
В ходе заседания правительства премьер-министр Украины Арсений Яценюк сообщил о намерениях сократить количество налогов для субъектов предпринимательской деятельности до 9.

В ходе заседания правительства премьер-министр Украины Арсений Яценюк сообщил о намерениях сократить количество налогов для субъектов предпринимательской деятельности до 9.
Суд освободил Н.Мельниченко под залогШевченковский районный суд Киева освободил под залог 76,5 тыс. грн бывшего майора Управления госохраны Николая Мельниченко, отказав, таким образом, СБУ в избрании ему меры пресечения в виде содержания ... Про внесення змін до переліку медичних психіатричних протипоказань щодо виконання окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), яка провадить цю діяльність, або оточуючих, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення змін до переліку медичних психіатричних протипоказань щодо виконання окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), що можуть становити безпосередню небезпеку для особи, яка провадить цю діяльність, або оточуючих | У Німеччині озброєний ножем чоловік увірвався до дитсадкаУ західнонімецькому Кельні невідомий чоловік у п'ятницю вчинив збройний напад на дитячий садок, взявши у заручники його керівника. Урочисте нагородження працівники Буковинської ДержавтоінспекціїУ Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку імені Т. Г.Шевченка в Чернівцях відбулися урочисті збори, присвячені відзначенню 23-ої річниці Незалежності України. |
№910/12275/14