Жилищный адвокат

Під довгострокову стратегію коштів не жаль

  Під довгострокову стратегію коштів не жаль

  На модернізацію галузі євроспільнота надасть грантову допомогу і кредит

  Поліпшити якість транспортних послуг, запровадити нові методи енергозбереження та підвищити ефективність управління галуззю передбачає Транспортна стратегія України на період до 2020 року. Документ, який розробляли в рамках партнерства з Євросоюзом протягом 2008—2010 років, уряд схвалив у жовтні 2010-го. У ньому визначено основні цілі, принципи та пріоритети розвитку вітчизняного транспорту на найближчу перспективу.

  Підтримають морально і матеріально

  Днями фінішував проект Євросоюзу «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України» (ПТС), який тривав протягом двох останніх років. За цей час по всій країні було проведено заходи щодо популяризації ідей стратегічного розвитку транспортної галузі. Мандрівні фотовиставки, прес-конференції, лекції фахівців для студентів транспортних вишів, конкурс студентських робіт із конкретними пропозиціями розвитку транспортної мережі.

  — Європа зацікавлена у розвитку транспортного сектору вашої країни й активно підтримує всі зусилля українського уряду в цій сфері, — заявив на прес-конференції в Києві голова операційного відділу Європейського Союзу Ендрю Разбаш. — Ідеї щодо підвищення ефективності транспортної системи, поліпшення якості її сервісів і розширення доступності для населення, лояльності до довкілля у підсумку мають посприяти активному економічному розвитку України. Євросоюз підтримує всі реформи у вашій транспортній галузі й виділяє на грантовій (безповоротній) основі 65 мільйонів євро для технічної підтримки стратегії. Істотна допомога надійде і з внутрішніх резервів Євросоюзу. Зокрема Європейський інвестиційний банк виділить понад 0,5 мільярда євро. Це кредит, який треба буде повертати, однак він досить вигідний.

  Представник Євросоюзу висловив сподівання, що після підписання у Вільнюсі угоди про асоціацію співпраця ЄС з Україною стане ще тіснішою. У документі є пункти, які стосуються транспортної системи. Йдеться про зобов’язання України щодо реформування вітчизняного транспорту. Ендрю Разбаш запевнив, що Євросоюз прагне допомогти нам у просуванні на цьому шляху. Адже Україна має стати частиною європейської території, пересування якою буде безбар’єрним.

  Сутність реформування

  Зі свого боку перший заступник начальника головного управління розвитку і технічної політики Укрзалізниці Геннадій Деркач наголосив на пріоритетах розвитку залізничної галузі. Серед них проведення технічної та технологічної модернізації й залучення інвестицій, поліпшення системи державного регулювання та вдосконалення нормативно-правової бази, посилення контролю за безпекою руху, модернізація інфраструктури і якомога ефективніше її використання.

  Отож на український транспорт чекають інституційні реформи, спрямовані на підтримку раціонального та ефективного функціонування галузі задля створення сприятливих умов соціально-економічного розвитку країни, поліпшення конкурентоспроможності державної економіки та безпеки транспорту. Транспортна стратегія передбачає не лише розв’язання основних проблем галузі, а й дотичних (екології, перетину кордонів, безпеки). Вона спрямована на полегшення інтеграції внутрішньої транспортної системи у європейську та міжнародну і сприятиме розвиткові транзитного потенціалу України. У документі виписано структуру впровадження реформ, яка дасть змогу вибудувати фундамент урядової координації дій фінансових організацій для розвитку та впровадження комплексної інвестиційної програми з чітко зазначеними пріоритетами.

  Нині в процесі підготовки — низка документів, на яких грунтується Транспортна стратегія України. Вони мають бути розроблені найближчим часом. Зокрема йдеться про стратегію безпеки дорожнього руху, програму авіаційної безпеки, інші документи, які дадуть змогу конкретизувати основний план дій.

  У цьому руслі команда проекту ПТС разом із представниками Міністерства інфраструктури та Представництва ЄС розглядала й есе студентів транспортних вишів на тему «Моє бачення майбутнього української транспортної галузі». Оцінювали за 10-бальною шкалою. Призерами конкурсу стали: І місце — студентка Сімферопольського коледжу транспортних інфраструктур Юлія Стаценко; ІІ місце — студент Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного В’ячеслав Ковальчук. ІІІ місце — студент Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені Лазаряна Олександр Суржиков.

  ПРЯМА МОВА

  Юлія СТАЦЕНКО, студентка Сімферопольського коледжу транспортних інфраструктур:

  — Приємно, що мої інноваційні ідеї оцінили в Європейському Союзі й дали надію на впровадження їх у життя. Зокрема йдеться не про утилізацію використаних автомобільних шин, а про вироблення з них бризковиків для автівок, з допомогою яких можна очистити дорогу від снігу. Ще одна ідея стосується об’єднання нині чинних навігаційних систем, що надало б можливість визначати місцеперебування транспортного засобу і мінімізувало нецільове його використання.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.


  Вам это будет интересно:

  Сегодня в Киеве "заминировали" ЦИК

  Сегодня в Киеве, 10 сентября, неизвестные сообщили о заминировании здания Центральной избирательной комиссии. Об этом сообщили в пресс-службе киевского управления милиции.

  Про затвердження Методики розрахунку індексів реальної заробітної плати, Державна служба статистики України

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 листопада 2012 р. за № 1950/22262 Про затвердження Методики розрахунку індексів реальної заробітної плати

  Прокуратура Сумской области заинтересовалась местным СИЗО в связи с решением Евросуда

  Следственным отделом следственного управления прокуратуры Сумской области было начато досудебное расследование по факту ненадлежащего исполнения служебных обязанностей должностными лицами Сумского ...

  Экс-начальник одного из отделов ГНС в Закарпатской области осужден за коррупцию

  Вступил в законную силу приговор Ужгородского горрайонного суда в отношении бывшего начальника одного из отделов управления налогового контроля ГНС в Закарпатской области, который требовал и ...

  Консультации по недвижимости
  Адвокат по ЖКХ
  Рекомендовано !
  Киевские судебные решения

  №910/22831/14

  Судья: Васильченко Т.В.
  07.01.2015

  №757/24024/14-ц

  Судья: Цокол Л. І.
  07.01.2015
  Новости жилищных адвокатов
  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

  Об Адвокате
  Да, тут много нужной информации. Большое спасибо. Очень благодарны! Ребята - молодцы.

  Ваш интернет проект просто класс очень много чего тут интересного и нужного. Хочу пожелать держаться высоко и всего самого... наилучшего во всем.

  Огромное спасибо всем, кто работал над созданием сайта. Этот сайт -,действительно, на данный момент - уникальный в своем роде. Хорошо, что есть такие так необходимые всем сайты. Этот интернет сайт удобен в пользовании. На нем здорово работать - просто и быстро.
  Публикации о недвижимости
  О налогообложении операции с недвижимостью ...

  О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

  fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66