ОСОБА_1 - вважати неподаною і повернути заявнику, надіславши невідкладно заяву зі всіма доданими до неї додатками.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Святошинський районний суд м. Києва шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п'яти днів з дня її винесення, у разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
СУДДЯ :