Мій чоловік пішов з родини, пропонує розірвати шлюб. Я не заперечую, тим більше що за спільною згодою двоє наших дітей залишаться зі мною. Але проблема в тому, що проживаємо ми в квартирі, яка належить частково чоловікові, частково — його батькам. Зі свекрами в мене нормальні взаємини, вони люблять своїх онуків, знаю, що на вулицю нас не виженуть. Та все ж хвилююся — яке майбутнє нас очікує?
Людмила Т. Київ.
За законодавством, особу, яка мешкає і зареєстрована у квартирі, виселити примусово можна лише за рішенням суду. При цьому власник помешкання повинен довести, що особа, яку він бажає виселити, порушує його право на вільне володіння майном або своїми протизаконними діями створює дискомфорт для інших осіб, які там проживають.
У вашому випадку хвилюватися немає причин — суд не прийме рішення про виселення двох малолітніх дітей, особливо якщо їм ніде більше жити. Втім, варто перестрахуватися.
Це можна зробити так. Розлучення подружжя, яке має дітей, обов'язково проводиться у судовому порядку. Разом із заявою про розірвання шлюбу в суд можна подати підписаний подружжям письмовий договір про те, як складатимуться взаємини після розлучення. Наприклад, з ким проживатимуть діти, яку роль у їхньому житті відіграватиме кожен із батьків, умови виховання. В такому документі можна визначити, де мешкатимете ви та ваші діти. Це може бути квартира чоловіка та його батьків. Якщо там зареєстровані діти, продати її не зможе ані чоловік, ані його батьки.
Тож радимо заздалегідь дійти згоди та, якщо вже не вдається помиритися, розійтися з миром.
Антон ГАЛЬ, юрист.
Про надання роз'яснення (щодо повноважень на визначення виконавця послуг, встановлення тарифів на послуги, забезпечення населення житлово-комунальними послугами необхідного рівня та якості, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугНАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГПро надання роз'яснення Згідно з пунктом 1 Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України( 633/2011 ) затвердженого Указом Президента України від 31.05.2011 № 633/2011, визначено, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України.
«Газпром» не сможет подать иск к Украине из-за недобора газа, – экспертРоссийский «Газпром» не сможет обратиться в Стокгольмский суд по вопросу недобора газа Украиной. Об этом в комментарии «НБН» заявил независимый эксперт по энергетическим вопросам Владимир Сапрыкин.
| Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 21.08.2012 (підпункт 2.2.3 протоколу № 13), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 21.08.2012 (підпункт 2.2.3 протоколу № 13) Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", згідно з положеннями Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України( n0001227-96 ) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|