11 лютого 2013 року у Вищому адміністративному суді України відбулося засідання ради суддів адміністративних судів, де зокрема, було розглянуто питання про зарахування в резерв суддів на заміщення адміністративних посад в адміністративних судах. Відповідно до рішення Ради Андрій Бітов та Юрій Градовський були зараховані до кадрового резерву на заміщення посад заступника голови Одеського апеляційного адміністративного суду; Микола Шаповал — на посаду голови Сумського окружного адміністративного суду, Володимир Соколов — на посади голови та заступника голови суду, Лариса Опімах і Сергій Бондар — на посаду заступника голови цього ж суду; Андрій Осташ та Ірина Підлісна — на посаду заступника голови Тернопільського окружного адміністративного суду; Олег Бездрабко — на посаду заступника голови Херсонського окружного адміністративного суду. Крім того, рада суддів адміністративних судів України розглянула питання про вивчення стану організації роботи та надання методичних рекомендацій суддям Донецького апеляційного адміністративного округу (до якого входять Донецький апеляційний адміністративний суд, Донецький і Луганський окружні адміністративні суди). Керівником робочої групи призначено члена ради суддів адміністративних судів Валентину Ємельянову. Перевірка та надання методичних рекомендацій буде здійснюватися в період з 25 лютого по 11 березня 2013 року.
Рада суддів адмінсудів України зарахувала суддів до кадрового резерву
Вам это будет интересно:
АН йде на злітПро це повідомив під час круглого столу Комерційна авіація: міжнародний досвід та українські реалії віце-президент, заступник генерального конструктора ДП Антонов Олександр Ківа. За його словами, ... В Євросоюзі запровадять водійські права єдиного зразкаЯ прочитав, що з 2013 року в ЄС запровадять спільний формат водійських прав. Чи це правда? Я переїду з Австрії до Німеччини. Що станеться з моїми австрійськими правами?
| Право собственника на истребование имущества из чужого незаконного владенияИстребование собственником своего имущества из чужого незаконного владения осуществляется путем подачи в суд виндикационного иска. Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Герасимчука М.І., Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України Відповідно до пункту 5 частини другої статті 81 Конституції України( 254к/96-ВР ) Верховна Рада України постановляє: |
Консультации по недвижимости
Адвокат по ЖКХ



