НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ
ПОСТАНОВА
28.03.2013 № 352Про внесення змін до постанови НКРЕ від 25.12.2012 № 1706
Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику"( 575/97-ВР ) та Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Унести до постанови НКРЕ від 25.12.2012 № 1706 ( v1706862-12 ) "Про встановлення тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та тарифів на постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ПАТ "ДТЕК Крименерго" такі зміни:
1. Пункт 3( v1706862-12 ) викласти в такій редакції:
"3. Схвалити Інвестиційну програму з передачі та постачання електричної енергії ПАТ "ДТЕК Крименерго" на 2013 рік у сумі 174 730 тис. грн (з урахуванням ПДВ) та джерела її фінансування згідно з додатком 2, що додається до оригіналу".
2. Додаток 2 викласти в новій редакції, що додається до оригіналу.
Голова Комісії
С. Тітенко
{До оригіналу постанови додається додаток 2}
В Киеве станцию метро «Политехнический институт» закрывают на ремонтС 9 января начнется ремонт эскалатора на киевской станции метро Политехнический институт. Станцию закроют на вход.
Про внесення об'єктів культурної спадщини національного значення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення об'єктів культурної спадщини національного значення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України Кабінет Міністрів України постановляє:
| Про відмову Добровольському В.О., Марчуку В.І., Кошилю А.Г. в реєстрації кандидатами у народні депутати України, Центральна виборча комісіяПро відмову Добровольському В. О., Свиридівському Я.І., Марчуку В.І., Кошилю А. Г. в реєстрації кандидатами у народні депутати України До Центральної виборчої комісії 6 та 7 серпня 2012 року надійшли заяви громадян України Свиридівського Ярослава Ігоровича, Марчука Віталія Івановича, Кошиля Андрія Григоровича та Добровольського Віталія Олександровича про самовисування та інші документи для реєстрації їх кандидатами у народні депутати України в одномандатних виборчих округах.
Про декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 30 вересня 2013 року та внесення їх до реєстру, Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 30 вересня 2013 року та внесення їх до реєстру Відповідно до пункту 3 Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення та порядок внесення до нього змін( z1638-12 ), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 7 вересня 2012 року № 705, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24 вересня 2012 року за № 1638/21950, та листів Державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" від 17 вересня 2013 року № 16/979/К та від 17 вересня 2013 року № 16/981/К НАКАЗУЮ:
|