Жилищный адвокат

Про затвердження Плану протидії проявам корупції в рамках Проектів з МБРР, Державне агентство автомобільних доріг УкраїниДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 30.11.2012  № 454
 2. Про затвердження Плану протидії проявам корупції в рамках Проектів з МБРР

  З метою виконання умов Угоди про позику від 21.04.2009( 996_067 ) "Проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху" між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (стаття IV, розділ 4.01) та набрання чинності Угодою про позику від 11.10.2012 "Другий проект покращення автомобільних доріг України" між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (стаття V, розділ 5.01) (далі — Проекти) НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити План протидії проявам корупції в рамках Проектів з МБРР, що додається.

  2. Керівникам всіх структурних підрозділів Укравтодору, ДП "Укрдорінвест" та керівникам державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Укравтодору, вжити необхідних заходів для неухильного виконання Плану протидії проявам корупції.

  3. Головному спеціалісту по взаємодії із засобами масової інформації та зв'язкам із громадськістю забезпечити відображення інформації, передбаченої Планом протидії проявам корупції, на веб-сайті Укравтодору в окремому розділі щодо Проектів.

  4. Управлінню міжнародного співробітництва та інвестицій провести податкові консультації з представниками МБРР щодо необхідності приєднання до Єдиного європейського платіжного простору (SEPA) в рамках спільних Проектів з МБРР.

  5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Укравтодору віл 16.04.2012 № 157 "Про затвердження Плану протидії проявам корупції в рамках першого спільного проекту між Україною та МБРР (Проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху)".

  6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  Перший заступник Голови

  М. Мездрін

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Державного агентства автомобільних доріг України 30.11.2012 № 454

  ПЛАН протидії проявам корупції в рамках Проектів з МБРР

  План протидії проявам корупції у рамках Проектів розроблено з метою посилення потенціалу Укравтодору з ефективного використання своїх ресурсів і коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку (надалі — Банк), що також дозволить дотриматися фідуціарних вимог Банку та включає наступні дії:

  1) активне використання існуючої Інтернет-сторінки Укравтодору для надання інформації про закупівлі всім зацікавленим сторонам;

  2) використання Єдиного європейського платіжного простору (ЄЄПП) та веб-версії Системи управління закупівлями;

  3) створення бази даних для відстеження питомих цін на основі присуджених контрактів;

  4) перегляд процесу оцінки закупівель для забезпечення його конфіденційності, особливо в частині можливості витоку конфіденційної закупівельної інформації;

  5) створення сучасної та надійної системи розгляду скарг;

  6) продовжувати у разі необхідності надавати персоналу Укравтодору професійну підготовку в ході впровадження проекту;

  7) виконання регулярного планового технічного аудиту для того, щоб переконатися, що дорожні роботи були виконані з дотриманням норм та відповідно до положень контрактів; та

  8) поглиблений нагляд зі сторони Банку.

  1. Існуюча Інтернет-сторінка Укравтодору. Інтернет-сторінка Укравтодору (http://www.ukravtodor.gov.ua) має розділ, присвячений закупівлі робіт та консультативних послуг в рамках Проекту I та матиме такий розділ в рамках Проекту II. Для забезпечення прозорості всі закупівельні процеси, що відбуваються в рамках Проектів, будуть оприлюднені на даній Інтернет-сторінці, включаючи Довідку про Проекти, Документи з оцінки Проектів, План управління захистом довкілля (ПУЗД) та інші. Документація щодо закупівель за Проектами також буде оприлюднюватись, включаючи, зокрема: (I) пропозицію із висловлення зацікавленості; (II) запрошення надавати тендерні пропозиції; (III) протоколи про відкриття пропозицій тендерів; (IV) рішення про присудження контрактів; і рішення, ухвалені після присудження контрактів, наприклад подовження часу, Інтернет-сторінку Укравтодору надавати йому зауваження, а Банку — через спеціальне посилання.

  2. ЄЄПП. Впровадження проекту включає використання системи ЄЄПП, веб-версії Системи управління закупівлями, яка розроблена Банком для створення, погодження та виконання Плану закупівель он-лайн та для забезпечення прозорості, фінансову відповідальність та відповідність у проектах, які фінансуються Банком. ЄЄПП також забезпечить публічний доступ до виконання контрактів за проектом. Це надійний та захищений веб-інструмент, який надає інформацію стосовно планування/виконання закупівель за проектом, їхній статус разом із специфічними деталями про кожний контракт, який фінансується в рамках проекту. Окремо від прозорості, використання системи ЄЄПП також посилить фінансову відповідальність та надасть можливість державі та впроваджувальним установам інструмент для управління закупівельною діяльністю.

  3. База даних для відстеження одиничної вартості ремонту (будівництва) на основі укладених контрактів. Укравтодор подовжуватиме наповняти базу даних за Проектами, яка містить повну інформацію про всі подібні контракти (капітальний ремонт, реконструкція, будівництво). По кожному контракту ця база даних матиме таку інформацію: (I) опис робіт; (II) дата публікації оголошення про закупівлі; (III) кількість отриманих заяв про зацікавленість; (IV) кількість учасників торгів; (V) назва переможця; та (VI) докладний перелік контрактної та фактичної одиничної вартості ремонту (будівництва) за контрактами.

  4. Процес оцінки закупівель. В рамках Проектів без жодного винятку застосовуються закупівельні процедури Банку. На основі інформації, що міститиметься у вищезгаданій базі даних, закупівельні процеси ретельно перевірятимуться фахівцями Банку в процесі нагляду за впровадженням Проекту і докладні звіти про такий нагляд надаватимуться Укравтодору та Рахунковій палаті України. Такі звіти міститимуть чіткі рекомендації відповідним українським органам, включаючи інформацію щодо можливих розслідувань.

  5. Сучасна система розгляду скарг. Як частина Проекту I, який вже впроваджується, Укравтодор створить механізм розгляду скарг, який включатиме журнал реєстрації скарг і систему збереження інформації про такі скарги. Ця система буде використовуватися також і для Проекту II. На всі отримані скарги Група впровадження Проекту повинна давати відповідь не пізніше семи робочих днів від дати отримання ними такої скарги із поданням копії Укравтодору та Банку. Відповідна інформація оприлюднюватиметься на сайті Укравтодору і оновлюватиметься щомісячно. Застосовуватимуться суворі процедури забезпечення анонімності інформації про скаржників. Про результати ходу розслідування та вжиті заходи керівництво Укравтодору та Банку інформуватимуться щомісячно.

  6. Професійна підготовка працівників. Працівники, що займаються закупівлями та фінансовим управлінням, пройшли навчання із відповідних правил та процедур Банку. Навчання, започатковане на етапі підготовки Проекту I, буде продовжуватися в ході впровадження Проекту II та залучить до роботи нових працівників, які раніше не були залучені до роботи з проектами, які фінансуються із зовнішнього фінансування.

  7. Технічний аудит завершених ділянок автомобільних доріг. Підставою для проведення технічного аудиту є дозвіл незалежній команді сформувати професійний висновок щодо завершення дорожніх робіт з дотриманням технічних вимог та стандартів, які описані у відповідній тендерній документації. Якість завершених робіт має бути визначена шляхом проведення огляду на будівельних майданчиках та, що є найважливішим, шляхом лабораторного тестування та вимірювання зразків, які взято із завершених ділянок дороги. Зразки мають бути взяті у довільному порядку щонайменше по одному зразку із розрахунку дві смуги на км завершеної ділянки. Аудит має проводитися незалежною компанією, яка надає послуги інженерів-консультантів. Наявність такого технічного аудиту та довільність місць, з яких вибрано зразки, є сильним стримуючим фактором для потенційної корупції та непорозумінь між підрядниками, наглядачами та консультантами та іншими сторонами.

  8. Поглиблений нагляд Світового банку. В рамках нагляду за впровадженням проекту Світовий банк перевірятиме проведену роботу і визначатиме потенційні ризики махінацій та корупції, а також у разі необхідності доводитиме таку інформацію до відома відповідних українських органів для її подальшої перевірки. З огляду на те, що закупівельний пакет за Проектом II має великий розмір, він буде додатково розглядатися Банком (комітетом Банку з контрактів OPRC) як гарантія того, що закупівельна процедура буде детально вивчена. Такий нагляд також включатиме інспекції на місцях впровадження Проектів як на регулярній основі, так і у разі потреби, а також додатковий контроль "контролюючого інженера". Особлива увага приділятиметься питанням якості робіт.

  Начальник Управління міжнародного співробітництва та інвестицій

  Т. Бабич

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.


  Вам это будет интересно:

  Про ведення Книги обліку доходів і витрат в електронному вигляді, Міністерство доходів і зборів України

  Фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, повинні вести Книгу обліку доходів і витрат. ...

  Про переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

  Про переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), НАКАЗУЮ:

  Про декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 16 вересня 2013 року та внесення їх до реєстру, Міністерство охорони здоров'я України

  Про декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 16 вересня 2013 року та внесення їх до реєстру Відповідно до пункту 3 Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення та порядок внесення до нього змін( z1638-12 ), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 7 вересня 2012 року № 705, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24 вересня 2012 року за № 1638/21950, НАКАЗУЮ:

  Про передачу нерухомого майна у м. Хмельницькому, Кабінет Міністрів України

  Про передачу нерухомого майна у м. Хмельницькому Передати будівлі (реєстраційні номери 21029441, 21030079, 21030619 і 17561569) та об’єкт незавершеного будівництва автостоянки по просп. Миру, 42, у м. Хмельницькому із сфери управління Фонду державного майна Державному підприємству з питань поводження з відходами як вторинною сировиною із закріпленням їх за зазначеним Підприємством на праві господарського відання.

  Консультации по недвижимости
  Адвокат по ЖКХ
  Рекомендовано !
  Киевские судебные решения

  №910/22831/14

  Судья: Васильченко Т.В.
  07.01.2015

  №757/24024/14-ц

  Судья: Цокол Л. І.
  07.01.2015
  Новости жилищных адвокатов
  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

  Об Адвокате
  Весьма уникальный, актуальный и абсолютно не похожий на существующие сайт! Хочется отблагодарить вас денежкой. Как это можно организовать?

  Как много актуальной информации. Большущее Вам спасибо. С Вами приятно работать! Ребята - Вы умнички.

  Довольно оригинальный, актуальный и продуманный интернет портал! Я хочу поддержать Вас финансово. Как это можно сделать?
  Публикации о недвижимости
  О налогообложении операции с недвижимостью ...

  О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

  fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66