На здобуття Національної премії Україниімені Тараса Шевченка 2014 року
Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка повідомляє, що з 1 серпня нинішнього року розпочинається прийом творів і робіт на здобуття Національної премії 2014 року.
На здобуття найвищої в Україні державної нагороди в галузі літератури і мистецтва представляються нові, оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх п’яти років.
Представлення творів і робіт на здобуття Національної премії проводиться Міністерством культури України, Державним комітетом телебачення та радіомовлення України, Національною академією наук України, Національною академією мистецтв України, національними та всеукраїнськими творчими спілками, Українським фондом культури, Всеукраїнським товариством «Просвіта» імені Тараса Шевченка.
Твори на здобуття Національної премії 2014 року приймаються Комітетом з 1 серпня до 1 листопада ц. р. за адресою: 01601, вул. Прорізна, 2, м. Київ-1, кім. 404.
Ознайомитися з порядком висунення творів та оформлення документів на здобуття премії можна на сайті www.knpu.gov.ua Довідки за тел. (044) 278-11-93.
Вбито голову Об'єднання білоруських громад ЛитвиСьогодні, 6 березня, в підвалі власного будинку у Вільнюсі виявлено труп голови Об'єднання білоруських громад Литви Романа Войницького.
В Молдавии запретили голосовать по советским паспортамГражданам Молдавии запретили голосовать на выборах по советским паспортам. Соответствующий законопроект, как передает Publika.md, был принят парламентом в окончательном чтении.
| Про внесення зміни до пункту 12 Положення про Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України, Президент УкраїниУказ Президента України 1. Внести до пункту 12 Положення про Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України( 464/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 464 (зі змінами, внесеними Указом від 29 листопада 2011 року № 1078), зміну, виклавши абзац п'ятий у такій редакції:
Только 9 уголовных дел по преступлениям, связанным с сексуальной эксплуатацией детей, зафиксировано за прошлый год на Украине, - В.ЩепоткинаНа Украине за 2013 год было зафиксировано только 9 уголовных дел по преступлениям, связанным с сексуальной эксплуатацией детей. Об этом во время встречи с представителем Посольства Великобритании ...
|