Працівники обласного Управління ДАІ та працівники кримінальної міліції у справах дітей Житомирського райвідділу завітали до вихованців двох навчальних закладів, а саме до Озерненської та Новогуйвинської гімназій Житомирського району.
Вартові доріг провели з дітками навчальний урок з Правил дорожнього руху. В ігровій формі дітлахи повторювали правила поводження на дорозі, особливо правила переходу проїзної частини.
Школярі краще розуміють і запам’ятовують інформацію, якщо вона подається в розважальній формі або показується на прикладі старших. Тому працівники ДАІ приїхали не самі, а зі своїми юними помічниками — командою юних інспекторів руху «АвтоЛад» Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Житомирського району. Команда нещодавно повернулась із Всеукраїнського фіналу змагань шкільних команд ЮІР, де виборола почесне п’яте місце, а тепер включилась в свою основну роботу, а саме — пропагування дотримання правил дорожнього руху серед однолітків.
Подивившись виступ ЮІРівців про основні Правила дорожнього руху для пішоходів, дошкільнята ділились своїми враженнями. Усі присутні вихованці навчальних закладів запам’ятали що таке пішохідний перехід, світлофор для пішоходів, дізнались правила для велосипедистів. Старші дошкільнята відразу захотіли стати членами загону ЮІР, а в майбутньому — працівниками ДАІ.
Час пробіг непомітно, проте дуже корисно. Отже свято виявилося насиченим приємними враженнями, гарним настроєм та душевним теплом. Діти залишилися задоволеними, а правоохоронці переконані, що подібні уроки мають надзвичайно важливий виховний вплив на дітей.
Газ добуватимуть з нетрадиційних джерелЕнергетична безпека України тісно повязана з роботами щодо пошуку видобутку газу з нетрадиційних джерел. На цьому наголосив радник міністра екології та природних ресурсів Володимир Ігнащенко ...
| які займають посади у Військово-Морських Силах Збройних Сил України та льотного складу Збройних Сил України, щомісячної додаткової грошової винагороди, Міністерство оборони УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2012 р. за № 2091/22403 Про внесення змін до Інструкції про розміри і порядок виплати військовослужбовцям, які займають посади у Військово-Морських Силах Збройних Сил України та льотного складу Збройних Сил України, щомісячної додаткової грошової винагороди
Щодо функції Державної інспекції України з питань безпеки на наземному транспорті, Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті(Извлечение) <...> Согласно статье( 4448-17 ) 2( 4448-17 ) Закона Украины( 4448-17 ) "Об особенностях осуществления государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности в отношении физических лиц — предпринимателей и юридических лиц, применяющих упрощенную систему налогообложения, учета и отчетности" действие данного Закона распространяется на физических лиц — предпринимателей, не зарегистрированных в качестве плательщиков налога на добавленную стоимость, деятельность которых не отнесена к высокой степени риска в соответствии с Законом Украины ( 877-16 )"Об основных принципах государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности" ( 877-16 ), и юридических лиц, применяющих упрощенную систему налогообложения, учета и отчетности, которая предусматривает включение налога на добавленную стоимость в состав единого налога, деятельность которых не отнесена к высокой степени риска в соответствии с Законом Украины "Об основных принципах государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности".
|