КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа № 367/1319/14-а(2а/367/90/14)
УХВАЛА
"12" травня 2014 р. м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Карпушова О.В., перевіривши матеріали апеляційної скарги представника ОСОБА_1 в інтересах позивача ОСОБА_2 на постанову Ірпіньського міського суду Київської області від 25 березня 2014 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Коцюбинської селищної ради Київської області про визнання протиправними дій, скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В :
Постановою Ірпіньського міського суду Київської області від "25" березня 2014 р. у задоволені позову відмовлено.
На зазначену постанову суду представником позивача подано апеляційну скаргу.
Оскільки апеляційна скарга подана у встановлений законом строк і відповідає вимогам ст. 187 КАС України, вона підлягає прийняттю до розгляду судом апеляційної інстанції.
Окрім того, з метою забезпечення апеляційного розгляду справи необхідно провести певні підготовчі дії.
Керуючись ст.ст. 187, 189, 190 КАС України,
У Х В А Л И В :
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 в інтересах позивача ОСОБА_2 на постанову Ірпіньського міського суду Київської області від 25 березня 2014 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Коцюбинської селищної ради Київської області про визнання протиправними дій, скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії.
Встановити строк до 05 червня 2014 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.
Провести підготовку справи до апеляційного розгляду у відповідності з вимогами ст. 190 КАС України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Карпушова О.В.
ГПУ открыла производство в отношении приговорившего Ю.Тимошенко судьи по семи статьямГенеральная прокуратура Украины открыла производство по семи статьям в отношении судьи Родиона Киреева, который приговорил лидера ВО «Батькивщина» Юлию Тимошенко. Об этом сообщила пресс-служба ...
Про порядок списання з обліку кредиторської та депонентської заборгованості, строк позовної давності якої минув і яка є безнадійною до погашення, Міністерство аграрної політики та продовольства УкраїниПро порядок списання з обліку кредиторської та депонентської заборгованості, строк позовної давності якої минув і яка є безнадійною до погашення На виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік"( 4282-17 ), наказів Державного казначейства України від 08 травня 2001 року № 73( z0458-01 ) "Про затвердження Порядку списання кредиторської заборгованості бюджетних установ, строк позовної давності якої минув" (зі змінами) та від 19 липня 2001 року № 122( z0667-01 ) "Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку щодо списання заборгованості бюджетних установ, строк позовної давності якої минув", з метою обмеження взяття зобов'язань на здійснення видатків розпорядників бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань та посилення контролю за ефективним використанням коштів державного бюджету НАКАЗУЮ:
| ДАІ Дніпропетровщини: порушення правил паркування - проблема для безперешкодного пересування учасників дорожнього рухуУчасники дорожнього руху як водії, так і пішоходи, майже щоденно стикаються з незручностями, що створюють для них водії, які зупиняють свої авто з порушенням вимог правил зупинки та стоянки.
Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій", Верховна Рада УкраїниВерховна Рада України постановляє: Внести зміни до Закону України "Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій"( 143-16 ) (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 45, ст. 434; 2010 р., № 33, ст. 471; 2011 р., № 23, ст. 160), виклавши його в такій редакції:
|