Справа № 648/118/13- ц
Провадження № 2/648/178/13
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20.04.2013 року Білозерський районний суд Херсонської області
в складі головуючого - судді: Сокирко Л.М.
при секретарі: Онофрійчук Л.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, -
в с т а н о в и в:
Ухвалою суду від 31 січня 2013 року провадження в даній справі було зупинено та доручено Сімферопольському районному суду АР Крим в порядку судового доручення допитати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканку с. Водне, Сімферопольського району АР Крим, в якості відповідачки.
Враховуючи, що протокол допиту на адресу Білозерського районного суду Херсонської області надійшов, суд вважає, що провадження в справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, слід відновити.
Керуючись ст. 204 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в:
Провадження в справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням відновити та справу призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні на 8 год. 30 хв., 27 лютого 2013 року.
Суддя: Сокирко Л.М.
«Гастрономічна біблія» роздала зірки ресторанамНагорода, про яку мріють шеф-кухарі, знайшла нових володарів. Французький гастрономічний гід Michelin, який називають гастрономічною біблією, оголосив призерів за 2013 рік.
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 29.08.2013 № 1194, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 29.08.2013 № 1194 Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", постанови НКРЕ від 13.06.2013 № 700( z1168-13 ) "Про затвердження Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії", ураховуючи звернення ДП "Енергоринок" від 13.09.2013 № 01/72-8425, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| АЮУ представила НКЦБФР свою Концепцию реформирования корпоративного законодательстваАссоциация юристов Украины в рамках работы над совершенствованием правового режима деятельности акционерных обществ провела круглый стол совместно с НКЦБФР. Целью мероприятия стало обсуждение ...
|