У шотландському містечку Блерморі відбувся щорічний чемпіонат світу з футболу у багнюці.
Цей дивакуватий і дуже брудний спорт грається на полі для мініфутболу. З поверхні знімається трава і заливаються літри й літри води доти, доки умови не стануть ідеальними.
Гравцям потрібні неабиякі воля і рішучість, ідеальна координація рухів та … дуже добрий пральний засіб.
Гра народилася на болотах Фінляндії. Фіни вирішили, що цей спорт може бути найкращим способом підготуватися до зимових лижних перегонів.
Але нині футбол у багнюці стає всесвітнім явищем: щорічні турніри граються скрізь, включно із Бразилією, Голландією та Китаєм.
До чемпіонату допускаються ті, кому виповнилося 17. Команди — мішані, — грають і чоловіки, і жінки.
У чемпіонаті грали 20 команд, переможцем стали футболісти із Шотландії, які перемогли у фіналі клуб Депортіво Брак Таланту.
У Азербайджані відновили електропостачанняУ Азербайджані повністю відновили електропостачання, перерване у п'ятницю, 28 вересня, вранці, повідомляють ЗМІ країни, посилаючись на заяву компанії Азеренержи.
Українські виші сьогодні опублікують списки «третьої хвилі»Сьогодні до 12.00 години вищі навчальні заклади України оприлюднять третій список вступників, рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету.
| виданої Відкритому акціонерному товариству "Інтерпайп Новомосковський трубний завод", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро анулювання ліцензії з виробництва теплової енергії, виданої Відкритому акціонерному товариству "Інтерпайп Новомосковський трубний завод" Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ), "Про теплопостачання", Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 60, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 60 Відповідно до Закону України „Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|