Наказ Державної судової адміністрації України від 23 серпня 2012 року № 537/к "Про заохочення працівників апаратів судів загальної юрисдикції з нагоди відзначення Дня незалежності України"Наказ Державної судової адміністрації України від 23 серпня 2012 року № 538/к "Про заохочення Кучера І. Б."Наказ Державної судової адміністрації України від 23 серпня 2012 року № 540/к "Про заохочення працівників територіальних управлінь Державної судової адміністрації України з нагоди відзначення Дня незалежності України"
З нагоди 21-ї річниці Незалежності України Голова ДСА України нагородив відзнаками Державної судової адміністрації України ряд працівників судів, територіальних управлінь та центрального апарату Державної судової адміністрації України
Вам это будет интересно:
Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ХОЛДИНГ ГРУП" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку відповідно до пункту 9 розділу I Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)( z0864-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24 липня 2006 року за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), НАКАЗУЮ: Выселение из квартирыРазличные операции с недвижимостью, в том числе выселение из квартиры, обязательно должны проводиться при поддержке жилищного адвоката. | ВХСУ разъяснил, как применять Закон о банкротствеПисьмом №01-06/1862/2013 Высший хозяйственный суд Украины дополнил информационное письмо №01-06/606/2013 «О Законе «О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом». «Нерухомий» податок багатьох не торкнетьсяЗгідно з фіскальним нововведенням, житлова нерухомість, що перебуває у власності як фізичних, так і юридичних осіб (зокрема і нерезидентів), обкладатиметься податком.
|
Консультации по недвижимости
Адвокат по ЖКХ



