Управління США по патентах і торгових марках (USPTO) опублікувало патент, що має, на думку спостерігачів, безпосереднє відношення до бюджетного iPhone, який, імовірно, може бути представлена в другій половині року, передає ТСН з посиланням на Компьюлента.
У патенті № 8,364,032 описується «електронний пристрій невеликого формфактора». Він отримає корпус з пластика з дисплеєм на фронтальній панелі і тильної камерою. Згадується спеціальне захисне покриття.
Спостерігачі відзначають, що на ілюстраціях з патенту у портативного пристрою відсутня «домашня» кнопка.
Використання пластику замість скла та металу при виготовленні корпусу iPhone «для бідних» дозволить знизити вартість продукту. Очевидно, що у цього комунікатора не буде екрана Retina.
Території повинні мати чіткі стратегії свого розвиткуТаку вимогу озвучив на всеукраїнській селекторній нараді з керівниками регіонів віце-премєр-міністр Олександр Вілкул. За його словами, станом на 28 грудня ухвалено всього близько 30 відсотків ...
Глава государства одобрил Национальную стратегию развития образования до 2021 годаПрезидент Украины Виктор Янукович своим Указом одобрил Национальную стратегию развития образования на период до 2021 года, сообщает пресс-служба Президента Украины Виктора Януковича.
| Про затвердження Концепції реформування законодавства у сфері використання інфраструктури відкритих ключів та надання електронних довірчих послуг, Міністерство юстиції УкраїниПро затвердження Концепції реформування законодавства у сфері використання інфраструктури відкритих ключів та надання електронних довірчих послуг З метою розбудови надійної та захищеної інфраструктури відкритих ключів відповідно до міжнародних стандартів, поступового та системного реформування надання послуг електронного цифрового підпису НАКАЗУЮ:
Про призначення Кацуби О.В. заступником голови правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, Кабінет Міністрів УкраїниПро призначення Кацуби О. В. заступником голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Призначити Кацубу Олександра Володимировича заступником голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".
|