Кабінет Міністрів України намір продовжити програму з виплати компенсацій вкладникам колишнього Сбербанку СРСР для всіх 12 мільйонів людей, які втратили свої заощадження. Про це віце-прем’єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив під час прес-конференції в Запорізькій обласній державній адміністрації.
«Формуючи бюджет на 2013 рік, уряд запланує відповідні кошти. Більш того, якщо в цьому році компенсацію отримають 6 мільйонів людей, то в наступному її отримуватимуть 12 мільйонів вкладників», — наголосив Сергій Тігіпко.
Він також додав, що цього року виплата компенсацій відбувається спокійно. «Уряд добре організував виплати цього року: не було ні черг, ні паніки. Шість мільйонів колишніх вкладників своєчасно отримають гроші», — зазначив Сергій Тігіпко.
Про затвердження Державної цільової програми формування системи безоплатної правової допомоги на 2013—2017 рокиНа виконання пункту 2 статті 3 Указу Президента України від 1 червня 2012 р. № 374 Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України Кабінет Міністрів ...
Временная комиссия по изменениям в Конституцию предлагает сократить количество народных депутатов до 300 человекВо временной специальной комиссии Верховного Совета внесли предложение сократить в новой редакции Конституции Украины количество народных депутатов в Верховном Совете с 450 до 300 человек. Об ...
| транспортування та постачання теплової енергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро накладення штрафу на Державне підприємство "ЗАВОД 410 ЦА" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії
|