печерський районний суд міста києва
Справа № 757/22685/14-ц
Ряд стат. звіту 51/
УХВАЛА
про відкриття провадження в справі
18 серпня 2014 року м. Київ
Суддя Печерського районного суду м. Києва, Батрин О.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «НЬЮ-ПАРС ЛТД» про поновлення на роботі, стягнення компенсації за невикористану відпустку при звільненні, середнього заробітку за час вимушеного прогулу та за період затримки розрахунку при звільненні, стягнення моральної шкоди, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач наділений цивільною процесуальною дієздатністю.
Позовна заява відповідає вимогам, передбаченим ст. 119 ЦПК України.
Дану позовну заяву слід розглядати в порядку цивільного судочинства і вона підсудна Печерському районному суду м. Києва.
Підстави для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в цивільній справі відсутні.
На підставі викладеного вище та керуючись ст. 122 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у цивільній справі № 757/22685/14-ц за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «НЬЮ-ПАРС ЛТД» про поновлення на роботі, стягнення компенсації за невикористану відпустку при звільненні, середнього заробітку за час вимушеного прогулу та за період затримки розрахунку при звільненні, стягнення моральної шкоди.
Призначити судовий розгляд по справі на 9 годину 00 хвилин 29 серпня 2014 року.
Запропонувати відповідачу в строк до 29 серпня 2014 року подати письмові заперечення проти позову, а також посилання на докази, якими вони обгрунтовуються.
В судове засідання викликати учасників процесу.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала в частині недотримання правил підсудності може бути оскаржена через Печерський районний суд м. Києва до Апеляційного суду м. Києва шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Суддя Батрин О.В.
Президент реорганизовал Минобразования и науки, молодежи и спорта и Госслужбу молодежи и спортаПрезидент Украины Виктор Янукович подписал Указ №96/2013 «О некоторых мерах по оптимизации системы центральных органов исполнительной власти».
Про встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для вугледобувних підприємств на грудень 2012 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для вугледобувних підприємств на грудень 2012 року Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059/2011( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" та Порядку встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для вугледобувних підприємств( v0866227-07 ), затвердженого постановою НКРЕ від 26.06.2007 № 866, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Про затвердження Порядку розподілу, перерахування, а також повернення невикористаних коштів, виділених для підготовки і проведення всеукраїнського референдуму, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження Порядку розподілу, перерахування, обліку надходження і використання бюджетних коштів, а також повернення невикористаних коштів, виділених для підготовки і проведення всеукраїнського референдуму
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" щодо наповнюваності класів та реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів, Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" щодо наповнюваності класів та реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів (реєстр. № 9062-д), поданий народними депутатами України — членами Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Луцьким М. Г., Давимукою С. А., Самойлик К. С. та іншими.
|