УХВАЛА
про залишення заяви без розгляду
Справа № 285/2776/13-ц
провадження у справі 2/0285/831/13
"26" вересня 2013 р. м. Новоград-Волинський
Новоград - Волинський міськрайонний суду Житомирської області у складі судді Романюк Ю.Г., за участю секретаря Матвіюк Т.М., та осіб, які беруть участь у справі:
позивач : не прибула,
відповідач: не прибув,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини і на своє утримання до досягнення дитиною 3-х річного віку, -
ВСТАНОВИВ:
13.06.2013 року позивач звернулась до суду з позовною заявою в якій просила стягувати з ОСОБА_2 аліменти на її користь на утримання неповнолітньої дитини - сина ОСОБА_3 в розмірі 1/3 частини від його заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, починаючи з дня подачі позовної заяви та до повноліття сина, а також на її утримання в розмірі 1/6 частини від його заробітку, починаючи з дня подачі позовної заяви і до досягнення дитиною 3-х річного віку.
Ухвалою судді від 14.06.2013 року відкрито провадження у справі.
26.06.2013 року до початку судового засідання від позивача надійшла заява про залишення позовної заяви без розгляду, оскільки спір вирішено в добровільному порядку.
В свою чергу відповідач - ОСОБА_2 подав до суду письмову заяву, що не заперечує щодо залишення позовної заяви без розгляду.
В судове засідання сторони не прибули, у заявах просили про проведення судового засідання у їх відсутність.
Враховуючи неявку в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, відповідно до положень ч. 2 ст. 197 ЦПК України, повне фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Згідно з п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Заява позивача про залишення позовної заяви без розгляду не суперечить вимогам чинного законодавства, прав та охоронюваних законом інтересів сторін та інших осіб не порушує, а відтак підлягає до задоволення.
На підставі викладеного, керуючись п. 5 ч. 1 ст. 207, ст.ст. 208-210, ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини і на своє утримання до досягнення дитиною 3-х річного віку - залишити без розгляду.
Копію ухвали про залишення позовної заяви без розгляду надіслати особам, які
беруть участь у справі.
Роз'яснити, що відповідно до ч. 2 ст. 207 ЦПК України, особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до апеляційного суду Житомирської області через Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області протягом п'яти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали суду, можуть подати апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Суддя Ю.Г. Романюк