
У червні в Євросоюзі рівень цін не змінився, а в ряді європейських держав — Австрії, Болгарії, Греції, Данії, Литві, Чехії та Норвегії — навіть зафіксована дефляція.
За перше півріччя найвища інфляція була в Білорусі (7%), на Мальті (4,6%), в Туреччині (3,9%) і Росії (3,5%).
Як повідомлялося, у Білорусі індекс споживчих цін на товари та послуги в червні 2013 року в порівнянні з травнем 2013 виріс на 0,3%, порівняно з груднем 2012 року — на 7%.
Згідно з прогнозом білоруського уряду, інфляція в країні в 2013 році повинна становити не більше 12%.
У січні-травні 2013 року інфляція в Білорусі сягала 6,6%. Основне зростання споживчих цін припав на перший квартал (інфляція в січні-березні склала 5,4%). У квітні і травні спостерігалося зниження темпів зростання споживчих цін у порівнянні з першим кварталом до 0,5% і 0,7% відповідно.
При цьому в недавньому посланні народу і парламенту президент Білорусі Олександр Лукашенко зажадав, щоб інфляція за рік не перевищила 10%.
За підсумками 2012 року інфляція в Білорусі становила 21,8%.
Екс-президента Філіппін судять за звинуваченням у розкраданні дев'яти мільйонів доларівНа Філіппінах розпочався суд над колишнім президентом країни Глорією Арройо, яку звинувачують у розкраданні дев'яти мільйонів доларів коштів державної лотереї.
Милиция задержала 38 вооруженных лиц, которые пытались ограбить банк в КиевеМилиция задержала 38 вооруженных лиц, которые ночью 13 марта совершили нападение на отделение банка на ул. Московская в Киеве. Об этом сообщает пресс-служба ГУ МВД в Киеве.
| Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро встановлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання Відповідно до Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2006 року № 605( 605-2006-п ) «Деякі питання діяльності Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (зі змінами) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Перепланировка квартиры на ОболониДля проведения перепланировки придется нанять строителей. Договор на работу с юридическим лицом составит юрист.
|