12.05.2014 Справа № 756/6296/14-а
Унікальний №756/6296/14-а
Провадження №2-а/756/236/14
УХВАЛА
про відкриття провадження
12 травня 2014 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Тітов М.Ю., розглянувши матеріали адміністративної позовної заяви ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Оболонському районі м. Києва про зобов'язання провести перерахунок пенсії, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до Управління пенсійного фонду України в Оболонському районі м. Києва про зобов'язання провести перерахунок пенсії.
Позовна заява подана з дотриманням вимог ст. 106 КАС України та підсудна Оболонському районному суду м. Києва відповідно до вимог ст.ст. 17-20 КАС України, підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви, відмови у відкритті провадження у справі, які передбачені ст.ст. 107-109 КАС України, відсутні, а тому провадження за позовом підлягає відкриттю.
Проведення попереднього судового засідання у справі не є необхідним.
З викладеного, керуючись ст. 11, 107 Кодексу адміністративного судочинства України, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Оболонському районі м. Києва про зобов'язання провести перерахунок пенсії.
Призначити справу до судового розгляду в приміщенні Оболонського районного суду м. Києва на 11:00 год. 12 червня 2014 року.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Відповідачу надіслати копію позовної заяви та доданих до неї документів та запропонувати подати до початку розгляду справи по суті письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
У судове засідання викликати сторони.
Справу розглядати і вирішити одноособово.
Ухвала в частині дотримання правил підсудності може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення, в іншій частині оскарженню не підлягає.
Суддя: М.Ю. Тітов
У Києві затримано водія фури, який скоїв наїзд на чоловіка й з місця пригоди втікУ суботу, 19 січня на початку 22 години вечора, в столиці до Святошинського райуправління міліції надійшло повідомлення про те, що на 17- му кілометрі автодороги Київ Житомир на проїзній частині ...
Про делегацію України для участі у Щорічній зустрічі держав - учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення, Президент УкраїниРозпорядження Президента України 1. Утворити делегацію України для участі у Щорічній зустрічі держав — учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення( 995_054 ) (10-14 грудня 2012 року, м. Женева, Швейцарська Конфедерація) в такому складі:
| установленого постановою Комісії від 07.06.2013 № 80, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро продовження терміну усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування та постачання теплової енергії Товариством з обмеженою відповідальністю "ДТЕК Східенерго", установленого постановою Комісії від 07.06.2013 № 80
Про тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України Відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( z0260-00 ), затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за № 260/4481, ураховуючи вжиття суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України практичних заходів, що гарантують виконання Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( 959-12 ) і пов'язаних з ним законів, та на підставі матеріалів ТОВ "Підприємство "Авіс" вих. від 26.04.2013 № 592, вх. від 07.05.2013 № 12/48273-13, вих. від 08.05.2013 № 608, вх. від 13.05.2013 № 12/49669-13 НАКАЗУЮ:
|