Мій чоловік пішов з родини, пропонує розірвати шлюб. Я не заперечую, тим більше що за спільною згодою двоє наших дітей залишаться зі мною. Але проблема в тому, що проживаємо ми в квартирі, яка належить частково чоловікові, частково — його батькам. Зі свекрами в мене нормальні взаємини, вони люблять своїх онуків, знаю, що на вулицю нас не виженуть. Та все ж хвилююся — яке майбутнє нас очікує?
Людмила Т. Київ.
За законодавством, особу, яка мешкає і зареєстрована у квартирі, виселити примусово можна лише за рішенням суду. При цьому власник помешкання повинен довести, що особа, яку він бажає виселити, порушує його право на вільне володіння майном або своїми протизаконними діями створює дискомфорт для інших осіб, які там проживають.
У вашому випадку хвилюватися немає причин — суд не прийме рішення про виселення двох малолітніх дітей, особливо якщо їм ніде більше жити. Втім, варто перестрахуватися.
Це можна зробити так. Розлучення подружжя, яке має дітей, обов'язково проводиться у судовому порядку. Разом із заявою про розірвання шлюбу в суд можна подати підписаний подружжям письмовий договір про те, як складатимуться взаємини після розлучення. Наприклад, з ким проживатимуть діти, яку роль у їхньому житті відіграватиме кожен із батьків, умови виховання. В такому документі можна визначити, де мешкатимете ви та ваші діти. Це може бути квартира чоловіка та його батьків. Якщо там зареєстровані діти, продати її не зможе ані чоловік, ані його батьки.
Тож радимо заздалегідь дійти згоди та, якщо вже не вдається помиритися, розійтися з миром.
Антон ГАЛЬ, юрист.
Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну “Квітуча Україна”, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 березня 2013 р. за № 406/22938 Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна"
Дмитро ГОРБАЧОВ: «Найвигідніші депозитні ставки — в живописі»Спілкуючись із Дмитром Горбачовим, неодмінно відчуваєш особливу духовну магію. Вражає його обізнаність: варто заговорити про котрогось із художників чи письменників, як співрозмовник одразу ...
| «Динамо» вже не нагадує збитий літакСтарт другого кола групового турніру Суперліги практично збігся з днем народження Олега Блохіна. Тому більшість розмов уболівальників напередодні матчу Динамо Порту зводилася до простого запитання: ...
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 157, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 157 Відповідно до законів України «Про засади функціонування ринку природного газу» ( 2467-17 ), «Про природні монополії»( 1682-14 ) та Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», до Методики розрахунку тарифів на транспортування та постачання природного газу для підприємств з газопостачання та газифікації( v0983227-02 ), затвердженої постановою НКРЕ від 04.09.2002 № 983, та Процедури встановлення та перегляду НКРЕ тарифів на транспортування, розподіл, постачання природного газу, зберігання (закачування, зберігання та відбір) природного газу, транспортування нафти, нафтопродуктів, аміаку магістральними трубопроводами ( v0749227-09 ), затвердженої постановою НКРЕ від 25.06.2009 № 749, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|