Уряд пропонує внести низку змін до законодавства, створивши більш сприятливі умови для роботи сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Відповідний проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію» схвалено 17 вересня на засіданні Кабінету Міністрів.
На сьогодні відповідно до чинного законодавства деякі обслуговуючі сільськогосподарські кооперативи зареєстровані і діють як неприбуткові організації, а деякі — як прибуткові. Хоча за своєю природою ці об’єднання неприбуткові. Адже діяльність сільгоспкооперативів полягає не в отриманні максимального прибутку, а в організації найбільш ефективних послуг для своїх членів.
Законопроект розроблено з метою законодавчого визначення організаційно-правових та економічних засад формування та діяльності сільськогосподарських кооперативів в Україні з урахуванням світової практики.
Зокрема, законопроектом пропонується викласти в новій редакції статтю 52 Господарського кодексу та статтю 86 Цивільного кодексу, якими віднести сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи до суб’єктів, які здійснюють некомерційне господарювання, та, відповідно, до непідприємницьких товариств.
Прийняття цього закону покликане суттєво покращити законодавчі податкові, фінансово-кредитні, економічні умови діяльності кооперативів та їх членів, позитивно вплине на цінові коливання на продовольчому ринку, створить умови для функціонування прозорої мережі заготівлі та збуту сільськогосподарської продукції.
ООО «Неско» предоставит юруслуги компании «Зарубежнафтогаз»Компания «Зарубежнафтогаз» (ДП НАК «Нафтогаз Украины», курирующее инвестиционные проекты «Нафтогаз Украины» по добыче нефти и газа в Египте и Объединенных Арабских Эмиратах) выбрала ООО «Неско» ...
Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), та на виконання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16.10.2012 № 1499 НАКАЗУЮ:
| Про офіційні курси гривні до іноземної валюти, Національний банк УкраїниНаціональний банк України 10.09.2012 встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти* Код цифровий Код літерний Кількість одиниць Назва валюти Офіційний курс
Про внесення змін до структури центрального апарату Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро внесення змін до структури центрального апарату Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 1. Унести до структури центрального апарату Міністерства економічного розвитку і торгівлі України( va026731-11 ), затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.06.2011 № 26 (зі змінами), такі зміни:
|