Нардепи запропонували Верховній Раді збільшити штрафи за спалювання опалого листя у декілька разів — зі 170-340 грн до 1360 для фізичних осіб та 1700 для підприємців та посадових осіб.
Згідно з документом, запропонованим Юрієм Кармазіним, за повторне порушення протягом року штраф зросте до 3400-8500 грн, передає ТСН з посиланням на «Коментарі».
Як відомо, вдихання диму від спалювання опалого листя і залишків рослинності може завдати негативні наслідки здоров'ю людей. Адже навесні і влітку листя дерев не тільки очищають повітря і збагачують його киснем, але й накопичують пил і шкідливі речовини, які викидаються автотранспортом і підприємствами.
У разі спалювання листя, забруднюючі речовини потрапляють в атмосферу у вигляді продуктів згоряння. Особливо небезпечним є спалювання на присадибних ділянках рослин, які були оброблені хімічними речовинами.
Крім того, спалювання рослинності не тільки завдає шкоди навколишньому середовищу і здоров'ю людей, але і може перерости в неконтрольовані пожежі.
Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником на видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії ( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (зі змінами), НАКАЗУЮ:
| молоді та спорту України від 22 листопада 2011 року № 1336, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 березня 2013 р. за № 480/23012 Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 листопада 2011 року № 1336
У Полтаві запровадили звукові звернення до учасників дорожнього рухуЗа допомогою гучномовців, що розташовані в місцях масового перебування людей: на автовокзалах, автомобільному, речових та продуктових ринках а також на підприємствах, де є диспетчерські, до громадян ...
|