Понад сто черкаських школярів випробували свої сили в казкарстві. У Центрі дитячої та юнацької творчості підбили підсумки традиційного творчого конкурсу. Ініціювало його три роки тому комунальне підприємство «Черкасиводоканал». Цього року, розповідають організатори, умови конкурсу ускладнили, але охочих взяти в ньому участь тільки побільшало.
Конкурс екологічної казки в Черкасах проводять уже втретє. Щороку завдання для учасників ускладнюють. Так, цього разу дітям треба було не просто написати казку, а оформити її у вигляді книжки з власними ілюстраціями. Якщо на перший конкурс надійшла 81 робота, то на цьогорічний — 132. Серед учасників — діти віком від 7 до 15 років. Їх розділили на три вікові категорії, а переможців визначали за багатьма критеріями. Це зокрема зміст казок, оформлення книжок, креативність ілюстрацій.
Один із переможців дев’ятирічний Владислав Штихаренко, який бере участь у конкурсі вже не вперше, дуже старався: «Я писав про маленьку краплинку, яка жила на хмаринці. Вона дуже любила свого дуба, але він помер. На його місці виросли три нових. Вона вже їх доглядала і ніколи не покидала».
об’єкти державної власності яких належать до сфери управління Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, які здійснюють реалізацію національних проектів, Кабінет Міністрів УкраїниПро надання у 2012 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань суб’єктів господарювання, об’єкти державної власності яких належать до сфери управління Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, які здійснюють реалізацію національних проектів
Экс-бухгалтер филиала Концерна радиовещания и телевидения обвиняется в присвоении 7,5 млн грнПрокуратура Шевченковского района столицы возбудила уголовное дело в отношении бывшего главного бухгалтера Киево-Святошинского филиала государственного Концерна радиовещания, радиосвязи и телевидения, ...
| На Рівненщині у ДТП загинуло четверо молодих людей3 листопада, близько 12-ї години, на 89 км автодороги Городище - Рівне - Старокостянтинів, поблизу села Малушка Березнівського району Рівненської області, сталася дорожньо-транспортна пригода ...
відкритих в установах уповноваженого банку – АТ "Ощадбанк" оптовому постачальнику електричної енергії та енергопостачальним компаніям для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку — АТ "Ощадбанк" оптовому постачальнику електричної енергії та енергопостачальним компаніям для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України
|