Чергове засідання ради суддів господарських судів відбудеться 19 травня 2014 року об 11:00 в приміщенні Вищого господарського суду України. За додатковою інформацією та з питань акредитації представників засобів масової інформації прохання звертатися за телефоном: (044) 207-52-20 до 15:00 16 травня 2014 року.
Відбудеться засідання ради суддів господарських судів
Вам это будет интересно:
У казкового міліціонера Славка-Хоробрика з’явився сніговий двійникДнями у м. Шепетівка, що на Хмельниччині відбулося свято справжньої зими. Стараннями дорослих місцевий парк перетворився на чарівну казку. Не залишилися осторонь й правоохоронці області. Працівники ... Через аварію Панама залишилася без світлаПрактично вся територія Панами була знеструмлена ввечері 25 лютого. Причиною НП став вибух на одній з центральних станцій в енергосистемі країни.
| Про затвердження величин обмеження граничної ціни системи і необхідного оперативного резерву, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро затвердження величин обмеження граничної ціни системи і необхідного оперативного резерву Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", згідно з положеннями Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України( n0001227-96 ) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ: Поет Анатолій Кичинський: «Нічого поганого не бачу в розкручуванні талановитих імен»Він дебютував збіркою Вулиця закоханих дерев 1976 року і одразу ж його прийняли до лав Спілки письменників СРСР. Як на той час, факт промовистий і значущий, адже одна книжка ще не означала справжньої ... |
Консультации по недвижимости
Адвокат по ЖКХ



