НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА
19.10.2012 № 347Про видачу ліцензій з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії Нікопольському комунальному підприємству "Нікопольтеплоенерго"
Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ), "Про теплопостачання"( 2633-15 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Видати Нікопольському комунальному підприємству "Нікопольтеплоенерго" (код ЄДРПОУ 05472525, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, просп. Трубників, буд. 12-а) ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії на території України строком дії п'ять років з 25.10.2012.
Голова Комісії
В. Саратов
{Текст взято з сайту НК держрегулювання компослуг http://www.nkp.gov.ua}
Завтра состоится заседание Высшей квалификационной комиссии судейЗавтра, 5 августа, в 10:00 в помещении состоится заседание Высшей квалификационной комиссии судей Украины. Об этом сообщает пресс-служба ВККС. Рассмотрение вопросов на заседании будет проводиться в соответствии с порядком дня.
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.02.2012 № 143, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 23.02.2012 № 143 Відповідно до Законів України "Про електроенергетику"( 575/97-ВР ) та "Про теплопостачання"( 2633-15 ), Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", постанов НКРЕ від 12 жовтня 2005 року № 898( v0898227-05 ) "Про затвердження Процедури перегляду та затвердження тарифів для ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії" та від 12 жовтня 2005 року № 896( v0896227-05 ) "Про затвердження Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, ТЕС, АЕС та на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Услуги адвоката в сфере жилищного праваЧтобы избежать негативных последствий, махинаций на рынке недвижимости, по любому вопросу, связанному с недвижимостью, обращайтесь за помощью адвоката по жилищному праву
Чи законно забороняють приватизувати успадковану ділянку?Звертаюся від імені матері-пенсіонерки, ветерана праці, інваліда ІІ групи, дитини війни. Пять років тому вона приватизувала земельну ділянку біля свого будинку. А потім отримала у спадок від ...
|