Британський журнал Bookseller оголосив володаря премії Diagram, яку вручають за найдивнішу назву книги. Як повідомляється, в цьому році перемогла книга Реджіналда Бейкелі «Як захистити свій курник від гоблінів», передає ТСН з посиланням на Lenta.ru.
«Читачі вибрали вкрай важливу роботу про найкращі способи захистити своїх курей від найнеприємніших казкових істот. Всім відомо, як небезпечні для курчат кішки, собаки та лисиці, не кажучи вже про курячих кліщів, однак тепер суспільство визнало, що настав час звернути увагу на цю недооцінену загрозу», — заявив хранитель премії Хорас Бент.
Автор передмови до книги Клінт Марш заявив, що для нього велика честь отримати цю премію.
«Реджіналд і я вважаємо цю перемогу знаком того, що люди вже втомилися від гоблінів в курниках. Ми і надалі будемо боротися з казковими лиходіями», — сказав Марш.
Самовольная перепланировкаУзаконивание самовольной перепланировки в судебном порядке, помощь юриста в узаконивании планировки в жилом помещении.
На Волині працівники ДАІ перевіряють готовність маршруток до безпечного перевезення громадянПід час профілактичних заходів Автобус-2014 на території Волинської області інспекторами ДАІ вже зафіксовано 142 порушення Правил дорожнього руху у сфері пасажироперевезень.
| У Миколаєві нетверезий водій вирішив проїхатися по вулиці з одностороннім рухом … у зворотному напрямку26-річний чоловік, керуючи автомобілем Range Rover, рухався по обласному центру проти одностороннього руху. Пояснив свої дії лише тим, що повертаючись з весілля друзів переплутав дорогу.
Суд обязал Украину выплатить Минобороны РФ долг корпорации «ЕЭСУ» 3,1 млрд грнХозяйственный суд г. Киева удовлетворил исковые требования Министерства обороны РФ в части взыскания задолженности корпорации «ЕЭСУ» в сумме 3 млрд 113 млн 53 тыс. 506,26 грн. Также суд постановил ...
|