Жилищный адвокат

Про затвердження Порядку реєстрації технологій та їх складових, що створені чи придбані за бюджетні кошти або створені чи придбані підприємствами державної форми власності, Кабінет Міністрів УкраїниКАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 3 липня 2013 р. № 472 Київ

  Про затвердження Порядку реєстрації технологій та їх складових, що створені чи придбані за бюджетні кошти або створені чи придбані підприємствами державної форми власності

  Відповідно до статей 7( 143-16 ) та 16 Закону України( 143-16 ) "Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій" Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок реєстрації технологій та їх складових, що створені чи придбані за бюджетні кошти або створені чи придбані підприємствами державної форми власності, що додається.

  2. Центральним органам виконавчої влади у місячний строк привести власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

  Прем'єр-міністр України

  М. АЗАРОВ

  Інд. 70

  ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 3 липня 2013 р. № 472

  ПОРЯДОК реєстрації технологій та їх складових, що створені чи придбані за бюджетні кошти або створені чи придбані підприємствами державної форми власності

  1. Цей Порядок визначає механізм здійснення реєстрації технологій та їх складових (далі — технології), що:

  створені або придбані (частково або повністю) за рахунок коштів державного бюджету (далі — бюджетні кошти);

 1. створені або придбані підприємствами державної форми власності;
 2. пропонуються для реєстрації суб’єктами (власниками) технологій (далі — власники технологій).
 3. 2. Метою реєстрації технологій є систематизація та уніфікація інформації про наявні технології, що перебувають у державній власності, сприяння відбору і впровадженню новітніх технологій для випуску наукоємної конкурентоспроможної продукції та продажу технологій на внутрішньому та міжнародному ринку.

  3. Реєстрація технології здійснюється шляхом внесення Держінформнауки інформації про неї до Державного реєстру технологій (далі — Реєстр).

  Технології, зазначені в абзацах другому і третьому пункту 1 цього Порядку, підлягають обов’язковій реєстрації у місячний строк з дня закінчення відповідних робіт чи підписання договору про трансфер технологій, а технології, зазначені в абзаці четвертому пункту 1 цього Порядку, реєструються за бажанням власників технологій.

  4. Організаційне, методичне та програмне забезпечення реєстрації технологій, передбачених пунктом 1 цього Порядку, здійснюється Держінформнауки.

  5. Для здійснення державної реєстрації технології державне підприємство, що створило або придбало технологію, суб’єкт господарювання, що створив або придбав технологію за рахунок бюджетних коштів, або власник технології, зазначеної в абзаці четвертому пункту 1 цього Порядку (далі — заявник), подає або надсилає поштовим відправленням Держінформнауки такі документи:

  супровідний лист, в якому зазначаються назва технології та перелік документів, що додаються до неї (окремо для кожної технології);

  заповнену реєстраційну картку технології (далі — реєстраційна картка) за затвердженою МОН формою на паперовому (два примірники) та електронному носії;

 4. довідку про наявність повного комплекту документів щодо технології згідно з ДСТУ 3974-2000.
 5. У разі подання документів уповноваженою особою така особа пред’являє оригінал відповідного доручення та подає завірену заявником його копію.

  Відповідальність за достовірність відомостей, що зазначені у поданих документах, несе заявник.

  6. Доступ до програмного забезпечення, що використовується для заповнення реєстраційної картки, форма якої розміщується на офіційному веб-сайті Держінформнауки разом з методичними рекомендаціями щодо її заповнення, є безоплатним.

  7. Держінформнауки протягом трьох робочих днів після отримання від заявника документів, зазначених у пункті 5 цього Порядку, присвоює технології державний реєстраційний номер і вносить дані про неї до Реєстру, про що робить відмітку на одному примірнику заповненої на паперовому носії реєстраційної картки, який у десятиденний строк повертає заявникові.

  Документи, що не відповідають установленим вимогам, повертаються заявникові із зазначенням причини. Заявник після приведення документів у відповідність із встановленими вимогами подає їх повторно.

  8. Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Національна академія наук та національні галузеві академії наук:

  здійснюють контроль за своєчасним поданням суб’єктами господарювання, що належать до сфери їх управління (перебувають у їх віданні), інформації про створені або придбані ними технології;

 6. подають Держінформнауки щороку до 1 лютого звіт про виконання цього Порядку.
 7. 9. Держінформнауки забезпечує:

 8. проведення науково-організаційної роботи з питань державної реєстрації технологій в Україні;
 9. формування та ведення автоматизованої бази даних "Технології України";
 10. технічний захист інформації відповідно до законодавства;
 11. довідково-інформаційне обслуговування споживачів інформації, що міститься в Реєстрі, про:
 12. - підготовку та розповсюдження інформаційних видань про технології, що зареєстровані в Україні;

  - підготовку тематичних добірок за відповідними інформаційними запитами, оглядів, аналітичних і реферативних довідок;

  - технічне забезпечення здійснення міжгалузевого та міждержавного обміну інформацією про технології.

  10. Загальний доступ до інформації про відкриті (несекретні) зареєстровані технології здійснюється безоплатно через офіційний веб-сайт Держінформнауки та містить такі відомості:

 13. назва технології;
 14. інформація про державне підприємство, що створило або придбало технологію, суб’єкта господарювання, що створив або придбав технологію за рахунок бюджетних коштів, або власника технології;

 15. короткий опис технології;
 16. контактні дані державного підприємства, що створило або придбало технологію, суб’єкта господарювання, що створив або придбав технологію за рахунок бюджетних коштів, або власника технології.

  11. Користувачам Реєстру надається можливість здійснення пошуку, перегляду, роздрукування витягів з Реєстру з урахуванням режиму доступу до інформації, що міститься в Реєстрі.

  12. Надання інформації про зареєстровані секретні технології здійснюється у порядку, встановленому Законом України "Про державну таємницю" ( 3855-12 ) та іншими нормативно-правовими актами у сфері охорони державної таємниці.

  13. У разі виникнення необхідності засекречування зареєстрованої технології суб’єкт господарювання зобов’язаний поінформувати про це Держінформнауки.

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.


  Вам это будет интересно:

  Коли виплатять пенсію у повному обсязі?

  Передплачую і постійно читаю Урядовий курєр з 2008 року. Помічаю, що останнім часом на сторінках газети стали більше друкувати матеріалів про боротьбу із корупцією. Сам язвернутися до вас вирішив ...

  Декларуємо доходи через Інтернет

  З 1 січня 2013 року громадяни матимуть змогу заповнювати та направляти до податкової служби декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет.

  Про відзначення державними нагородами України, Президент України

  Указ  Президента України За вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку, боротьбу зі злочинністю, зразкове виконання службового обов'язку, високий професіоналізм та з нагоди Дня внутрішніх військ МВС України постановляю:

  Порядок формирования тарифов на платную парковку станет обязательным

  Правительство внесло изменения в постановление №258 от 2 марта 2010 года, которое определяет Порядок формирования тарифов на услуги по содержанию площадок для платной парковки транспортных средств.

  Консультации по недвижимости
  Адвокат по ЖКХ
  Рекомендовано !
  Киевские судебные решения

  №910/22831/14

  Судья: Васильченко Т.В.
  07.01.2015

  №757/24024/14-ц

  Судья: Цокол Л. І.
  07.01.2015
  Новости жилищных адвокатов
  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

  Об Адвокате
  Этот сайт здоровский! работал на нем очень часто. Этот интернет портал ждет хорошее будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими трудами чаще!

  Этот ресурс - удивительный.

  Хочу просто поблагодарить Вас!. Абсолютно случайно набрел на этот ресурс, чему очень рад! С большим удовольствием размещу ссылку на своей страничке в блоге!
  Публикации о недвижимости
  О налогообложении операции с недвижимостью ...

  О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

  fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66