Жилищный адвокат

Про затвердження Плану протидії проявам корупції в рамках Проектів з МБРР, Державне агентство автомобільних доріг УкраїниДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 30.11.2012  № 454
 2. Про затвердження Плану протидії проявам корупції в рамках Проектів з МБРР

  З метою виконання умов Угоди про позику від 21.04.2009( 996_067 ) "Проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху" між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (стаття IV, розділ 4.01) та набрання чинності Угодою про позику від 11.10.2012 "Другий проект покращення автомобільних доріг України" між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (стаття V, розділ 5.01) (далі — Проекти) НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити План протидії проявам корупції в рамках Проектів з МБРР, що додається.

  2. Керівникам всіх структурних підрозділів Укравтодору, ДП "Укрдорінвест" та керівникам державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Укравтодору, вжити необхідних заходів для неухильного виконання Плану протидії проявам корупції.

  3. Головному спеціалісту по взаємодії із засобами масової інформації та зв'язкам із громадськістю забезпечити відображення інформації, передбаченої Планом протидії проявам корупції, на веб-сайті Укравтодору в окремому розділі щодо Проектів.

  4. Управлінню міжнародного співробітництва та інвестицій провести податкові консультації з представниками МБРР щодо необхідності приєднання до Єдиного європейського платіжного простору (SEPA) в рамках спільних Проектів з МБРР.

  5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Укравтодору віл 16.04.2012 № 157 "Про затвердження Плану протидії проявам корупції в рамках першого спільного проекту між Україною та МБРР (Проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху)".

  6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  Перший заступник Голови

  М. Мездрін

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Державного агентства автомобільних доріг України 30.11.2012 № 454

  ПЛАН протидії проявам корупції в рамках Проектів з МБРР

  План протидії проявам корупції у рамках Проектів розроблено з метою посилення потенціалу Укравтодору з ефективного використання своїх ресурсів і коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку (надалі — Банк), що також дозволить дотриматися фідуціарних вимог Банку та включає наступні дії:

  1) активне використання існуючої Інтернет-сторінки Укравтодору для надання інформації про закупівлі всім зацікавленим сторонам;

  2) використання Єдиного європейського платіжного простору (ЄЄПП) та веб-версії Системи управління закупівлями;

  3) створення бази даних для відстеження питомих цін на основі присуджених контрактів;

  4) перегляд процесу оцінки закупівель для забезпечення його конфіденційності, особливо в частині можливості витоку конфіденційної закупівельної інформації;

  5) створення сучасної та надійної системи розгляду скарг;

  6) продовжувати у разі необхідності надавати персоналу Укравтодору професійну підготовку в ході впровадження проекту;

  7) виконання регулярного планового технічного аудиту для того, щоб переконатися, що дорожні роботи були виконані з дотриманням норм та відповідно до положень контрактів; та

  8) поглиблений нагляд зі сторони Банку.

  1. Існуюча Інтернет-сторінка Укравтодору. Інтернет-сторінка Укравтодору (http://www.ukravtodor.gov.ua) має розділ, присвячений закупівлі робіт та консультативних послуг в рамках Проекту I та матиме такий розділ в рамках Проекту II. Для забезпечення прозорості всі закупівельні процеси, що відбуваються в рамках Проектів, будуть оприлюднені на даній Інтернет-сторінці, включаючи Довідку про Проекти, Документи з оцінки Проектів, План управління захистом довкілля (ПУЗД) та інші. Документація щодо закупівель за Проектами також буде оприлюднюватись, включаючи, зокрема: (I) пропозицію із висловлення зацікавленості; (II) запрошення надавати тендерні пропозиції; (III) протоколи про відкриття пропозицій тендерів; (IV) рішення про присудження контрактів; і рішення, ухвалені після присудження контрактів, наприклад подовження часу, Інтернет-сторінку Укравтодору надавати йому зауваження, а Банку — через спеціальне посилання.

  2. ЄЄПП. Впровадження проекту включає використання системи ЄЄПП, веб-версії Системи управління закупівлями, яка розроблена Банком для створення, погодження та виконання Плану закупівель он-лайн та для забезпечення прозорості, фінансову відповідальність та відповідність у проектах, які фінансуються Банком. ЄЄПП також забезпечить публічний доступ до виконання контрактів за проектом. Це надійний та захищений веб-інструмент, який надає інформацію стосовно планування/виконання закупівель за проектом, їхній статус разом із специфічними деталями про кожний контракт, який фінансується в рамках проекту. Окремо від прозорості, використання системи ЄЄПП також посилить фінансову відповідальність та надасть можливість державі та впроваджувальним установам інструмент для управління закупівельною діяльністю.

  3. База даних для відстеження одиничної вартості ремонту (будівництва) на основі укладених контрактів. Укравтодор подовжуватиме наповняти базу даних за Проектами, яка містить повну інформацію про всі подібні контракти (капітальний ремонт, реконструкція, будівництво). По кожному контракту ця база даних матиме таку інформацію: (I) опис робіт; (II) дата публікації оголошення про закупівлі; (III) кількість отриманих заяв про зацікавленість; (IV) кількість учасників торгів; (V) назва переможця; та (VI) докладний перелік контрактної та фактичної одиничної вартості ремонту (будівництва) за контрактами.

  4. Процес оцінки закупівель. В рамках Проектів без жодного винятку застосовуються закупівельні процедури Банку. На основі інформації, що міститиметься у вищезгаданій базі даних, закупівельні процеси ретельно перевірятимуться фахівцями Банку в процесі нагляду за впровадженням Проекту і докладні звіти про такий нагляд надаватимуться Укравтодору та Рахунковій палаті України. Такі звіти міститимуть чіткі рекомендації відповідним українським органам, включаючи інформацію щодо можливих розслідувань.

  5. Сучасна система розгляду скарг. Як частина Проекту I, який вже впроваджується, Укравтодор створить механізм розгляду скарг, який включатиме журнал реєстрації скарг і систему збереження інформації про такі скарги. Ця система буде використовуватися також і для Проекту II. На всі отримані скарги Група впровадження Проекту повинна давати відповідь не пізніше семи робочих днів від дати отримання ними такої скарги із поданням копії Укравтодору та Банку. Відповідна інформація оприлюднюватиметься на сайті Укравтодору і оновлюватиметься щомісячно. Застосовуватимуться суворі процедури забезпечення анонімності інформації про скаржників. Про результати ходу розслідування та вжиті заходи керівництво Укравтодору та Банку інформуватимуться щомісячно.

  6. Професійна підготовка працівників. Працівники, що займаються закупівлями та фінансовим управлінням, пройшли навчання із відповідних правил та процедур Банку. Навчання, започатковане на етапі підготовки Проекту I, буде продовжуватися в ході впровадження Проекту II та залучить до роботи нових працівників, які раніше не були залучені до роботи з проектами, які фінансуються із зовнішнього фінансування.

  7. Технічний аудит завершених ділянок автомобільних доріг. Підставою для проведення технічного аудиту є дозвіл незалежній команді сформувати професійний висновок щодо завершення дорожніх робіт з дотриманням технічних вимог та стандартів, які описані у відповідній тендерній документації. Якість завершених робіт має бути визначена шляхом проведення огляду на будівельних майданчиках та, що є найважливішим, шляхом лабораторного тестування та вимірювання зразків, які взято із завершених ділянок дороги. Зразки мають бути взяті у довільному порядку щонайменше по одному зразку із розрахунку дві смуги на км завершеної ділянки. Аудит має проводитися незалежною компанією, яка надає послуги інженерів-консультантів. Наявність такого технічного аудиту та довільність місць, з яких вибрано зразки, є сильним стримуючим фактором для потенційної корупції та непорозумінь між підрядниками, наглядачами та консультантами та іншими сторонами.

  8. Поглиблений нагляд Світового банку. В рамках нагляду за впровадженням проекту Світовий банк перевірятиме проведену роботу і визначатиме потенційні ризики махінацій та корупції, а також у разі необхідності доводитиме таку інформацію до відома відповідних українських органів для її подальшої перевірки. З огляду на те, що закупівельний пакет за Проектом II має великий розмір, він буде додатково розглядатися Банком (комітетом Банку з контрактів OPRC) як гарантія того, що закупівельна процедура буде детально вивчена. Такий нагляд також включатиме інспекції на місцях впровадження Проектів як на регулярній основі, так і у разі потреби, а також додатковий контроль "контролюючого інженера". Особлива увага приділятиметься питанням якості робіт.

  Начальник Управління міжнародного співробітництва та інвестицій

  Т. Бабич

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.


  Вам это будет интересно:

  Які таємниці приховує закулісся

  Яскравою експозицією, дезібрані не лишетеатральні костюми, а йескізи до них і макети декорацій до спектаклів, галерея відзначає своє 15-річчя. За цей час її полюбили харківяни та гості міста, ...

  Про розподіл лікарських засобів для лікування онкологічних хворих, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2012 рік, Міністерство охорони здоров'я України

  Про розподіл лікарських засобів для лікування онкологічних хворих, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2012 рік

  Про анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

  Про анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку Відповідно до пункту 11 глави 4 Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку ( z0976-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку 23.06.2006 за № 432 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.08.2006 за № 976/12850 (зі змінами) (далі — Порядок), НАКАЗУЮ:

  Електронна пам’ять зекономить гроші

  Електронне звітування до Державної податкової служби стає дедалі популярнішим серед представників малого та середнього бізнесу. Дистанційно спілкуватися з ДПС можуть власники цифрових підписів, ...

  Консультации по недвижимости
  Адвокат по ЖКХ
  Рекомендовано !
  Киевские судебные решения

  №910/22831/14

  Судья: Васильченко Т.В.
  07.01.2015

  №757/24024/14-ц

  Судья: Цокол Л. І.
  07.01.2015
  Новости жилищных адвокатов
  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

  Об Адвокате
  Чувствуется неподдельная забота о пользователях. Благодаря столь занимательному интернет проекту я, наконец-то, надумался купить отдельную линию.

  Этот интернет проект просто супер очень много чего здесь интересного и необходимого. Желаю вам держаться высоко и всего самого... в Вашей работе!

  Чувствуется истинная забота о ближних. Благодаря столь интересному интернет порталу, наконец, надумался.
  Публикации о недвижимости
  О налогообложении операции с недвижимостью ...

  О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

  fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66