Жилищный адвокат

Про відхилення кандидатур, запропонованих окремими суб’єктами подання до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, Центральна виборча комісіяЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

 1. від 24 серпня 2012 року № 579
 2. Про відхилення кандидатур, запропонованих окремими суб’єктами подання до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

  До Центральної виборчої комісії надійшли подання фракції Блоку "НАША УКРАЇНА — НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор", Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія "ПОРА", Партія захисників Вітчизни, а також:

  Аграрної партії України,

  Всеукраїнської партії трудящих,

  Комуністичної партії України,

  Ліберальної партії України,

  Ліберально-демократичної партії України,

  Молодіжної партії України,

  Народної Екологічної партії,

  Народної Партії,

  Народно-демократичної партії,

  Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!",

  Партії "Об’єднані ліві і селяни",

  Партії Пенсіонерів України,

  Партії "Реформи і порядок",

  Партії "Руський блок",

  Партії "Соціалістична Україна",

 3. політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина",
 4. політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода",
 5. Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "ЦЕНТР",

  Політичної партії "Громадянська позиція",

  Політичної партії "Держава",

  Політичної партії "Зелені",

  Політичної партії "Козацька Українська Партія",

 6. політичної партії Конгрес Українських Націоналістів,
 7. Політичної партії Ліберальна Україна,

  Політичної партії малого і середнього бізнесу України,

  Політичної партії "Молода Україна",

  Політичної партії "Народна воля",

 8. політичної партії Народний Рух України,
 9. Політичної партії "Наша Україна",

  Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА",

  Політичної партії "Партія Народний порядок",

  Політичної партії "Права воля України",

  Політичної партії "Руська Єдність",

  Політичної партії "Союз анархістів України",

  Радикальної Партії Олега Ляшка,

  Слов’янської партії,

  Соціал-демократичної партії України (об’єднаної),

  Соціально-екологічної партії "Союз. Чорнобиль. Україна.",

  Української Народної Партії,

  Християнсько-демократичної партії України

  разом із іншими документами щодо кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

  Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила невідповідність подань щодо окремих кандидатур вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України"( 4061-17 ) (далі — Закон).

  Так, згідно з частинами першою( 4061-17 ), сьомою статті 2 Закону( 4061-17 ) громадяни України, які мають право голосу, можуть брати участь у роботі виборчих комісій як їх члени.

  За змістом частини першої статті 27 Закону( 4061-17 ) Центральна виборча комісія не пізніш як за шістдесят два дні до дня голосування утворює окружні виборчі комісії.

  Відтак не можуть бути членами окружних виборчих комісій особи, яким на момент утворення цих комісій (до 26 серпня 2012 року включно) не виповниться 18 років, оскільки вони не мають права голосу.

  Згідно з частиною другою статті 26 Закону( 4061-17 ) виборець може входити до складу лише однієї виборчої комісії, що здійснює підготовку та проведення виборів народних депутатів України, а також виборів Президента України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, комісії всеукраїнського або місцевого референдуму, якщо зазначені вибори чи референдум проводяться одночасно з виборами народних депутатів України.

  Крім того, відповідно до частини третьої вказаної статті до складу окружної виборчої комісії не можуть входити кандидати у народні депутати України, представники політичних партій у Центральній виборчій комісії, уповноважені особи політичних партій, довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі, офіційні спостерігачі, посадові та службові особи органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, працівники судів та правоохоронних органів, а також громадяни, які утримуються в установах виконання покарань чи слідчих ізоляторах або мають судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину чи злочину проти виборчих прав громадян, якщо ця судимість не погашена або не знята у встановленому законом порядку.

  Згідно з частинами четвертою — сьомою статті 27( 4061-17 ), підпунктом 1 пункту 4 розділу XV Закону( 4061-17 ) подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій вноситься до Центральної виборчої комісії за формою, затвердженою Центральною виборчою комісією. При цьому до подання додаються власноручно написані заяви осіб, запропонованих до складу окружної виборчої комісії, про згоду на участь у її роботі від відповідного суб’єкта подання.

  Технічні описки та неточності, допущені у поданні, не є підставою для відхилення внесених кандидатур. Про виявлення таких описок і неточностей Центральна виборча комісія невідкладно повідомляє відповідного суб’єкта подання. Зазначені описки та неточності можуть бути виправлені шляхом внесення уточненого подання стосовно відповідних кандидатур не пізніше наступного дня після дня отримання вказаного повідомлення. Якщо уточнене подання не надійшло у цей строк, відповідні кандидатури відхиляються.

  На порушення зазначених вимог Закону( 4061-17 ) відповідними суб’єктами подання для включення до складу окружних виборчих комісій запропоновано кандидатури осіб, яким на день утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років, а отже, вони не мають права голосу і не можуть бути членами окружних виборчих комісій.

  Крім того, окремими суб’єктами подання внесено кандидатури осіб, яких одночасно запропоновано до складу окружних виборчих комісій іншими політичними партіями, а також осіб, які є членами територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, кандидатами у народні депутати України, уповноваженими особами політичних партій, довіреними особами кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах, посадовими та службовими особами органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

  До подань окремих суб’єктів не додано власноручно написаних заяв осіб, запропонованих до складу окружної виборчої комісії, про їх згоду на участь у її роботі від відповідного суб’єкта подання. Деякі особи, запропоновані до складу окружних виборчих комісій, відкликали свої заяви про згоду на участь у роботі комісії.

  Також в окремих поданнях та у доданих до них документах виявлено технічні описки та неточності, невиправлені суб’єктами подання після повідомлення їх Центральною виборчою комісією про такі помилки шляхом внесення уточненого подання.

  За змістом частини третьої статті 27 Закону( 4061-17 ) кандидатури, внесені до складу окружної виборчої комісії, які не відповідають вимогам, зазначеним у статті 26 Закону( 4061-17 ), або внесені з порушенням вимог частин четвертої — сьомої цієї статті відхиляються.

  Враховуючи викладене, відповідно до частин першої ( 4061-17 ), сьомої статті 2( 4061-17 ), частин першої — третьої статті 26( 4061-17 ), частин третьої — сьомої статті 27( 4061-17 ), підпункту 1 пункту 4 розділу XV Закону України( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 — 13( 1932-15 ), пунктом 17 статті 19 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

  1. Відхилити кандидатури, запропоновані окремими суб’єктами подання до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, з підстав та за списками згідно з додатками 1 — 41.

  2. Копію цієї постанови разом з відповідним додатком видати представникам суб’єктів подання, запропоновані кандидатури яких до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року відхилено.

  3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

  Голова Центральної виборчої комісії

  В. ШАПОВАЛ

  Додаток 1 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих фракцією Блоку "НАША УКРАЇНА — НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор", Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія "ПОРА", Партія захисників Вітчизни для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 10. 180
 11. Несвітайло Віра Іванівна

 12. 16 жовтня 1950 року
 13. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 2 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Аграрною партією України для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 14. 35
 15. Яготіна Лілія Василівна

 16. 16 травня 1956 року
 17. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 3 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Всеукраїнською партією трудящих для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 18. 135
 19. Саламаха Марія Василівна

 20. 5 вересня 1994 року
 21. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

 22. 214
 23. Боженова Світлана Олександрівна

 24. 28 вересня 1994 року
 25. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

 26. 215
 27. Сахарук Марина Василівна

 28. 4 вересня 1994 року
 29. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

 30. 202
 31. Коноваленко Геннадій Володимирович

 32. 4 вересня 1976 року
 33. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 4 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Комуністичною партією України для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 34. 140
 35. Мельник Галина Тимофіївна

 36. 26 травня 1963 року
 37. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 5 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Ліберальною партією України для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 38. 140
 39. Мельник Галина Тимофіївна

 40. 26 травня 1963 року
 41. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 6 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Ліберально-демократичною партією України для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 42. 41
 43. Петренко Олександр Сергійович

 44. 26 лютого 1990 року
 45. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 7 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Молодіжною партією України для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 46. 90
 47. Місевра Юлія Анатоліївна

 48. 5 квітня 1981 року
 49. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 8 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Народною Екологічною партією для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 50. 71
 51. Аксьонов Антон Валерійович

 52. 18 вересня 1994 року
 53. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

 54. 200
 55. Петришин Станіслав Володимирович

 56. 12 жовтня 1994 року
 57. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 9 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Народною Партією для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

  4

  Зирянов Андрій Брониславович

 58. 2 жовтня 1960 року
 59. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

 60. 28
 61. Дубовик Олексій Якович

 62. 29 березня 1947 року
 63. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 10 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Народно-демократичною партією для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 64. 84
 65. Білоцька Любов Вячеславівна

 66. 30 вересня 1994 року
 67. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

 68. 190
 69. Герніченко Артур Русланович

 70. 17 листопада 1994 року
 71. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 11 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Партією Наталії Королевської "Україна — Вперед!" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

  6

  Шулеко Жанетта Василівна

 72. 1 січня 1952 року
 73. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

 74. 183
 75. Сопов Артем Костянтинович

 76. 19 липня 1981 року
 77. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 12 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Партією "Об'єднані ліві і селяни" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 78. 166
 79. Півторак Олександр Романович

 80. 2 січня 1985 року
 81. Довірена особа кандидата у народні депутати України

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 13 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Партією Пенсіонерів України для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 82. 214
 83. Артеменко Сергій Вікторович

 84. 21 липня 1976 року
 85. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 14 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Партією "Реформи і порядок" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 86. 35
 87. Прудка Ірина Василівна

 88. 22 травня 1981 року
 89. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

 90. 108
 91. Шкодінова Алла Миколаївна

 92. 16 січня 1962 року
 93. Довірена особа кандидата у народні депутати України

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 15 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Партією "Руський блок" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 94. 103
 95. Коноваленко Геннадій Володимирович

 96. 4 вересня 1976 року
 97. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 16 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Партією "Соціалістична Україна" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 98. 45
 99. Шетеля Марина Михайлівна

 100. 27 липня 1989 року
 101. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

 102. 56
 103. Каналаш Юлія Леонідівна

 104. 5 вересня 1994 року
 105. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 17 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих політичною партією Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 106. 15
 107. Екель Микола Андрійович

 108. 2 січня 1985 року
 109. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 18 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих політичною партією Всеукраїнське об’єднання "Свобода" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 110. 183
 111. Сопов Артем Костянтинович

 112. 19 липня 1981 року
 113. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 19 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією "Всеукраїнське об’єднання "Центр" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 114. 146
 115. Перепичай Руслан Валерійович

 116. 15 жовтня 1987 року
 117. Відсутня заява про згоду на участь у роботі комісії

 118. 179
 119. Посельська Ксенія Миколаївна

 120. 26 серпня 1994 року
 121. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо прізвища, імені, по батькові

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 20 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією "Громадянська позиція" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 122. 52
 123. Бандурко Юрій Васильович

 124. 9 червня 1961 року
 125. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 21 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією "Держава" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 126. 222
 127. Івахненко Людмила Дмитрівна

 128. 31 січня 1954 року
 129. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 22 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією "Зелені" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 130. 178
 131. Макаренко Павло Дмитрович

 132. 6 травня 1985 року
 133. Кандидат у народні депутати України

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 23 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною Партією "Козацька Українська Партія" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 134. 15
 135. Бекіров Іслям Серверович

 136. 28 жовтня 1948 року
 137. Помер 5 грудня 2011 року

 138. 90
 139. Тамчук Олександр Володимирович

 140. 28 вересня 1957 року
 141. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо прізвища

 142. 105
 143. Новиков Павло Григорович

 144. 4 липня 1975 року
 145. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо прізвища

 146. 122
 147. Бабенко Володимир Анатолійович

 148. 5 листопада 1954 року
 149. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо прізвища

 150. 125
 151. Налисник Ярослав Юрійович

 152. 15 серпня 1945 року
 153. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

 154. 149
 155. Шулеко Жанетта Василівна

 156. 1 січня 1952 року
 157. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

 158. 186
 159. Карлсон Олена Альбертівна

 160. 11 березня 1957 року
 161. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

 162. 207
 163. Олещенко Олександр Сергійович

 164. 1 вересня 1989 року
 165. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 24 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих політичною партією Конгрес Українських Націоналістів для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 166. 223
 167. Швець Ігор Васильович

 168. 25 січня 1959 року
 169. Довірена особа кандидата у народні депутати України

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 25 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією "Ліберальна Україна" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 170. 212
 171. Шульга Руслан Ігорович

 172. 1 вересня 1994 року
 173. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

 174. 61
 175. Бабич Артем Олександрович

 176. 9 липня 1988 року
 177. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 26 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією малого і середнього бізнесу України для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 178. 83
 179. Петренко Олександр Сергійович

 180. 26 лютого 1990 року
 181. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

 182. 101
 183. Пономаренко Валентина Іванівна

 184. 14 липня 1963 року
 185. Посадова або службова особа органу державної влади чи органу місцевого самоврядування

 186. 118
 187. Цецура Сергій Миколайович

 188. 3 серпня 1958 року
 189. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 27 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією "Молода Україна" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 190. 19
 191. Бабич Артем Олександрович

 192. 9 вересня 1988 року
 193. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання Невідповідність відомостей, зазначених у поданні і заяві, щодо дати народження

 194. 28
 195. Піковський Андрій Юрійович

 196. 30 липня 1987 року
 197. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо прізвища

 198. 44
 199. Писаренко Віталій Олександрович

 200. 3 серпня 1988 року
 201. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні, щодо дати народження

 202. 62
 203. Фельде Іван Фрідріхович

 204. 9 серпня 1959 року
 205. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо по батькові

 206. 81
 207. Макоцьоба Вікторія Сергіївна

 208. 10 листопада 1994 року
 209. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

 210. 86
 211. Вдовиченко Ірина Анатоліївна

 212. 3 травня 1986 року
 213. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо прізвища

 214. 97
 215. Волошнюк Ірина Анатоліївна

 216. 10 березня 1984 року
 217. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо дати народження

 218. 101
 219. Вавілова Олена В’ячеславівна

 220. 26 листопада 1963 року
 221. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо прізвища

 222. 105
 223. Губенко Тарас Сергійович

 224. 18 січня 1984 року
 225. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо по батькові

 226. 130
 227. Косенко Олексій Леонідович

 228. 27 листопада 1987 року
 229. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо по батькові

 230. 132
 231. Великорода Володимир Станіславович

 232. 7 жовтня 1986 року
 233. Кандидат у народні депутати України

 234. 146
 235. Морозова Світлана Володимирівна

 236. 25 жовтня 1967 року
 237. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо по батькові

 238. 166
 239. Цецура Сергій Миколайович

 240. 3 серпня 1958 року
 241. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

 242. 175
 243. Бахмач Елла Пилипівна

 244. 8 грудня 1960 року
 245. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

 246. 184
 247. Акмінлайтіс Айвар Артурович

 248. 29 травня 1971 року
 249. Відсутня заява про згоду на участь у роботі комісії

 250. 187
 251. Волков Артем Ваганович

 252. 19 серпня 1981 року
 253. Відсутня заява про згоду на участь у роботі комісії

 254. 193
 255. Дмитрусь Лідія Ярославівна

 256. 25 листопада 1984 року
 257. Відсутня заява про згоду на участь у роботі комісії

 258. 196
 259. Житна Ліліана Юріївна

 260. 24 травня 1977 року
 261. Відсутня заява про згоду на участь у роботі комісії

 262. 199
 263. Карплюк Анеля Василівна

 264. 7 травня 1941 року
 265. Відсутня заява про згоду на участь у роботі комісії

 266. 202
 267. Колбасіна Ніна Василівна

 268. 18 серпня 1949 року
 269. Відсутня заява про згоду на участь у роботі комісії

 270. 205
 271. Яцишина Клавдія Валерїівна

 272. 28 січня 1988 року
 273. Відсутня заява про згоду на участь у роботі комісії

 274. 208
 275. Пилипчук Вадим Віталійович

 276. 11 вересня 1965 року
 277. Відсутня заява про згоду на участь у роботі комісії

 278. 214
 279. Пасканий Валерій Григорович

 280. 17 червня 1953 року
 281. Довірена особа кандидата у народні депутати України

 282. 217
 283. Новіченко Олександр Сергійович

 284. 14 лютого 1981 року
 285. Відсутня заява про згоду на участь у роботі комісії

 286. 223
 287. Пишинський Сергій Миколайович

 288. 5 листопада 1979 року
 289. Відсутня заява про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 28 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією "Народна воля" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 290. 86
 291. Гринишин Віталій Степанович

 292. 1 січня 1961 року
 293. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 29 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих політичною партією Народний Рух України для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 294. 117
 295. Коваль Богдан Володимирович

 296. 1 січня 1952 року
 297. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 30 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих політичною партією "Наша Україна" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 298. 51
 299. Бандурко Юрій Васильович

 300. 9 червня 1961 року
 301. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

 302. 193
 303. Спігер Любов Лук’янівна

 304. 23 січня 1961 року
 305. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 31 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією "НОВА ПОЛІТИКА" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 306. 24
 307. Немикін Юрій Миколайович

 308. 12 січня 1958 року
 309. Довірена особа кандидата у народні депутати України

 310. 82
 311. Філіпченко Олена Анатоліївна

 312. 24 липня 1969 року
 313. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

 314. 114
 315. Орєхова Любов Юріївна

 316. 9 листопада 1952 року
 317. Відсутність заяви про згоду на участь у роботі комісії

 318. 147
 319. Гребінник Тетяна Савівна

 320. 9 березня 1964 року
 321. Відсутність заяви про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 32 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією "Партія Народний порядок" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 322. 29
 323. Гончарук Наталія Іванівна

 324. 22 листопада 1994 року
 325. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

 326. 33
 327. Стасюк Катерина Сергіївна

 328. 26 жовтня 1994 року
 329. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

 330. 38
 331. Урсуленко Анастасія Вячеславівна

 332. 22 жовтня 1994 року
 333. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

 334. 87
 335. Сінгаєвська Тетяна Володимирівна

 336. 25 січня 1993 року
 337. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні і заяві, щодо прізвища

 338. 90
 339. Кіндєєва Марина Олексіївна

 340. 4 січня 1994 року
 341. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо по батькові

 342. 167
 343. Паляниця Олександр Васильович

 344. 11 серпня 1961 року
 345. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні і заяві, щодо дати народження

 346. 219
 347. Самуляк Павло Васильович

 348. 24 березня 1963 року
 349. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні, щодо прізвища

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 33 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією "Права воля України" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 350. 40
 351. Хомич Ігор Михайлович

 352. 4 березня 1986 року
 353. Уповноважена особа політичної партії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 34 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією "Руська Єдність" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 354. 51
 355. Павлик Лілія Миколаївна

 356. 18 листопада 1982 року
 357. Посадова або службова особа органу державної влади чи органу місцевого самоврядування

 358. 103
 359. Олещенко Олександр Сергійович

 360. 1 вересня 1989 року
 361. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 35 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Політичною партією "Союз анархістів України" для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 362. 136
 363. Прухницька Олена Володимирівна

 364. 5 листопада 1972 року
 365. Невідповідність відомостей, зазначених у поданні та заяві, щодо прізвища, імені, по батькові

 366. 152
 367. Вопшин Сергій Олександрович

 368. 7 травня 1986 року
 369. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

 370. 207
 371. Барандіч Геннадій Володимирович

 372. 25 липня 1970 року
 373. Відсутня заява про згоду на участь у роботі комісії

 374. 213
 375. Грищенко Світлана Миколаївна

 376. 5 вересня 1994 року
 377. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 36 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Радикальною Партією Олега Ляшка для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

  4

  Вайнагій Тетяна Олексіївна

 378. 17 липня 1958 року
 379. Кандидат у народні депутати України

 380. 51
 381. Галушко Вадим Олександрович

 382. 2 вересня 1973 року
 383. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

 384. 91
 385. Литяк Галина Василівна

 386. 7 вересня 1952 року
 387. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

 388. 221
 389. Чолак Віктор Петрович

 390. 27 серпня 1991 року
 391. Кандидат у народні депутати України

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 37 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Слов’янською партією для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 392. 176
 393. Бовдуй Ольга Іванівна

 394. 17 січня 1956 року
 395. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 38 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Соціал-демократичною партією України (об’єднаною) для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 396. 36
 397. Столбова Юлія Андріївна

 398. 23 жовтня 1994 року
 399. На момент утворення окружних виборчих комісій не виповниться 18 років

 400. 219
 401. Вопшин Сергій Олександрович

 402. 7 травня 1986 року
 403. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 39 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Соціально-екологічною партією "Союз. Чорнобиль. Україна." для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 404. 138
 405. Ніколайчук Юрій Володимирович

 406. 28 серпня 1982 року
 407. Кандидат у народні депутати України

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 40 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Українською Народною Партією для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 408. 101
 409. Стасюк Олександр Францович

 410. 3 січня 1956 року
 411. Кандидат у народні депутати України; посадова або службова особа органу державної влади чи органу місцевого самоврядування

 412. 185
 413. Білоха Петро Володимирович

 414. 13 червня 1956 року
 415. Відкликання особою заяви про згоду на участь у роботі комісії

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Додаток 41 до постанови Центральної виборчої комісії від 24 серпня 2012 року № 579

  СПИСОК кандидатур, запропонованих Християнсько-демократичною партією України для включення до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, які відхиляються у зв’язку з їх невідповідністю встановленим вимогам

  Номер одномандатного виборчого округу

  Прізвище, ім’я, по батькові кандидатури, поданої партією для включення до складу окружної виборчої комісії

  Дата народження

  Підстава відхилення

 416. 15
 417. Екель Микола Андрійович

 418. 2 січня 1985 року
 419. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

 420. 100
 421. Єфіменко Ніна Костянтинівна

 422. 24 квітня 1946 року
 423. Кратне подання кандидатури від різних суб’єктів подання

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.


  Вам это будет интересно:

  Уряд вирішуватиме соціально-економічні проблеми депресивних регіонів

  Уряд ухвалив рішення щодо розширення груп територій, які визнаються депресивними, та надання їм такого статусу. Відповідну постанову, розроблену Мінекономрозвитку, прийнято на засіданні Кабінету ...

  До уваги водіїв, які рухаються територією Житомирщини!

  У звязку із значними опадами у вигляді дощу та інтенсивним таненням снігу, у Житомирській області, 15 березня сталося підтоплення (перекат води через проїзну частину глибиною 10 см) на ділянці ...

  Про підготовку та відзначення у 2013 році 100-річчя заснування Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Кабінет Міністрів України

  Про підготовку та відзначення у 2013 році 100-річчя заснування Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського 1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2013 році 100-річчя заснування Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського у складі згідно з додатком.

  Про звільнення В. Притика з посади голови Шосткинської районної державної адміністрації Сумської області, Президент України

  Розпорядження  Президента України Звільнити ПРИТИКА Володимира Анатолійовича з посади голови Шосткинської районної державної адміністрації Сумської області.

  Консультации по недвижимости
  Адвокат по ЖКХ
  Рекомендовано !
  Киевские судебные решения

  №910/22831/14

  Судья: Васильченко Т.В.
  07.01.2015

  №757/24024/14-ц

  Судья: Цокол Л. І.
  07.01.2015
  Новости жилищных адвокатов
  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

  Об Адвокате
  Добрый день!

  С огромной благодарностью отзываемся о всех, кто принимал участие в создании сайта. Ваш сайт на данный момент - уникальный в своем роде. Здорово, что есть такие нужные сайты. Интернет портал многообразен в пользовании. На нем полезно проводить свободное время - просто, удобно,быстро.

  Да, тут много нужной информации. Большое спасибо. Очень благодарны! Ребята - молодцы.
  Публикации о недвижимости
  О налогообложении операции с недвижимостью ...

  О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

  fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66