АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Провадження №11кп/774/291/2014 рік
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
06 лютого 2014 року Суддя судової палати з кримінальних справ Апеляційного суду Дніпропетровської області Литвиненко О.О., розглянувши матеріали апеляційної скарги адвоката ОСОБА_2 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_3 на вирок Ленінського районного суду м.Дніпропетровська від 12 грудня 2013 року, ухваленого за результатами кримінального провадження № 12013040000000113, відносно ОСОБА_3, обвинуваченого за ч.2 ст. 15 ч.1 ст.201-2, ч.1 ст.321, ч.3 ст.321 КК України, -
В С Т А Н О В И Л А:
Апеляційна скарга на вищезазначений вирок адвокатом подана в строк, передбачений ст.395 КПК України і відповідає вимогам ст.396 КПК України, перешкод для її розгляду в суді апеляційної інстанції не вбачається, а тому апеляційна скарга може бути прийнята до розгляду апеляційним судом.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 396, 398 КПК України, -
У Х В А Л И Л А:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою адвоката ОСОБА_2 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_3 на вирок Ленінського районного суду м.Дніпропетровська від 12 грудня 2013 року, ухваленого за результатами кримінального провадження № 12013040000000113, відносно ОСОБА_3.
Розпочати підготовчі дії для призначення справи до розгляду в апеляційній інстанції.
Копію ухвали та апеляційної скарги надіслати учасникам судового провадження разом з інформацією про їх права та обов'язки.
Відповідно до ст.403 КПК України особа, яка подала апеляційну скаргу до закінчення апеляційного розгляду має право відмовитися від неї, до початку апеляційного розгляду - змінити або доповнити її.
Встановити учасникам судового провадження строк до 12 лютого 2014 року, протягом якого вони можуть подати до суду апеляційної інстанції заперечення на апеляційну скаргу із зазначенням, чи бажають вони взяти участь в апеляційному розгляді.
Ухала оскарженню не підлягає.
Суддя: О.О.Литвиненко
Про затвердження форм облікової документації та звітності стосовно реєстрації випадків контакту осіб з кров'ю чи біологічними матеріалами людини, обладнанням чи предметами, проведення постконтактної профілактики ВІЛ-інфекції та інструкцій щодо їх заповнення, Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 червня 2013 р. за № 902/23434 Про затвердження форм облікової документації та звітності стосовно реєстрації випадків контакту осіб з кров'ю чи біологічними матеріалами людини, забрудненими ними інструментарієм, обладнанням чи предметами, проведення постконтактної профілактики ВІЛ-інфекції та інструкцій щодо їх заповнення
| Государство будет отказываться от дотирования местных бюджетов, – В.ЯнуковичПрезидент Украины Виктор Янукович констатирует, что 90% местных бюджетов являются дотационными. Об этом он сообщил на съезде Ассоциации городов. «На сегодняшний день около 90% местных бюджетов ...
Щодо модемів для реєстраторів розрахункових операцій, Міністерство доходів і зборів УкраїниЩодо модемів для реєстраторів розрахункових операцій <...> Для забезпечення виконання норм п. 7 ст. 3 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР( 265/95-ВР ) "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо надання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій (далі — РРО) до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку за технологією Національного банку України Міністерством фінансів України видано наказ від 08.10.2012 № 1057( z1743-12 ) "Про затвердження Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби" (далі — Порядок № 1057), який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 17.10.2012 за № 1743/22055.
|