Головний тренер київського «Динамо» Юрій Сьомін прокоментував поразку від «Шахтаря» в 1/16 Кубка України.
«Після того, як вдалося зрівняти рахунок, здавалося, що вирівняли гру. Після 2:1 теж здавалося, що зуміємо зрівняти. «Шахтар» чудово діяв на контратаках, а два м’ячі, забиті «гірниками», визначили перебіг зустрічі», — наводить слова Сьоміна офіційний сайт київського клубу.
«Чи не збираюся йти у відставку, як цього вимагають уболівальники? Питання відставки, напевно, вирішує керівництво. Ми допускаємо багато помилок в обороні. Нам необхідно все переосмислити, провести роботу над помилками. Напевно, потрібно краще тренуватися», — зазначив тренер.
Нагадаємо, «Шахтар» вибив «Динамо» з Кубка України, обігравши в 1/16 фіналу з рахунком 4:1
У Росії запобігли серії терактів, ФСБ знайшла шість бомбСпівробітники ФСБ виявили у Махачкалі шість саморобних вибухових пристроїв,50 кгу тротиловому еквіваленті кожен. Дагестанські екстремісти ховали бомби на одній з базРосрибнадзора.
Верховный суд Калифорнии разрешил местным властям закрывать магазины лечебной марихуаныВ единогласном постановлении Верховного суда штата Калифорния (США) говорится о том, что штату следует последовать примеру города Риверсайд, где еще в 2010 году объявили, что магазины, торгующие ...
| В понедельник состоится заседание ВККСВ понедельник, 22 сентября в 11:00, состоится заседание Высшей квалификации комиссии судей Украины. Об этом сообщает пресс-служба ВККС.
Правительство изменило Порядок начисления и уплаты единого взноса на общеобязательное государственное соцстрахованиеКабинет Министров на заседании 13 августа принял постановление «О внесении изменений в Порядок начисления и уплаты единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование за ...
|