пр. № 2-н/759/655/14
ун. № 759/10161/14-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 червня 2014 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Лопатюк Н.Г., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Зараз» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за житлово-комунальніпослуги з урахуванням трьох відсотківрічних та пені,
В С Т А Н О В И Л А:
ТОВ «Зараз» в особі представника звернулось до суду з заявою про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за житлово-комунальніпослуги з урахуванням трьох відсотківрічних та пені.
Як вбачається з поданої заяви, відповідач є власником квартири АДРЕСА_1.
Відповідно до ч.1 ст.114 ЦПК України, позови, що виникають з приводу нерухомого майна, пред'являються за місцезнаходженням майна або основної його частини.
Згідно до п.4 ч.3 ст.121 ЦПК України, заява повертається у випадках, коли справа не підсудна цьому суду.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку про необхідність повернути заявнику подану до суду заяву, оскільки вона подана з порушенням правил підсудності.
Керуючись ст.ст. 114 ч.1, 121 ч.3 п.4, 208-210 ЦПК України,-
У Х В А Л И Л А:
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Зараз» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за житлово-комунальніпослуги з урахуванням трьох відсотківрічних та пені - повернути заявнику для подальшого подання до належного суду.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через районний суд шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
СУДДЯ: