Розробники створили розумний додаток для смартфонів, який дозволить відкривати двері за допомогою лише одного смартфон, передає ТСН з посиланням на The Daily Mail.
Так, встановлений на смартфон або планшетник додаток Kwikset Kevo, є свого роду «базою кодів» для різних замків, встановлених у будинку чи офісі.
Для того, щоб відкрити двері, користувачеві не потрібно носити з собою зв'язку ключів. Досить просто доторкнутися до замка, який за допомогою Bluetooth знайде смартфон і двері відкриються.
Щоправда, щоб замки взаємодіяли з додатком, їх доведеться для початку поміняти на спеціальні — «розумн», які йдуть разом з додатком. Коштує все це задоволення трохи більше 220 доларів.
Поки програма працює тільки з пристроями на операційній системі IOS, хоча в майбутньому повинна з'явитися версія для Android і BlackBerry.
Щодо набрання чинності міжнародним договором, Міністерство закордонних справ УкраїниМіністерству юстиції України Копія: Апарату Верховної Ради України Секретаріату Кабінету Міністрів України Міністерству економічного розвитку і торгівлі України Посольству України в Російській Федерації
Коли новий «айфон» побачить світ, поки що не відомоВипуск iPhone 5 може бути відкладений у часі через те, що японська корпорація Sharp ще не почала масове виробництво рідкокристалічних екранів для наступної версії смартфону.
| Українського боксера Олександра Усика визнали найкращим боксером світу 2012 рокуВизначилися переможці найпрестижнішої церемонії нагородження найкращих боксерів року, яку щорічно проводить Міжнародна асоціація аматорського боксу (AIBA).
Змагання до штрафмайданчика довелиВ Черкасах працівники ДАІ розігнали стріт-рейсерів, які намагалися влаштувати незаконні перегони на вулицях міста: на штрафмайданчик потрапило 20 автомобілів. Зібрання відбулося пізно увечері ...
|