Жилищный адвокат

Про затвердження Положення про склад та розмір витрат, що відшкодовуються за рахунок активів інституту спільного інвестування, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуНАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

  1. 13.08.2013  № 1468
  2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 3 вересня 2013 р. за № 1516/24048

    Про затвердження Положення про склад та розмір витрат, що відшкодовуються за рахунок активів інституту спільного інвестування

    Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»( 448/96-ВР ) та Закону України «Про інститути спільного інвестування»( 5080-17 ) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

    1. Затвердити Положення про склад та розмір витрат, що відшкодовуються за рахунок активів інституту спільного інвестування, що додається.

    2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 2 липня 2002 року № 196 ( z0600-02 ) «Про затвердження Положення про склад і розмір витрат, що відшкодовуються за рахунок активів інституту спільного інвестування», зареєстроване в Міністерстві юстиції України 22 липня 2002 року за № 600/6888 (із змінами).

    3. Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів (О. Симоненко) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

    4. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (А. Заїка) забезпечити:

    опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

    оприлюднення цього рішення на офіційному сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

    5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Тарасенка.

    6. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2014 року.

    Голова Комісії

    Д. Тевелєв

    Протокол засідання Комісії від 13.08.2013 № 39

    ЗАТВЕРДЖЕНО Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку 13.08.2013 № 1468

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 3 вересня 2013 р. за № 1516/24048

    ПОЛОЖЕННЯ про склад та розмір витрат, що відшкодовуються за рахунок активів інституту спільного інвестування

    I. Склад витрат, які підлягають відшкодуванню за рахунок активів інституту спільного інвестування

    1. Це Положення розроблене відповідно до Законів України «Про інститути спільного інвестування»( 5080-17 ), «Про цінні папери та фондовий ринок»( 3480-15 ), «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні»( 448/96-ВР ) та встановлює вимоги щодо складу та розміру витрат, які відшкодовуються за рахунок активів інституту спільного інвестування.

    2. За рахунок активів інституту спільного інвестування сплачуються:

  3. винагорода компанії з управління активами інституту спільного інвестування;
  4. винагорода зберігачу інституту спільного інвестування;
  5. винагорода аудитору інституту спільного інвестування;
  6. винагорода оцінювачу майна інституту спільного інвестування;
  7. винагорода торговцю цінними паперами;
  8. витрати, пов'язані із забезпеченням діяльності інституту спільного інвестування, а саме:
  9. реєстраційні послуги;
  10. розрахунково-касове обслуговування інституту спільного інвестування банком;
  11. нотаріальні послуги;
  12. послуги депозитарію;
  13. оплата вартості оприлюднення обов'язкової інформації щодо діяльності інституту спільного інвестування;

  14. оплата послуг фондової біржі;
  15. інформаційні послуги (оплата вартості придбання інформації щодо діяльності емітентів, у цінні папери яких розміщено або передбачається розміщувати активи інституту спільного інвестування; оплата іншої інформації, необхідної для забезпечення спільного інвестування);

  16. орендна плата;
  17. фонд оплати праці членам наглядової ради корпоративного інвестиційного фонду;
  18. рекламні послуги, пов'язані з виготовленням та розповсюдженням реклами щодо інституту спільного інвестування;

    витрати, пов'язані з обслуговуванням учасників інституту спільного інвестування та обігу цінних паперів інституту спільного інвестування, у тому числі витрати на сплату відсотків за кредити, залучені компанією з управління активами для викупу цінних паперів інституту спільного інвестування (з урахуванням обмежень, установлених законодавством України для відкритих та інтервальних інститутів спільного інвестування);

    витрати, пов'язані з придбанням, утриманням та реалізацією нерухомого майна, що входить до складу активів інституту спільного інвестування;

  19. судові витрати, пов’язані з діяльністю інституту спільного інвестування;
  20. податки та збори, передбачені законодавством України.
  21. 3. За рахунок активів інституту спільного інвестування відшкодовуються також суми, що були сплачені компанією з управління активами (для відкритих та інтервальних інститутів спільного інвестування) за рахунок власних коштів як ціна викупу цінних паперів інституту спільного інвестування при недостатності коштів, що становлять активи інституту спільного інвестування.

    4. Інші витрати, не передбачені пунктом 2 цього розділу, а також витрати, що перевищують розмір, установлений пунктом 10 розділу II цього Положення, здійснюються компанією з управління активами за власний рахунок.

    II. Розміри витрат, які відшкодовуються за рахунок активів інституту спільного інвестування

    1. Розмір винагороди компанії з управління активами, порядок її нарахування та оплати визначаються регламентом інституту спільного інвестування та договором про управління активами між компанією з управління активами та корпоративним інвестиційним фондом.

    2. Винагорода компанії з управління активами виплачується коштами.

    3. Винагорода компанії з управління активами (крім компанії з управління активами венчурного фонду) визначається як відсоток вартості чистих активів інституту спільного інвестування.

    4. Винагорода компанії з управління активами венчурного фонду визначається як відсоток вартості чистих активів інституту спільного інвестування та/або приросту вартості чистих активів інституту спільного інвестування.

    5. Винагорода компанії з управління активами (крім визначеної в пункті 6 цього розділу та винагороди від приросту вартості чистих активів венчурних інститутів спільного інвестування) нараховується щомісяця.

    6. За рішенням наглядової ради корпоративного інвестиційного фонду або уповноваженого органу компанії з управління активами пайового інвестиційного фонду відповідно до регламенту інституту спільного інвестування, крім винагороди, може виплачуватись премія (крім відкритих інститутів спільного інвестування). Розмір премії не може перевищувати 15 відсотків розміру прибутку, отриманого інститутом спільного інвестування за результатами діяльності за звітний рік понад прибуток, який було заплановано в інвестиційній декларації на відповідний фінансовий рік. Запланований прибуток установлюється на рівні середньозваженої облікової ставки за рік, установленої Національним банком України.

    7. Максимальний розмір винагороди компанії з управління активами (крім винагороди за управління активами венчурного фонду) без урахування премії не може перевищувати 5 відсотків середньої вартості чистих активів інституту спільного інвестування, які перебувають в управлінні протягом фінансового року, розрахованої в порядку, установленому нормативно-правовими актами Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та цим Положенням.

    8. Визначення вартості чистих активів для розрахунку винагороди компанії з управління активами здійснюється на підставі даних середньомісячних розрахунків вартості чистих активів інституту спільного інвестування станом на кінець останнього робочого дня звітного місяця. За підсумками фінансового року здійснюється остаточний перерахунок винагороди компанії з управління активами за рік на підставі розрахунку середньорічної вартості чистих активів, здійсненого за даними щомісячних розрахунків вартості чистих активів інституту спільного інвестування.

    9. Максимальний розмір винагороди компанії з управління активами венчурного фонду, розрахованої у співвідношенні до вартості чистих активів інституту спільного інвестування, не може перевищувати 10 відсотків середньорічної вартості чистих активів інституту спільного інвестування протягом фінансового року, визначеної відповідно до нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

    Максимальний розмір винагороди компанії з управління активами венчурного фонду, розрахованої у співвідношенні до приросту вартості чистих активів інституту спільного інвестування, не може перевищувати 15 відсотків цього приросту за результатами діяльності за звітний рік.

    10. Визначені в пункті 2 розділу I цього Положення витрати (крім винагороди та премії компанії з управління активами, податків та зборів, передбачених законодавством України) не повинні перевищувати 5 відсотків середньорічної вартості чистих активів інституту спільного інвестування протягом фінансового року, розрахованої відповідно до нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

    Директор департаменту спільного  інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів

    О. М. Симоненко

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.6/5, основан на 25 голосах.


    Вам это будет интересно:

    Премії за нові технології

    Відтепер в Україні започатковано Премію Кабінету Міністрів України за розробку та впровадження інноваційних технологій. Її мета заохочувати науковців та винахідників до створення інноваційного ...

    Українського чемпіона у штовханні ядра дискваліфікували на два роки

    Міжнародна федерація легкої атлетики визначила покарання у вигляді двох років дискваліфікації для українця Юрія Білонога, який під впливом допінгу виграв змагання Олімпіади-2004 в Афінах у штовханні ...

    Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" щодо наповнюваності класів та реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів, Верховна Рада України

    ПОСТАНОВА  Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" щодо наповнюваності класів та реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів (реєстр. № 9062-д), поданий народними депутатами України — членами Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Луцьким М. Г., Давимукою С. А., Самойлик К. С. та іншими.

    Экс-бухгалтер филиала Концерна радиовещания и телевидения обвиняется в присвоении 7,5 млн грн

    Прокуратура Шевченковского района столицы возбудила уголовное дело в отношении бывшего главного бухгалтера Киево-Святошинского филиала государственного Концерна радиовещания, радиосвязи и телевидения, ...

    Консультации по недвижимости
    Адвокат по ЖКХ
    Рекомендовано !
    Киевские судебные решения

    №910/22831/14

    Судья: Васильченко Т.В.
    07.01.2015

    №757/24024/14-ц

    Судья: Цокол Л. І.
    07.01.2015
    Новости жилищных адвокатов
    Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

    Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

    На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

    На Черкащині працівники ДАІ  затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

    На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

    На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

    Об Адвокате
    Огромнейшее спасибо за тот огромный труд, который Вы делаете ежедневно для пользователей. Умнички!!!

    Друзья класс!!! Все что вы делаете для нас очень важно!!!

    Этот портал классный! Пользовался довольно чуть ли не по три раза на день. Думаю, что этот сайт ждет светлое будущее. Желаю удачи. Хотелося б видеться с Вашими новыми работами чаще! Дерзайте!
    Публикации о недвижимости
    О налогообложении операции с недвижимостью ...

    О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

    Что лучше агент по недвижимости или адвокат

    Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

    fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66