Наказ Державної судової адміністрації України від 29 серпня 2012 року № 555/к "Про заохочення працівників територіальних управлінь Державної судової адміністрації України з нагоди відзначення 10-ї річниці утворення Державної судової адміністрації України"
Наказ Державної судової адміністрації України від 29 серпня 2012 року № 555/к "Про заохочення працівників територіальних управлінь Державної судової адміністрації України з нагоди відзначення 10-ї річниці утворення Державної судової адміністрації України
Вам это будет интересно:
Про затвердження складу української делегації для участі у XXVI Московській міжнародній книжковій виставці-ярмарку (4 - 9 вересня 2013 р.), Державний комітет телебачення і радіомовлення УкраїниПро затвердження складу української делегації для участі у XXVI Московській міжнародній книжковій виставці-ярмарку (4 — 9 вересня 2013 р.) З метою забезпечення участі вітчизняних видавництв у виставкових заходах XXVI Московської міжнародної книжкової виставки-ярмарку НАКАЗУЮ: Анджеліна Джолі за рік заробила 33 мільйони доларівЖурналForbesназвав Анджеліну Джолі найбільш високооплачуваною акторкоюГоллівуду. Щорічний рейтинг журналу був опублікований у понеділок, 29 липня.
| Богдана Ступку похоронили на Байковом кладбищеИзвестного украинского актера Богдана Ступку похоронили сегодня, 24 июля, на Байковом кладбище в Киеве. Про переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), НАКАЗУЮ: |
Консультации по недвижимости
Адвокат по ЖКХ



