ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
Про клопотання ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "МОЯ ПОЛТАВЩИНА"
До Центральної виборчої комісії надійшло клопотання ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "МОЯ ПОЛТАВЩИНА" щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.
Розглянувши зазначене клопотання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЯ ПОЛТАВЩИНА" зареєстрована Головним управлінням юстиції у Полтавській області, про що видано свідоцтво від 8 липня 2011 року № 539.
Відповідно до частини третьої статті 9 Закону України "Про об'єднання громадян"( 2460-12 ), статуту та свідоцтва про реєстрацію цього об'єднання громадян вказана громадська організація має статус місцевого об'єднання громадян.
Згідно з пунктом 1.4 статуту ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "МОЯ ПОЛТАВЩИНА" її діяльність поширюється на територію Полтавської області.
За змістом пункту 2.2 статуту ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "МОЯ ПОЛТАВЩИНА" ця організація має право здійснювати діяльність, пов'язану зі спостереженням за ходом виборчого процесу під час проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів у порядку, передбаченому законодавством.
Частиною першою статті 77 Закону України( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України" визначено, що у виборчому процесі можуть брати участь офіційні спостерігачі від громадських організацій.
Згідно з частиною другою статті 78( 4061-17 ) вказаного Закону громадська організація, до статутної діяльності якої належать питання виборчого процесу та спостереження за ним, зареєстрована у встановленому законом порядку, не пізніш як за шістдесят днів до дня голосування може звернутися до Центральної виборчої комісії з клопотанням про дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів депутатів.
Враховуючи викладене, відповідно до частини третьої статті 9 Закону України "Про об'єднання громадян"( 2460-12 ), пункту 10 частини другої статті 30( 4061-17 ), частини першої статті 77( 4061-17 ), частин другої ( 4061-17 ), третьої статті 78 Закону України( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 — 13( 1932-15 ), пунктом 17 статті 19( 1932-15 ), частиною другою статті 27 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
1. Надати ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "МОЯ ПОЛТАВЩИНА" дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на території Полтавської області.
2. Копію цієї постанови видати представнику ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "МОЯ ПОЛТАВЩИНА".
3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
Заступник Голови Центральної виборчої комісії
А. МАГЕРА