Жилищный адвокат

Під довгострокову стратегію коштів не жаль

  Під довгострокову стратегію коштів не жаль

  На модернізацію галузі євроспільнота надасть грантову допомогу і кредит

  Поліпшити якість транспортних послуг, запровадити нові методи енергозбереження та підвищити ефективність управління галуззю передбачає Транспортна стратегія України на період до 2020 року. Документ, який розробляли в рамках партнерства з Євросоюзом протягом 2008—2010 років, уряд схвалив у жовтні 2010-го. У ньому визначено основні цілі, принципи та пріоритети розвитку вітчизняного транспорту на найближчу перспективу.

  Підтримають морально і матеріально

  Днями фінішував проект Євросоюзу «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України» (ПТС), який тривав протягом двох останніх років. За цей час по всій країні було проведено заходи щодо популяризації ідей стратегічного розвитку транспортної галузі. Мандрівні фотовиставки, прес-конференції, лекції фахівців для студентів транспортних вишів, конкурс студентських робіт із конкретними пропозиціями розвитку транспортної мережі.

  — Європа зацікавлена у розвитку транспортного сектору вашої країни й активно підтримує всі зусилля українського уряду в цій сфері, — заявив на прес-конференції в Києві голова операційного відділу Європейського Союзу Ендрю Разбаш. — Ідеї щодо підвищення ефективності транспортної системи, поліпшення якості її сервісів і розширення доступності для населення, лояльності до довкілля у підсумку мають посприяти активному економічному розвитку України. Євросоюз підтримує всі реформи у вашій транспортній галузі й виділяє на грантовій (безповоротній) основі 65 мільйонів євро для технічної підтримки стратегії. Істотна допомога надійде і з внутрішніх резервів Євросоюзу. Зокрема Європейський інвестиційний банк виділить понад 0,5 мільярда євро. Це кредит, який треба буде повертати, однак він досить вигідний.

  Представник Євросоюзу висловив сподівання, що після підписання у Вільнюсі угоди про асоціацію співпраця ЄС з Україною стане ще тіснішою. У документі є пункти, які стосуються транспортної системи. Йдеться про зобов’язання України щодо реформування вітчизняного транспорту. Ендрю Разбаш запевнив, що Євросоюз прагне допомогти нам у просуванні на цьому шляху. Адже Україна має стати частиною європейської території, пересування якою буде безбар’єрним.

  Сутність реформування

  Зі свого боку перший заступник начальника головного управління розвитку і технічної політики Укрзалізниці Геннадій Деркач наголосив на пріоритетах розвитку залізничної галузі. Серед них проведення технічної та технологічної модернізації й залучення інвестицій, поліпшення системи державного регулювання та вдосконалення нормативно-правової бази, посилення контролю за безпекою руху, модернізація інфраструктури і якомога ефективніше її використання.

  Отож на український транспорт чекають інституційні реформи, спрямовані на підтримку раціонального та ефективного функціонування галузі задля створення сприятливих умов соціально-економічного розвитку країни, поліпшення конкурентоспроможності державної економіки та безпеки транспорту. Транспортна стратегія передбачає не лише розв’язання основних проблем галузі, а й дотичних (екології, перетину кордонів, безпеки). Вона спрямована на полегшення інтеграції внутрішньої транспортної системи у європейську та міжнародну і сприятиме розвиткові транзитного потенціалу України. У документі виписано структуру впровадження реформ, яка дасть змогу вибудувати фундамент урядової координації дій фінансових організацій для розвитку та впровадження комплексної інвестиційної програми з чітко зазначеними пріоритетами.

  Нині в процесі підготовки — низка документів, на яких грунтується Транспортна стратегія України. Вони мають бути розроблені найближчим часом. Зокрема йдеться про стратегію безпеки дорожнього руху, програму авіаційної безпеки, інші документи, які дадуть змогу конкретизувати основний план дій.

  У цьому руслі команда проекту ПТС разом із представниками Міністерства інфраструктури та Представництва ЄС розглядала й есе студентів транспортних вишів на тему «Моє бачення майбутнього української транспортної галузі». Оцінювали за 10-бальною шкалою. Призерами конкурсу стали: І місце — студентка Сімферопольського коледжу транспортних інфраструктур Юлія Стаценко; ІІ місце — студент Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного В’ячеслав Ковальчук. ІІІ місце — студент Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені Лазаряна Олександр Суржиков.

  ПРЯМА МОВА

  Юлія СТАЦЕНКО, студентка Сімферопольського коледжу транспортних інфраструктур:

  — Приємно, що мої інноваційні ідеї оцінили в Європейському Союзі й дали надію на впровадження їх у життя. Зокрема йдеться не про утилізацію використаних автомобільних шин, а про вироблення з них бризковиків для автівок, з допомогою яких можна очистити дорогу від снігу. Ще одна ідея стосується об’єднання нині чинних навігаційних систем, що надало б можливість визначати місцеперебування транспортного засобу і мінімізувало нецільове його використання.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.


  Вам это будет интересно:

  Про призначення позачергових виборів Малозахаринського сільського голови (Малозахаринська сільська рада Солонянського району Дніпропетровської області), Верховна Рада України

  ПОСТАНОВА  Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Малозахаринського сільського голови Черкасенка В.І. (Малозахаринська сільська рада Солонянського району Дніпропетровської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14, частин першої та п’ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" ( 2487-17 ) Верховна Рада України постановляє:

  які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб), Кабінет Міністрів України

  Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)

  Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, Центральна виборча комісія

  Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року Розглянувши подання депутатських фракцій, про сформування та реєстрацію яких у Верховній Раді України шостого скликання було оголошено на пленарному засіданні: фракції Партії регіонів у Верховній Раді України; фракції "Блок Юлії Тимошенко — "Батьківщина"; фракції Блоку "НАША УКРАЇНА — НАРОДНА САМООБОРОНА": "Народний Союз Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор", Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія "ПОРА", Партія захисників Вітчизни; фракції Комуністичної партії України; фракції Народної Партії у Верховній Раді України щодо кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, а також відповідні подання політичних партій — суб'єктів виборчого процесу, кандидатури від яких до складу окружних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Центральною виборчою комісією 24 серпня 2012 року, враховуючи, що інші кандидатури до складу окружних виборчих комісій є відхиленими, згідно з пунктом 1 частини другої статті 13( 4061-17 ), частинами першою — третьою( 4061-17 ), п'ятою — сьомою статті 26( 4061-17 ), частинами першою( 4061-17 ), третьою — сьомою ( 4061-17 ), дев'ятою — одинадцятою статті 27( 4061-17 ), підпунктом 1 пункту 4 розділу XV Закону України( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 — 13( 1932-15 ), пунктом 17 статті 19 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

  Починаючи з літа сайт газети «The Washington Post» стане платним

  The Washington Post введе paywall-систему влітку поточного року. Про це повідомляється на сайті видання.

  Консультации по недвижимости
  Адвокат по ЖКХ
  Рекомендовано !
  Киевские судебные решения

  №910/22831/14

  Судья: Васильченко Т.В.
  07.01.2015

  №757/24024/14-ц

  Судья: Цокол Л. І.
  07.01.2015
  Новости жилищных адвокатов
  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

  Об Адвокате
  Большое спасибо за тот величайший труд, который Вы делаете ежедневно для всех нас. Молодцы!!!

  Чувствуется истинная забота о ближних. Благодаря столь интересному интернет порталу, наконец, надумался.

  Этот сайт суперовый! работал на нем довольно чуть ли не по три раза на день. Этот интернет сайт ожидает светлое будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими новыми работами почаще! Действуйте!
  Публикации о недвижимости
  О налогообложении операции с недвижимостью ...

  О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

  fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66