Учора, 5 червня, в конференц-залі Миколаївської обласної державної адміністрації відбулась робоча нарада за участю губернатора Миколаївщини, його заступника, голови Миколаївської обласної ради, начальника Управління ДАІ Миколаївщини, начальника Служби автомобільних доріг, т. в.о. начальника Укратрансінспекції, представників фірм вантажоперевізників, громадських об’єднань та засобів масової інформації.
Основною темою зустрічі стало наболіле питання законності та необхідності функціонування пересувних комплексів габаритно-вагового контролю на території області, а також взаємопорозуміння всіх зацікавлених сторін у збереженні стану дорожнього покриття від впливу значних навантажень під час спекотної погоди.
На думку губернатора, встановлення та діяльність таких комплексів має бути, в першу чергу законним. Для підтвердження цього, губернатор звернувся до начальника Служби автомобільних доріг Миколаївщини В.І. Блошенка, який в свою чергу обґрунтував та повідомив основні показники роботи пунктів вагового контролю за минулі роки.
Звертаючись до начальника Управління ДАІ Миколаївщини В. В. Бондарнка, Микола Петрович попросив роз’яснити присутнім функціональні обов’язки інспекторів ДАІ, які несуть службу спільно з працівниками Укртрансінспекції та служби автомобільних доріг.
Віталій Вікторович пояснив, що працівники ДАІ в межах свої компетенції лише забезпечують безпеку дорожнього руху на вагових комплексах та здійснюють зупинку транспортних засобів.
Крім того, головний Державтоінспектор відзначив, що зважаючи на кілька спроб активістів заблокувати роботу пересувних пунктів габаритно-вагового контролю, працівниками Управління ДАІ області проведено опитування водіїв транспортних засобі з метою визначення їх думку, щодо необхідності встановлення пунктів вагового контролю.
- Понад 90 % опитаних з впевненістю вважають, що основні «руйнівники» доріг — вантажівки, а для контролю за кількістю вантажу, що ними перевозиться, дійсно необхідні вагові комплекси, — відзначив начальник Управління ДАІ, а на підтвердження своїх слів продемонстрував відеоролик проведення опитування.
Після основних доповідей, кожен бажаючий мав змогу внести корективи та пропозиції. Юрист однієї з фірм, що займається перевезенням вантажів, звернула увагу присутніх на деякі недоліки в законодавстві, що не дають можливості повноцінно та законно працювати пунктам вагового контролю. В зв’язку з цим представники організацій-вантажоперевізників, виступили за тимчасову заборону роботи таких комплексів до того часу, поки «прогалини» в законі не будуть виключені.
Результатом зустрічі стало рішення створити робочу комісію для розробки та подання до Кабінету міністрів України пропозицій щодо внесення змін до деяких законодавчих актів, які регламентують перевезення вантажів.
Ухвала Конституційного Суду України про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним зверненням голови Львівської обласної ради щодо офіційного тлумачення положень абзацу другого частини першої статті 1, частини другої статті 10, частини першої статті 14 Закону України "Про засади державної мовної політики" у взаємозв'язку з положеннями частин першої, другої статті 10 Конституції України, Конституційний Суд Україним. Київ 29 січня 2013 року № 2-у/2013 Справа № 2-3/2013 Конституційний Суд України у складі суддів: Винокурова Сергія Маркіяновича — головуючого, Бринцева Василя Дмитровича, Вдовіченка Сергія Леонідовича, Гультая Михайла Мирославовича, Запорожця Михайла Петровича, Кампа Володимира Михайловича, Колоса Михайла Івановича, Лилака Дмитра Дмитровича, Маркуш Марії Андріївни — доповідача, Овчаренка В'ячеслава Андрійовича, Пасенюка Олександра Михайловича, Сергейчука Олега Анатолійовича, Стецюка Петра Богдановича, Шаптали Наталі Костянтинівни, Шишкіна Віктора Івановича,
Про переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), НАКАЗУЮ:
| Про внесення змін до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 140, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 140 Відповідно до Законів України «Про засади функціонування ринку природного газу» ( 2467-17 ), «Про природні монополії»( 1682-14 ) та Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», відповідно до Методики розрахунку тарифів на транспортування та постачання природного газу для підприємств з газопостачання та газифікації( v0983227-02 ), затвердженої постановою НКРЕ від 04.09.2002 № 983, та Процедури встановлення та перегляду НКРЕ тарифів на транспортування, розподіл, постачання природного газу( v0749227-09 ), зберігання (закачування, зберігання та відбір) природного газу, транспортування нафти, нафтопродуктів, аміаку магістральними трубопроводами, затвердженої постановою НКРЕ від 25.06.2009 № 749, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|